Kapverdské ostrovy - Boa Vista prosím o vaše informácie

siskasdetmi
3. jún 2009

Ahojte, neboli ste niekto na ostrove Boa Vista? Prosím ak ano ozvite sa. Zhanam informácie o ostrove.

Dakujem

anny29
19. jún 2018

@lenka1108 ahoj môžem sa opýtať cez akú cestovku ste šli ? Ja by som chcela ísť toho roku v decembri, dúfam že nebude zle počasie ale čo to som už prečítala tak verím že nie.

lenka1108
19. jún 2018

@anny29 to si uz nepamatam ale cez zimu sa leti len z prahy. Mensie lietadlo . My sme sli 6.1 a pocasie bolo super 🙂

dadus_ka
19. jún 2018

boli sme na svadobnej ceste. Najkrajsia dovolenka v mojom zivote. Najkrajsie pláže. Niesom zastancom chodit do rovnakej destinacie viac krat ale na Boa Vistu sa urcite este chystáme ❤️❤️❤️

dadus_ka
19. jún 2018

@tatianatana ahoj my sme boli s manzelom v Royal Horizont. Su tam apartmany my sme mali s vyhladom na more, menia uteraky a ustielaju postele kazdy den. Fén tam maju a aj klimu. Vonku su vsade kobylky. Milion kobyliek vsade a skacu na teba 😂😂 ale potom to prestanes vnimat. V apartmane mas sietky takze dnu sa nedostanu

lenka1108
19. jún 2018

@dadus_ka to naozaj? Ja som v nasom rezorte nevidela ani jednu :D

tenerifka
20. jún 2018

@dadus_ka ale no.....ved menit uteraky, ustielat postele, mat k dispozicii fen a klimu je uz snad standard v kazdom hoteli kategorie 2* a vyssie

dadus_ka
20. jún 2018

@lenka1108 a kde si bola v akom? Tam u nas ich bolo hooooodne a vsade a aj macky co ich zrali 😂

dadus_ka
20. jún 2018

@tenerifka no ano ale keby si videla ako tam tí ludia ziju po ceste od letiska do rezortu tak rozmyslas co u nich znamenaju 4 hviezdicky 😂

tenerifka
20. jún 2018

@dadus_ka to je tak vsade v tychto dovolenkovych destinaciach, ti ludia nemaju nic spolocne s rezortmi, vacsinou to vlastnia zahranicne firmy. Na Bali je hrozna chudoba, ale rezorty su nadherne a luxusne oazy (strasny kontrast, ale taky je skratka svet), na Zanzibare su ludia este chudobnejsi, ale v rezortoch ti pomaly aj na zlate serviruju....

dadus_ka
20. jún 2018

@tenerifka no tam to zas nebol nejaký prepich a luxus, bola som v luxusnejsom 4* ale tak bolo to v pohode. My sme mali vacsi apartman v nasej izbe bola klima pokazena tak sme pouzivali tu druhu vedla.. Vybavenie izby bolo tiez skor zachovale ale tak my si moc nepotrpime aj tak sme stale boli vonku.

tenerifka
20. jún 2018

@dadus_ka ono Kapverdy su portugalska kolonia, a celkovo europske hotely sa nechytaju na azijske, maly 3* hotel v Thajsku alebo na Bali za par drobnych je sluzbami, vybavenim izby a pod.ako luxusny 5* niekde v Europe, Madeira tiez patri Portugalsku a tam sme mali 4*hotel vyslovene spartansky, velky(vsade davy ludi), strohy, zakladny......

tenerifka
20. jún 2018

Ale teda upratovanie, klima ci feny musia byt vsade

lenka1108
20. jún 2018

@dadus_ka riu touareg
@dadus_ka my sme mali teda luxus v riu. Nadherne ,cisto a izba uplna topka. Ja na kapverdy nemozem povedat zle slovo 🙂

momoqui
20. jún 2018

@dadus_ka ono v tychto dovolenkovych destinaciach by som necakala od 4* hotela luxus, ten je az v 5* ale tiez zalezi od destinacie (grecko 5* sa neda porovnat s mallorcou atd)

akinom22
20. jún 2018

@lenka1108 my sme boli v riu karamboa a tiez spokojnosť, akurat dnes cestovka vyhodila ultra last minut, s odchodom zajtra na 12 dní za 693,- € na parádu...

dadus_ka
20. jún 2018

@lenka1108 jj riu je drahsi a luxusnejsi. To som pocula 😊 a je v inej casti.

simonsita2430
20. jún 2018

A bol niekto v Oasis Belorizonte?? Čo vravíte na hotel?? Letíme posledný júlový deň 😉

zooeynka
9. dec 2018

@lenka1108 ahoj, nemas niekde fotky z kapverd? Tiez planujeme ist tam januar/februar ale desi ma ze pisu take chladne priemerne teploty...citam ze vy ste mali teplo....ci to nebola len stastna nahoda....

lenka1108
9. dec 2018

@zooeynka ahoj my sme boli 6.1 a mali sme 30-32 stupnov cez den a vecer okolo 23-25 .