Kapverdské ostrovy - Boa Vista prosím o vaše informácie

siskasdetmi
3. jún 2009

Ahojte, neboli ste niekto na ostrove Boa Vista? Prosím ak ano ozvite sa. Zhanam informácie o ostrove.

Dakujem

simonsita2430
17. máj 2017

Dobry den, chystame sa na Kapverdy v juni. Bol uz niekto z vas v juni na Kapverdach a aj v tomto hoteli?? Ake je tam pocasie?? Chystame sa tam za oddychom. Je tam dost teplo na opalovanie a na kupanie sa v oceane?? Dakujem za odpoved a prajem pekny den 🙂

mirgall
17. máj 2017

@simonsita2430
Ahoj, my sme boli síce v auguste ale známa bola v júni a mali teplo, aj oceán bol v pohode, len vecer bolo chladno, normálne na bundu a dlhé nohavice. Neviem či to je tak štandardne alebo to bolo ojedinele.

simonsita2430
18. máj 2017

@mirgall
Ahoj a nevieš náhodou v akom hoteli boli? Preto sa pýtam na to počasie lebo som čítala,že tam dosť fúka, chladný vzduch, že to nieje dobre na kúpanie sa v oceáne a na opaľovanie. Ale vďaka za info 😉

lenka1108
18. máj 2017

@simonsita2430 my sme boli v januari a tiez som sa bala... nemusis sa nicoho bat. Bola to najlepsia dovolenka na akej som kedy bola. Vetrik pofukoval no keby nie tak by sme sa upiekli.boli vlny no kazdy den sme sa v nich blaznili s muzom. Boki sme v riu touareg a ideme uz aj s detmi 22.12 do 5.1 na cele vianoce spat na to iste miesto... ja mozem odporucat vsetkymi 10 timi 🙂

91veronika91
18. máj 2017

My sa chystáme teraz na konci Juna a bojím sa tiež aký bude oceán a aby sa dalo vôbec kupať a tých vln tiež. Či sa tam aj nebudeme nudiť keďže na vychádzku sa tam asi nedá ísť nikde pozrieť.

lenka1108
18. máj 2017

@91veronika91 urcite sa nudit nebudete. Animatori su skveli stale robia program aj pre dsti. Su tam rozne vylety napr.stvorkolky vylet lodou, do dediny... je tam naozaj krasne 🙂

91veronika91
19. máj 2017

@lenka1108 Ďakujem Vám pekne za info 🙂 Uvidíme prečo sa rozhodneme.

mirgall
19. máj 2017

@simonsita2430
nemyslím si že tam bude chladno, vietor tam fúka celoročne, najviac však od apríla a ku letu sa zmierňuje. Teraz tam bol syn jednej známej a mali pekne počasie, oceán hovoril že mohol mat tak 24. My sme boli na ostrove Sal, hotel OA Belorizonte a bola to naša najkrajšia dovolenka😍 Určite neoľutujete👍

novana
19. máj 2017

@lenka1108, do tohoto hotela sa radi a opakovane vraciame aj my.🙂

lenka1108
19. máj 2017

@novana tak urcite poznate aj Dicolina :D strasne sa na neho tesime 🙂 byvali sme na 3322 v novej casti . Najkrajsie izby a dufame ze nam tam daju izbu znova 🙂

91veronika91
25. máj 2017

Ešta otazočka baby. Je treba aj nejaké očkovanie ? a aký faktor ste používali ? chceme sa opáliť ani nie spaliť 🙂

lenka1108
25. máj 2017

@91veronika91 netreba ziadne. Faktor najprv 50 a potom som znizovala.bola som riadne cierna veru 🙂

91veronika91
25. máj 2017

Ok ďakujem. Riskneme to aj teraz v polovici juna snad teda počasie víde a bude sa dať v pohode kupať.

akinom22
31. máj 2017

My ideme 22. júna prelom júla, na Boa Vistu, hotel Riu Karamboa, tiež mám trošičku obavy, aké tam bude počasie a hlavne teplota oceanu..ide ešte niekto v tomto termíne?

