• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamošky z mojasvadba, pokračujeme na koniku

24. januára 2013 
@levik @janne6969 @bezaz @jeana tak predbezne to vyzera na stvrtok?

@janne6969 :dizzy_face: no ved uvidime aky datum si vyberie ten nas druhy zbojnicek :wink: inak ja mam narodky 28.6. a tatik meniny 29.6. tak ktovie... ale nech ma svoj datum...
13. jún 2011 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jancia stvrtok moze byt. dufam, ze budem mat auto, musim ist na zarucnu, no ale tak prinajhorsom si urobime vylet busom :dizzy_face:
inak pri druhom to lepsie ubieha pred porodom, ci ani nie? adrianka sa narodila az dva dni po termine a uz som mala veru dost :grinning:
13. jún 2011 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@levik oki :dizzy_face: no my tiez musime busom... hmmm ci rychlejsie ani neviem, je pravda ze niekedy nemam cas si spomenut ze mam brucho ale vela veci uz tak nevladzem a potom som nervozna na maleho :pensive:
13. jún 2011 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jancia hm tak v niecom lepsie v niecom tazsie
dufam ze to vyjde stvrtok :dizzy_face:
13. jún 2011 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@levik no mohlo by :dizzy_face:
14. jún 2011 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jancia tak my zajtra ideme na nejaku 10. na plaz, volame si, tesime :dizzy_face:
a co@bezaz @janne6969 @jeana ?
15. jún 2011 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@levik jani uvidime, nehlasia moc dobre pocko, hlavne ma dost fucat, tak asi radsej este s mladym nie :sweat_smile:
15. jún 2011 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@levik Jani tak my napokon nic. Nas nekonecny pribeh menom prerabka kupelky ani po dvoch otrasnych tyzdnoch neskoncil.... Takze zajtra musim byt doma, lebo nasi uz idu do prace a nemozu tu "majstri" ostat bez dozoru... Snad nabuduce sa podari :slight_smile:
15. jún 2011 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz @janne6969 skoda tak snad nabuduce. inak ja ako pozeram tak pozeram len dobru predpoved pocasia vidim :sunglasses:
15. jún 2011 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@levik hehe tak neviem, co davali ma markize za predpoved :grinning:
15. jún 2011 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@jeana @janne6969 @levik @sicilia tak nas je o jedneho viac, dnes rano 4.44 sa narodil maly Ondrejko od @jancia miery zatial nezverejnene :grinning: gratulujeme :dizzy_face:
27. jún 2011 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
jeeeeeeej @jancia velka gratulacia a vela zdravicka prajem... krasne meno ste vybrali :wink:
27. jún 2011 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jancia gratulujem a prajem veľa zdravíčka obom! :slight_smile:
27. jún 2011 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jancia Gratulujeme. Tak ste predsalen den po nas :slight_smile: Vela zdravicka :wink:
27. jún 2011 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@alex @jeana @sicilia @levik @jancia dievcence, nedame zajtra magio plaz? vyzera, ze pocasie vydrzi :wink:
@janne6969 dobehnes cez obed?
12. júl 2011 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra nemozeme, skoda :frowning2:
12. júl 2011 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz Aj by som dobehla, len musim ist zajtra cez obed do banky a do Ikea. Ale pozajtra neni problem. Len bez dietatka teda :slight_smile:
12. júl 2011 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz dnes nemôžem, majú nám doviezť práčku v rozmedzí 13-18:00, tak musím byť doma. A ešte má prísť aj kamoš elektrikár... prerábame kuchyňu, manžo je v práci, tak je to na mne.
13. júl 2011 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som inac stretla Janku, Nevestu25, jej Terezka chodi do tych istych jasliciek ako nasa Viki a su dokonca v jednej triede :slight_smile:
13. júl 2011 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janne6969 nekecaj a mne sa zdalo, ked som pozerala jaslicky, ze to dievcatko na fotkach z vevericky sa podoba na nevestinu terezku
ako ste spokojni?
adrianka pojde od oktobra na dva dni tyzdenne do skolky.
14. júl 2011 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@levik Jani ale nechodime do Vevericky, Napokon chodime do DC Kvietok, lebo to mam najblizsie k svokre. A spokojna som velmi. Hlavne Viki je kazdy den nadsena a do noci mi rozprava co vsetko zazila a co povedala pani ucitelka a ake ma kamosky :slight_smile:
15. júl 2011 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janne6969 takze sa mi to predsa len zdalo! :grinning: super ze sa vam tak dari :wink:
16. júl 2011 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz @jeana @janne6969 @sicilia este chodite na konika? :confused:
30. dec 2012 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tiez @jancia @alex @emmka3 ?
30. dec 2012 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@levik jej Jani, ake krasne meno ste vybrali pre babulku, aj ja som tuzila po gretke :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. dec 2012 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@levik jééj ahoj, tak vy už druhú bambuľku čoskoro budete mať. Ja sem chodím už pomenej, len do februároviek 2010, inak nestíham veľa čítať. Od septembra pracujem, takže času málo. Teraz sme celá rodina chorá, tak sa musíme vykurírovať. Držte sa kočky a všetko dobré v Novom roku! :slight_smile:
30. dec 2012 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz @alex aj my sme chori, na mna sa teraz vsetko lepi :unamused: inak tiez uz pracujem, ale po koncorocnom navale uz zacinam trochu zvolnovat tempo, takze som zavitala aj na kona :grinning: snazim sa doma poupratovat a zacinam uz pomaly dokupovat drobnosti, netreba toho vela, kedze vraj to bude znovu dievcatko a nic sme nepredavali..
alex druhe neplanujete?
bezaz no vidis tak ja budem mat gretku :slight_smile: ked teda nebude prekvapenie :slight_smile:
30. dec 2012 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alex a co robis, nieco nove ci vratila si sa do prace spred materskej? inak diky a aj tebe vsetko dobre v novom roku :wink:
30. dec 2012 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@levik jani, tak ja choroby uz pomaly ani "neriesim", ninka sa este na zaciatku sk.roka ako tak drzala, potom bola po mesiaci 3 dni v skolke a zasa vyse mesiaca chora a to je od maja na imuno liecbe, s oskim sme uz tiez zacali chodit k imunologicke, prekvapujuco ale ma vysledky zatial ok, alebo teda ziadne znepokojujuce, ani alergia, tak neviem, od 30.8. je s vynimkou asi 2 tyzdnov stale chory, nachcipany :sweat_smile:
a ja teda robotu uz pomaly zacinam riesit, oskiho by mali zobrat od septembra do skolky, dufam, ze sa dovtedy da ako tak dokopy a nebude chory3 tyzdne z mesiaca
30. dec 2012 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz zuzi adrianka sa celkom drzi, vynecha asi jeden tyzden do mesiaca, ked vobec, takze to som spokojna, zatial, nastastie. len ja od nej vsetko chytim a ovela silnejsie a dlhsie ma to drzi, co inak nezvyknem, len teraz, ako som tehotna..
tak vies deti su prvych 5 rokov zivota chore, aby potom boli zdrave, urcite to bude platit aj na tvoje :wink:
aku robotu, spat na skolu? no to aby sme sa stihli este parkrat stretnut, kym sa vratis do prace :wink:
30. dec 2012 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok