• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamošky z mojasvadba, pokračujeme na koniku

24. januára 2013 
@bezaz to muselo byt rychle. gratulujem este raz! tesim sa s vami :slight_smile:
25. feb 2011 o 09:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
@jeana ale janiiii, co to vidia moje oci v tvojom paseee?? no toto :grinning: :grinning: :grinning: ake mate vybrate menaaaaaa :dizzy_face:
11. máj 2011 o 22:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bezaz ahojte herecky :dizzy_face:
noooo bez, je to zatial tak.. ak nieco nedorastie :grinning: mena zatial nevieme, ale moooc sa tesime :wink:
vy sa mate ako? ako to zvladate takto pekne vo stvorici? :wink:
12. máj 2011 o 11:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
@jeana hehe, tak neistota je az do porodu, az potom je to iste :grinning: tesime sa s vami, co na to Lili?
my sa tak nejako predierame, mlady stale strajkuje, neje poriadne, cez den nespi, resp spi len malinko, aj to len v satke alebo doma v hojdacke.. ninka tak potajomky ziarli, sem tam sa malemu ujde jedna po hlave, pripadne palcekom do fontanely, ocka a tak :sweat_smile:
12. máj 2011 o 12:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bezaz jasne ze vsetko bude 100% az ked sa narodi :grinning:
Lili uplna herecka, moooc sa tesi, stale s bruskom keca, chysta mu vsetky vecicky, ktore su jej male, prebaluje vsetky babiky atd..
vraj ze ked sa narodi babo tak ked sa pokaka, da mu utierku, plienku a aj kremik :grinning: :grinning: uz sa tesim na ten real :grinning:
a coze fesacik vymysla? malo papa? maminkine mliecko? mu vysvetli ze v zivote uz lepsie mat nebude! juuj a Ninus takto vymysla? ako sa ona spravala ked si bola tehu? ze akoze ci mam cakat to iste...
12. máj 2011 o 20:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
@jeana ninka sa tesila, podla mna si to dietatko nevie moc dobre predstavit, co to realne znamena mat doma babatko.. zasa Ninka mi pomaha, podava plienocky, oblecko, decku a pod ked potrebujem :grinning: aj vsetko ovladala, ze pojdem do nemocnice a tam sa mi narodi babatko, ktore si donesiem domov.. aj o romanke povie, ze pojde do nemocky a donesie patrikovi braceka :dizzy_face: a ked niekto zo srandy povie, ze dajte oskarovi napr. klobasku, ninka krasne odpovie, ze oskarko je babatko on take napapa, papa len mliecko :grinning: no herecka.. neboj, lili bude starsia, ked sa baby narodi, tak to bude zasa ine :wink:
12. máj 2011 o 21:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bezaz @jeana no toto, tu sa pisalo :grinning: co nejake stretko, uz tu mame leto, vsetko je jednoduchsie :wink:
20. máj 2011 o 21:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
@levik @jeana stretko mozeme, taka t-com plaz, ak bude v lete :grinning: hadam aj @jancia a @sicilia budu mat uz chalosov schopnych navstev :slight_smile:
21. máj 2011 o 08:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Caute baby... jeeej tato tema stale fici? @bezaz ma tu oznacila tak som nakukla... no... na Tcom plazi bolo paradne cez leto... hadam nejako koncom jula alebo v auguste budeme my schopni sa dostavit :stuck_out_tongue_closed_eyes: kedze rodime koncom juna...
Dufam ze ste si uzili pekny vikend a trosku sa aj opalili :sunglasses: pozdravujem Vas vsetky
22. máj 2011 o 21:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jeana jeeej Jani pozeram ze aj vy ste v ocakavani, gratulujem :dizzy_face:

