• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamošky z mojasvadba, pokračujeme na koniku

24. januára 2013 
hej ved bude uz aj po chripke a dalsich virusoch, tak snad v aprili sa vidime :wink:
3. mar 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jani , vy set boli na 3D? http://www.dietaarodina.sk/
3. mar 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ktoru myslis? :grinning:
3. mar 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
teba.. lebo janne uz bola :wink: teda to viem :dizzy_face:
3. mar 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano boli sme aj my :wink:
3. mar 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo halo maminy, ake su papierovacky pred porodom? som dnes dostala v poradni ziadost o materske, to som odovzdala v praci, malo by to byt vsetko.. ?
4. mar 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. mar 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem zuzi.. este zdravotnu teda mozno treba, overujem :slight_smile:
4. mar 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boze aj okolo porodu je tolko papierov ako okolo svadby? To je strasne....
4. mar 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani myslim ze je ich ovela viac
4. mar 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak idem pozriet ten link, co Bez posielala, nech som v obraze.
5. mar 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juj mam z toho velku hlavu. Musim si to precitat zajtra, lebo po dnesnom dni uz niesom schopna uvazovat.
5. mar 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani a co sa stalo? ci len tazky den?
dokedy si v praci? ja uz o dva tyzdne nie som :dizzy_face:
5. mar 2009 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani mam v praci novu babu, ktoru zaucam a uz mam toho celkom dost. Mam strasne vela prace a ked jej pritom musim este vsetko vysvetlovat, tak ma to raz tak unavuje. Ale uz len do konca mesiaca. A to buduci tyzden som streda-piatok v Tatrach, takze nejako to vydrzim :wink:
5. mar 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm, ta nech to ide co najlahsie.. mna nastastie toto takmer obchadza.. len vytlacim nejake clanky
dalsia otazka na maminy - ozaj je potrebne prat veci pre male tym praskom lovela? je o tolko lepsi ako trebars persil sensitive?
6. mar 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jani ja periem od zaciatku v arieli sensitive, tekutom.. lovelu som ani neplanovala kupit, vraj niekomu smrdi a nestaci na vsetky flaky :wink:
6. mar 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi a tekuty mas zo zvyku alebo ma to nejaky extra dovod?
6. mar 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
levik, ja som zo zaciatku pouzivala lovelu, ale nevonia to tak pekne ako by som cakala a tiez som presla na ariel tekuty :wink: ten je super a aj pekne vonia...niekto mi to poradil, tak som neriesila preco tekuty a nie prasok...
ale teraz uz musim niekedy pouzivat aj vanish kvoli tuhej strave :frowning2:
6. mar 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jani tekuty koli tomu, ze podla nejakeho testu, co sa robil, sa lepsie vyperie, teda neostavaju v obleceni tie agresivne cistiace a parfumove zlozky :wink: my mame aj latkovky a mala je v pohode, takze asi je to dobry prasok :dizzy_face:
7. mar 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:dizzy_face: no haloooooo
9. mar 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo halo :slight_smile:
9. mar 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Co nove? Jani aky je kocik? Uz si ho cely preskumala?
9. mar 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani super je, preskumali sme, uz len ho zacat pouzivat :dizzy_face:
ty co nove?
sme este neboli v porodnici, skusam tam volat a spytat sa, kedy je najvhodnejsie prist, ale neda sa dovolat.. no neviem, tento vikend tam asi zajdeme aj bez volania, snad vystihneme vhodny cas
9. mar 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boze ved ty uz to mas zapar. Ja teraz nervacim, lebo diplomovka sa nejako nenapisala sama, tak musim zacat. A to uz poriadne naplno. A este aj statnice :stuck_out_tongue_closed_eyes: Neviem ci to zvladam.
9. mar 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kedy to vsetko mas? to vies ze to zvladas :dizzy_face:
veru ja uz o chvilu za par. ved vcera sa ma mama pytala, ci uz mam tasku do porodnice. a ja ju este nemam. buduci tyzden alebo ten dalsi nachystam, az budem doma. ved to tak staci, nie?
9. mar 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja si myslim, ze to staci. Ja este nemam ani zdaleka pokupene co potrebujem. Akurat sme vcera v Londyne kupili malinkate tenisky, tak uz aspon bude mat v com drobcek chodit. Ostatne poriesim nakupom cez internet asi za 3 tyzdne, ked uz budem doma a budem to moct prevziat ked pride kurier. Teraz by to bolo komplikovane.
Statnice mam posledny majovy tyzden a diplomovku mam odovzdat do 24.4. Tak je to take narychlo vsetko :confused:
9. mar 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha, budem drzat palce
a ako sa ti cestovalo?
9. mar 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Super. Ani som nevedela. Len mala uz bola potom nervozna z toho, ked sme v Londyne cakali 2 hodiny na letisku. To ona nema rada, ked dlho sedim. Potom zacne protestovat. Aj v praci som uz v takej pololeziacej polohe, len nech ju netlacim.
9. mar 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no viem o com hovoris, pred 2 tyzdnami som bola robit rozhovor a sedela som na takej nizkej sedacke s operadlom asi kilometer vzadu, to bola katastrofa. som sa mohla sustredit jedine na steklenie pod rebrami :grinning:
a co nastupkyna je uz zaucena?
9. mar 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz sa to na nu lepi. Este ma na to 2 tyzdne :grinning: , lebo tento tyzden uz ani neratam.
9. mar 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok