Kamošky z mojasvadba, pokračujeme na koniku

bezaz
10. feb 2009

cafte cicky, takze nova tema, aby sme nepisali siahodlhe IPcky
heslo: vidime sa vo stvrtok 😉

janne6969
23. mar 2009

Moja keby tak strasne nefukalo, aj by som prisla, len som nejaka prechladnuta a radsej zostanem schovana doma.

levik
23. mar 2009

hihi baby ja tiez rano nemozem spat, aj dnes som vstala skor ako muz a chystala ranajky 😀

janne6969
23. mar 2009

Jani uz mas tie foto? Tato je super. Asi aj ja porozmyslam 😵 Nevies nejaky kontakt?

levik
23. mar 2009

vcera dorazili 😵 mozem ti napisat mail, ale neviem co ti povie, mna fotil ako kamosku 😵

bezaz
autor
23. mar 2009

jej jani krasne fotos, aj nam ich ukazes? 😉

jancia
23. mar 2009

Caute baby no vidim ze stretko sa vam vydarilo, pekne fotecky... deticky rastu a aj bruska 😉

My sa mame na prd, Tomi musi brat atb lebo mu to zliezlo na priedusky, kasle, sopli... no nic moc... ☹ uz nech je teplucko...

tak sa drzte, papa

janne6969
23. mar 2009

Tak vam prajem skore uzdravenie.

matenka
24. mar 2009

čaute, ja som skoro odpadla, že su našla túto tému, ahooooooooojte
ja nechápem, levik ty budeš za chvílu rodiť? ale terezka už oslavovala rok a to mám pocit, že sa teraz narodila 😵

levik
24. mar 2009

matenka ahoooooooooj
no vyzera to tak, ze za chvilu 😵 hovoris, ze to strasne leti? ako sa mate? k prvemu rociku gratulujem 😵 idem kuk album 😉

matenka
24. mar 2009

jani, ja mám fotky na fb, ak chceš dám ti kontakt na seba, už ma nebavilo ich upravovať, kto chce nech mi pošle kontakt na ip, pošlem mu svoje údaje
malá je úžasná, sama chodí, odstavujeme od môjho mliečka, mám nejaké zdravotné problémy, ale je to fajn, máme len jeden zub, ale hádam jej vyjdu aj ostatné 😀
za chvílu ideme k susedovi, ten už chodí na nočník, aby sa to aj terinka naučila, lebo nechce byť na ňom ani za svet, som videla, že ste mali stretko, najbližšie sa pridám aj ja 😉

bezaz
autor
24. mar 2009

jeeje matka ahoj, ako sa mate? aj ja si prosim nick na fb, my sme tam uz cela mafia konikovska 😀

matenka
24. mar 2009

vybavené 🙂

levik
24. mar 2009

matenka tak to uz mate ine starosti / radosti 🙂
ja facebook ale nemam, nechcem zavislacit na dalsej stranke 😅

bezaz
autor
24. mar 2009

levik az tak zavislacit sa tam neda, nejake hry ma nelakaju a to co si popozeram fotky kamosov, alebo sem tam nieco okomentujem alebo napisem 😉

janne6969
24. mar 2009

Ahojte.
Veru ja som na FB asi tak 5 minut denne. To sa asi neda nazvat zavislost. Tiez tam nemam vela co pozerat. Len nejake to foto a to je vsetko.

bezaz
autor
24. mar 2009

jani nepridas sa dnes na kocikovanie? hadam uz tak nefuci a este okolo obeda nebude prsat 😉

levik
24. mar 2009

tak to gratulujem, ja skor poznam ludi zavislych na facebooku 🙂

matenka
24. mar 2009

jani ja tiež nie som na fb dlho, len pozriem či mi nedošli nejaké správy a pozriem fotky kamošiek a kamošov, to čo mi posielajú nech sa pridám na trebárs k ľuďom takým a takým, tak to dám len ignorovať 😀
a hry tiež nehrám žiadne, nemám na to čas, radšej sa hrám s terezkou
viac času trávim na koníkovi alebo na susedku, to je adrenalín to susedko, niektorí susedia ma vedia niekedy tak vytočiť svojimi názormi 😠

levik
24. mar 2009

dobre dobre dobre, ved som to nemyslela tak, ze ste zavisle, len som vysvetlovala, ze na facebooku nie som ani nebudem 😅
matenka tak sa tesim ze nabuduce prides na stretko, som zvedava na vas 😉

matenka
24. mar 2009

jasné, teraz čakáme na nové autíčko už sa teším, a keď budem pojazdná,tak je mi jedno kedy a kde 😀
ale ako pozerám tak ty to máš za chvílu, ja sa už tiež celkom teším na druhé 😵

bezaz
autor
24. mar 2009

matka a uz pracujete na druhom? ci kedy?

matenka
24. mar 2009

no preto som chcela prestať s kojením, nech sa dám trocha dohromady, a v lete máme také plány, urobiť si druhé mimi, tak aby keď bude mať terezka dva roky, sa jej narodí súrodenec, keď už som na materskej, tak už nech to stojí za to 😀
mne sa nechce na rok do práce a potom znova na materskú a chcem obe deti stihnúť do tridsiatky 😉

janne6969
24. mar 2009

Ahojte.
Zuzi bola som od obeda v Blave a teraz som prisla. Znicena jak pes. Ale zajtra by som sa pridala. Nech nelezim cely den doma.
Matenka ja som si az teraz vsimla, ze si z MA. A hned si sa mi zdala nejaka povedoma. Len stale neviem odkial.

matenka
24. mar 2009

povedomá, možno z mojej svadby, ale ja bývam v stupave iba dva roky, dovtedy som bývala v bratislave, a inak som z trenčína 😅
a na tom stretku čo som bola, tak tam si vtedy ešte nebola, tam bola zuzka- bez, janka-levik, jeana, sicilia, nevesta, bambulina a alex, to je všetko , dúfam,že som na nikoho nezabudla

janne6969
24. mar 2009

Tak potom neviem. Asi ta poznam z minuleho zivota.

matenka
24. mar 2009

😀 😀 😀 možno, nikdy nevieš

bezaz
autor
24. mar 2009

jani ak nebude take besne pocko ako dnes, tak jasne, alebo dobehni len tak na kafcu, predvedieme ti, ako ninka cika do lavorika 😀
matka jej, super.. mne peto minule vravi, do novembra kojis a mozeme sa zacat snazit, ked chceme mat to letne dieta 😀

janne6969
24. mar 2009

Zuzi nejako narychlo 😉 Ved netreba stracat cas 😀

matenka
24. mar 2009

zuzi, tak to potom možno budeme mať zas nejako po sebe, aj my chceme letné dieťa, je to lepšie 🙂

jeana
24. mar 2009

letne deti su najlepsie a hlavne julove a narodene v nedelu 😵 😵 😀 😀