Kamošky z mojasvadba, pokračujeme na koniku

bezaz
10. feb 2009

cafte cicky, takze nova tema, aby sme nepisali siahodlhe IPcky
heslo: vidime sa vo stvrtok 😉

levik
27. mar 2010

lili je uz v jaslickach? 😕 joj co to citam, chudatko chore, nech je fit co najskor
dakujem, my sa uz mame fajn, trvalo mi to presne 24 hodin. ale teda nebyt babky neviem neviem, lebo prisla a ja som oddychovala cely den. dufam ze nas to bude zase dlho obchadzat. hlavne ze adrianke dokopy nic nebolo klop klop
som prave triedila oblecenie, ideme zajtra nejake pozicane vratit, no a nechapem z tych malych obleckov, ako to mohla adrianka kedysi nosit a mne sa to dokonca zdalo privelke kym bola v brusku 😵 ved to poznate 😵
inak stretko asi az po velkej noci vyjde, my toho mame zrazu nejako vela na buduci kratsi tyzden

bezaz
autor
28. mar 2010

jej jani, malu uz davas do jasliciek? a kam chodi? co pises za temu? nech ti to dobre odsypa, viem, co je to sustredit sa pri dietati
jani vidis, super, ze to tak rychlo preslo, mna to drzalo skoro 2 dni, tiez bolo stastie, ze tu akurat boli svokrovci, lebo inak neviem.. jeden den som len lezala v posteli, nevladala som vobec vstat 😒

jeana
28. mar 2010

ano, Lili je uz v jaslickach ... a su genialne.. chodi tam teraz asi 3 tyzdne.. povodne som chcela klasika az od 3 rokov, ale zial nestiham to ked je doma hore ☹
chodi do jasliciek vevericka.. mame ich najblizsie a su super lebo su malinke, uplne rodinne 😵
tema : motivacia a vplyv na produktivitu prace vo vybr. spolocnosti... takze robim to u mangela.. ktory berie moju navstevu vo firme vzdy uplne vazne.. normal zasadacka.. prezentacia atd... no je zlaty 😀
takze sa to snazim nejak dodopat.. da sa povedat ze na 90% to je.. ale stale cosi.. 😠

jani super ze to malo len taky priebeh

janne6969
1. apr 2010

Jani držim palce, nech to co najskor dokoncis. Veru nezavidim Ti.

jeana
1. apr 2010

si zlata 😵 dakujem
vcera do pol 3...a keby sa dieta kvoli kaslu stale nebudilo a nevykrikovalo na mna tak aj dlhsie 😒

ako sa inak mate? zdravi ste?

levik
1. apr 2010

ahojte. jani ako lili, uz je ok dufam
ja som trochu prechladnuta, adrianka bola zachripnuta, no ale ked horsie nebude 😅
pekne sviatky vsetkym zelame 😵

matenka
2. apr 2010

ahojte, ako sa máte?
janku - jeanu a zuzku - bez mám na facebooku, o nich čo to viem a čo ostatné? vidím, že vás choroby neobišli, nás našťastie hej, musím si zaklopať
teraz už nemám toľko času sem chodiť a za dva- tri týždne to vidím ešte horšie, tak sa všetky držte, hlavne zdravé deťúrence prajem 🙂

jeana
2. apr 2010

🙂 matenka, citala som ze uz to mate za par na FB 😵 drzim palce..
drzim palce nech sme vsetci zdravi a mozme dat to stretko 😉

levik
4. apr 2010

aaaale matenka, to som nevedela! drzim palce, to je super, az trosku zavidim 😵

janne6969
5. apr 2010

Jej Matenka drzim palecky 😉 Az teraz pozeram, ze si skoro suseda. Teda zahoracka 😉

matenka
5. apr 2010

dík baby, fakt sa teším keď už bude potom, jani-levík, neboj ešte si to zopakuješ 😉
janne a ty si odkiaľ?