mgabriskova
1. sep 2017

Ahojte, uvažujeme nad dovolenkou v termíne október/november. Vraj tam býva min.25 stupňov. Zaujímalo by ma ak to nevadí, koľko vás vyšla dovolenka pre dvoch? Resp. je reálne sa zmestiť do ceny aj so stravou 2000 € či nehrozí?😅

lenka1108
1. sep 2017

@mgabriskova my sme boli v januari bolo 30 stupnov a stalo nas to 1670e aj s poistenim riu touareg. A maximalne odporucam.
V oktobri tam vraj byva zle pocasie.november december uz ok

mgabriskova
1. sep 2017

@lenka1108 dakujem moc 👏

akinom22
1. sep 2017

@mgabriskova určite si počkajte na LM, neplatte teraz plnú sumu, vzdy sú tam volné miesta a hlavne odporučam riu karamboa hotel, riu touareg, sa skoro vôbec nedá kupat kvôli velkým vlnám, väčšinou je tam vyvesena červená vlajka...my sme boli v júni-koncom a mnohí boli predošlé roky na riu touareg, a nemali dobré skúsenosti...a v zime je tam chladnejši oceán, s tým treba rátať...

lenka1108
1. sep 2017

@akinom22 a zase my sme leteli spat s ludmi co boli v karamboa a nadavali :D najlepsie si vyskusat . My sme sa kupali kazdy den aj ked bola cervena vlajka. A tak aj ostatni. Vlny boli super kopec srandy. Ocean mal okolo 25 stupnov co bolo uplne postacujuce. My ideme na vianoce naspat do touaregu a neviems sa dockat. So vsetkym sme boli na 100% spokojni a to ja som dost vyberava :D

novana
1. sep 2017

@lenka1108, v Touaregu sme boli opakovane, no treba priznať, že Boa Visa je destinácia pobytová, bez akýchkoľvek poznávačiek a nonstop červená vlajka, plávať len v bazéne. Kľudné more je na ostrove Sal. Nakoľko boli služby na 1*, ( s takými som sa stretla len v Mexiku), určite sa do Touaregu ešte niekedy vrátim, ak ostali a budú na úrovni, ktorú mali počas nášho pobytu. 🙂

lenka1108
1. sep 2017

@novana ano presne zdielam tvoj nazor 🙂 boli sme uz kade tade a nikde sa nam nepacilo tak ako tam. Nam naozaj nevadilo ze boli vlny bola to sranda 🙂 ked sme brali ludi zo sal po ceste domov tak vraveli ze sa im viac pacilo na boa viste. My sme sli naozaj za odpocinkom prec od hluku len relaxovat a to sa aj stalo. Cjceli by sme ist na zanzibar kuknut no nejak mam strach neviem preco. No tieto vianoce chceme stravit v touaregu a velmi sa tam tesime hlavne deti 🙂

tatianatana
7. jún 2018

Ahojte. Bol niekto v hotely Royal Horizont ostrov Boa Vista? Zaujimalo by ma ubytovanie a sluzby. Dakujem 😊

tatianatana
7. jún 2018

@akinom22 ake ste mali nakoniec pocasie? 😊

akinom22
7. jún 2018

@tatianatana mali sme horuce pocasie, teplucko,,,😊 ocean teply, nebolo sa treba ani ovlazovat,,,😉

akinom22
7. jún 2018

@tatianatana najlepsia dovolenka 👌

novana
7. jún 2018

@akinom22, výborná, 🙂 ale v Mexiku je z viacerých dôvodov lepšia. 😉

tatianatana
15. jún 2018

@akinom22 Ďakujem 🙂

tatianatana
15. jún 2018

Chcem sa ešte opýtať či neviete ako to je keď si chcem zo Slovenska tam zobrať cigarety a nejakú tu fľašku vína,nevieme ako to je obmedzene? Príp.stránku kde to nájdem? Ďakujem 🙂

akinom22
15. jún 2018

@tatianatana s cigaretami to neviem to vas asi nepustia, a ani s flašou vina..to si zakúpte na letisku 🙂

tenerifka
15. jún 2018

@tatianatana ak budes kufor odovzdavat na checkine a pojde do podpalubia, samozrejme si mozes zobrat vino,Kapverdy nie su moslimska krajina a nie je tam obmedzenie ohladne alkoholu,ale samozrejme hore na palubu nie kvoli obmedzeniu tekutin na 10 x 10 ks 100ml na osobu, cigarety samozrejme mozes aj do lietadla