Kamošky z mojasvadba, pokračujeme na koniku

bezaz
10. feb 2009

cafte cicky, takze nova tema, aby sme nepisali siahodlhe IPcky
heslo: vidime sa vo stvrtok 😉

levik
5. jún 2009

matenka dakujem. dufam ze sa uvidime na najblizsom stretku 😉

janne6969
5. jún 2009

Dobre ranko. Co mame nove? My nic 😅 Vsetko po starom.

matenka
5. jún 2009

hej, o tom som písala s jeanou, chcem sa pridať 😵
len ten môj krpec je ako malý speeďačik, takže ja si moc neposedím 😖

bezaz
autor
5. jún 2009

tak som zvedava, kedy sa viktorke uraci 😀 podla mna chce pockat na tatove meniny v nedelu a potom vylezie 😵
matka ved by sa ti aj patrilo dojst na nejake stretko, ze jo 😉

janne6969
5. jún 2009

No ved tak sme dohodnute 😀
Ale ako sa poznam, tak ja budem rodit na konci 42tt, lebo ja na vsetko musim cakat az do poslednej chvile. To je moj osud 😉

janne6969
7. jún 2009

No halo dievky. Kde ste vsetky? Tak ja by som dnes chcela porodit 😵 Ale zatial ani naznak. Zajtra idem do poradne a hadam mi uz doki povie nieco pozitivne 😉

levik
7. jún 2009

jani ak ta to potesi, u mna tiez v den porodu rano nebol ani naznak 😅 ani cele doobedie 😅

janne6969
7. jún 2009

potesilo ma to 😀 Idem konecne varit, lebo dnes len sedim a nic nerobim 😅

bezaz
autor
7. jún 2009

jani tak si to este uzi, budem na vas silno mysliet, aby sa viki nekrenkovala auz vysla 😀

vodafon20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bezaz
autor
8. jún 2009

tak ziadna sms, viki neposlucha maminku este v brusku 😀

levik
8. jún 2009

no teda, co z nej len vyrastie 😀

galanteria
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
levik
8. jún 2009

a my sme dnes na antolskej stretli janne, coskoro mamina uplne ziari 😉 😵

levik
8. jún 2009

fiha asi si tam janku nechali 😕

bezaz
autor
8. jún 2009

jani no neviem, co sa deje, ale neberie mi phone, som jej volala, ze ako dopadla na poradni a nic.. neviem, ci mam skusit volat robovi 😅

levik
8. jún 2009

vyzera to nadejne 😵

jeana
8. jún 2009

jeeej zeby uz ? 😎

levik ako sa ma Adrianka? uz ste si na seba "zvykli" ?

janne6969
9. jún 2009

Ahojte.
Zuzi sorry, ze som nebrala, ale bola som velmi dlho na Antolskej a potom sa mi vybil telefon. No v skratke asi tolko. Mala je vraj velmi mala, nejako nerastie, alebo rastie pomaly a zacina mat malo plodovej vody ☹ Okrem toho mam velmi vysoky tlak a zacala som cela opuchat. Tak musim lezat doma a 3 krat denne si merat tlak. Ak mi zasa tak vyleti, tak idem rovno pod noz ☹
Cele tehu mi nic nebolo a teraz sa to takto pokazi....... ☹

janne6969
9. jún 2009

A Adrianka je veeeelka fesanda. Uz aby aj ta nasa herecka bola na svete 😵

bezaz
autor
9. jún 2009

jaaaj moja, ja som sa o teba tak bala, ze co je, ked sa neozves, dnes kukam na phone, ci nie je uz sms.. vidis, aj romanke to takto vyskocilo, tiez cele tehu nic a potom ten tlak, ale ona mala dost skor, takze bud rada, ze az teraz posledny tyzden.. prideme ta kuknut?

janne6969
9. jún 2009

Zuzi domov sme prisli az o deviatej a ked som napichla telefon, uz som ta nechcela budit.
Dufam, ze toto je uz posledny tyzden. 😅
Jasne, kludne pridite. Ale ak vam to dnes nevyde, tak kludne aj zajtra alebo pozajtra... Ved ja budem len doma 😉

levik
9. jún 2009

my sa mame vyborne, uz sme si hadam zvykli, akurat nas trapi grckanie, uz to dlho nie je len lyzica, tak ale hlavne ze pribera

janne to je ale smola. yz aby si mala viktorku v naruci 😉

janne6969
9. jún 2009

Veru 😉 Ale uz to hadam nebude dlho trva.

bezaz
autor
9. jún 2009

jani ninka tiez grckala, niekedy pekne prudy a okolo 3. mesiaca sa jej to samo upravilo.. vypolohuj adke matrac, dosledne odgrgavajte a bude 😉

levik
9. jún 2009

zuzi ved to, ze vsetko to robime uz par tyzdnov, bolo to potom aj lepsie ale vcera a dnes.. take salvy na sedacku, postel, celu seba.. asi sa proste moc napapala a pahltne

a co stretko? ja budem naisto pojazdna nie od buduceho, ale skor az toho dalsieho tyzdna ☹

bezaz
autor
9. jún 2009

jani ved mi je to jasne.. ja som kolko krat revala, ze vsetko co zjedla, tak vygrckala 😉 a jedneho dna ako keby utalo a bolo 🙂
no vyzera, ze next week pojdem k nasim, lebo som stratila OP, takze musim ist vybavit novy.. ten dalsi week som free 😉

levik
9. jún 2009

ja som este nerevala ale luto mi to je teda dost 😅
ale teda sledujeme, ci pribera a ci je inak ok a a hlavne ze je 😵

stratila obciansky? to sa ako podarilo?

janne6969
9. jún 2009

Aj to sa da 😉
Idem si zasa na chvilu vylozit nohy, lebo som ako Shrek 😉

levik
10. jún 2009

halo jani tak ako ti je?