janne6969
5. apr 2010

No momentalne Samorin, ale inac Plavecky Stvrtok 🙂

matenka
12. apr 2010

no to nie je ďaleko, ja som zo stupavy

levik
12. apr 2010

to veru nie je daleko, ja vidim stupavu z okna 😉

levik
22. apr 2010

no halooooooooo 😕

janne6969
23. apr 2010

Veru mrtvo.
Co nove?

levik
23. apr 2010

juj,vela. A u vas?

jeana
23. apr 2010

ahojte..
fiiiha a co to je "vela"? my sme zvedave! 😵
a vy janne?

matenka uz hadam ma aj "po" nie?

levik
24. apr 2010

matenka uz ma par dni elisku veru
tak adrianka uz vie chvilu sama postat,odvazuje sa na prve krociky,vodime ju za jednu rucku,kyva,tapka,pohariky uklada do seba,kocku na kocku,stolicky jej idu a taaak. a vy?🙂

janne6969
24. apr 2010

No my mame konecne zub 😉 Viki tiez uz vie postat a spravi tak dva-tri krociky sama, ale potom si opatrne sadne, lebo zisti, ze sa nicoho nedrzi a ma strach. Ale vidim to tak, ze to rychlo prekona, lebo behom dvoch dni svoje statie zdokonalila z dvoch sekund na pol minuty a viac 😉
viki vie tiez dat papa, ale len tomu, kdo sa jej paci. Tapkat tiez zacala a vcera nerobila nic ine len tapi tapi. Sa jej paci, ze to uz aj zvuk vydava. Uz ukazuje niektore veci. Napriklad rybycky, cicu, kvetinku, okno a tak. Je zo dna na den chapavejsia. Vcera som jej len tak povedala, ze je moja cica a ona si natiahla bodynko, kde mala malu kittynku a ukazovala mi, ze tam je cica 😉
Matenke gratulejeme 😀

janne6969
24. apr 2010

Juj a krsna ju este naucila poslat pusu. Tak rano ako sa zobudi uz mi nedava papa, ale posiela vzdusne pusinky 😀

levik
25. apr 2010

jani viki je velmi sikovna 😉

janne6969
25. apr 2010

Viki je hlavne strasna bosorka 😉 Niekedy jej nestiham... Ale hlavne ze je zdrava.
Mohli by sme niekedy dat stretko, nech baby na seba nezabudnu 😉

levik
25. apr 2010

no ved uz zacala zase sezona, ze mozeme prist na hradzu k vam. trebars aj zajtra alebo v utorok

janne6969
26. apr 2010

No jasan. V utorok asi, lebo dnes musim ist vela veci pobehat, tak neviem, ako by som stihala.

levik
26. apr 2010

jani a kolko k vam vlastne trva cesta? som najskor myslela ze vyrazime ako sa adrianka zobudi a naobeduje, no ale to byva niekedy az o pol tretej, tak asi nejak inak to musim vymysliet, nech sa nam to oplati, ze 😀

jeana
10. máj 2010

caute mickyyy...

prosim prosim myslite zajtra na mnaaaaaa... statnicujem a uz som psychicky dost zle na tom... co som sa pri Bc. nestresovala vobec (Lili v brusku) tak teraz to mam dvojnasobneeeeeeee. 🙄 😠

ak to vsetko dopadne OK.. tak sa vam uz naplno venujeme a robime vylety do Samorina a podobne!!

matenka
10. máj 2010

jani, držíme pästičky 😉

janne6969
10. máj 2010

Jani vsetko zvladas, neboj 😉 Budeme drzat palcoky 🙂

jeana
13. máj 2010

ahojte,

ja len ze ti co ste na FB, tak ste uz asi postrehli ze vseko dopadlo OK. a s obavami som to dotiahla na B, A, A 😀
takze uz mozme naozaj riesit stretkaaaaa 😵 😎