a inak neviem ze kedy uz bude ta plaz rozlozena... ale tak my este pripadne stihame prist aj 2v1 :wink:
22. máj 2011 o 21:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jancia @bezaz @jeana plaz maju otvorit 1.6. dajte termin a ideme :wink: tesime sa na vas :wink:
22. máj 2011 o 22:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bezaz @jeana @levik @sicilia noooo tak cim skor tym lepsie :wink: my akurat utorky nemozeme, to mavame tanecnu...
a inak bud doobeda do tej 12 alebo potom poobede ale zalezi ako sa maly vyspi, najskor asi o 15.00
23. máj 2011 o 13:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
tak @sicilia zajtra rodi planovanou sekciou, uvidime, ako rychlo bude moct a chciet ist s malym von :wink:
24. máj 2011 o 09:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jancia dakujem za gratulaciu.. nasi druhi krpci budu tiez cca v rovnakom veku :dizzy_face:
sic ide zajtra? wooow tak bude mat zlaticko uz pri sebe.. krasa :dizzy_face:
budem na @sicilia mysliet teda :wink:
@jancia @bezaz @levik @sicilia t-com plaz sa tesime, pre nas tiez ideal hocikedy ale v poobednajsich hodkach.. = po 15:00 :wink:
mooc sa tesime
24. máj 2011 o 22:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bezaz tak jej drzim prsty, nech sa rychlo zotavi a babatku vela zdravicka a mliecka :dizzy_face: @sicilia

@jeana :wink:
24. máj 2011 o 22:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
@jeana @jancia @levik @janne6969 tak uz je maly gregor medzi nami, narodil sa dnes 8.58 s vahou 4210g a 52cm :grinning: gratulujeme @sicilia
25. máj 2011 o 12:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bezaz @sicilia juuu no pekny macko :dizzy_face: Zuzi tak odovzdaj od nas srdecne gratulacie :wink: tesime sa!
25. máj 2011 o 13:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bezaz @sicilia moc gratulujeme :slight_smile: Teda riedny chlapisko. Prajeme mu do života len to najlepšie.
Na plaž by som sa pridala aj ja :wink: Zatial možeme hocikedy.
25. máj 2011 o 13:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sicilia gratulujeme! gregor to je krasne meno, urcite aj chlapcek je krasny :wink:
@bezaz @janne6969 @jancia @jeana my mame stredu doobeda cvicenie a inak je nam jedno. ked sa dohodneme poobede, nedam ani adrianku spat, lebo ona spava aj do 16. :grinning:
30. máj 2011 o 01:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bezaz @janne6969 @jancia @jeana inak kam sa chystate na den deti? nestretneme sa nahodou v riverparku? :wink:
30. máj 2011 o 01:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@levik Ja som nad tym rozmyslala. Asi by som prisla. Tak je to v stredu? Ak nebude Viki chora, tak ja by som isla urcite :slight_smile:
30. máj 2011 o 12:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@levik @janne6969 my sa tam chystame urcite na Podhradsku a Canakyho o 17.00, dufam ze nam to vyjde...
30. máj 2011 o 14:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jancia To tam bude urcite milion ludi.... No tak my tam pojdeme asi rano a okolo druhej domov, nech spi v aute.
30. máj 2011 o 14:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@janne6969 hmmm no asi hej ale neviem ako je to doobeda lebo co som citala tak su programy pre skolky a ZS, tak si to este zisti... ale zase vela akcii je v stredu pre deti tak hadam nepojde cela BA do Riverparku... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. máj 2011 o 14:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak baby ako? Pojdeme zajtra niekam na ten den deti? Ja musim ist rano do DS, potom do Samorina, potom niekde hodime slofika :slight_smile:, ale poobede by som isla niekam.
31. máj 2011 o 11:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, az teraz citam ze v riverparku malo byt hromadne stretko :grinning:
mam silny pocit ze som zazrela nejaku cicu, len som si nebola ista ci si to ty - @levik :wink:
mala si taku vacsiu cervenu tasku na pleci? a bola si sama s adriankou?
my sme sa tam potulovali pocas tanecnych predstaveni a canakyho :slight_smile:
3. jún 2011 o 11:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jeana hej hej s velkou cervenou kabelkou som bola a same dve s adriankou :slight_smile: co si k nam nedobehla :confused:
3. jún 2011 o 11:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@levik sedeli sme na 1 terase aj s drahym, Lilinkou a mojim kotlikom cize doslova "dobehnut" by som velmi nemohla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a este ked som si nebola ista :confused: :grinning:

3. jún 2011 o 11:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jeana tak vy takto, na terase :grinning: no veru tebe sa uz tazko beha, to je fakt :wink: s jankou @janne6969 sme sa stretli na chvilku, vlastne az dvakrat.
a uz mate nejaky domcek alebo planujete?
3. jún 2011 o 12:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
dievcence, next week sme uz doma a chystam sa do BA pozriet do prace, mam novu sefku, tak by sme mohli dat plaz, ak bude pekne :wink:
3. jún 2011 o 13:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok