Káva z Mc Donalds

zeldia
5. nov 2023

Téma na nedeľu, nie je tu prosim niekto kto pracuje v Mc Donalds? Veľmi mi chuti ich pernikove kapučíno a chcela by som vedieť ako sa pripravuje či pridávajú korenie alebo neaky sirup pripadne či je to špeciálne namiešané zmes. Vie niekto prosim?

chcemradu
5. nov 2023

@zeldia pripnem sa

mamamasama
5. nov 2023

Nepracujem v Mc, ale do ochutenych kav sa davaju sirupy. Predpokladam, ze mekac ma svoje vlastne, ale Monin su skvela nahrada

zeldia
autor
5. nov 2023

@chcemradu skúšala si to pernikove? Lebo mna dlhu dobu nic nezaujalo ale na tomto začínam byt závislá 🙈

chcemradu
5. nov 2023

@zeldia neskúšala, nechodím do MC donaldu 😃 ale rada ochutnám perníkové kávy, kapučína.

mackove
5. nov 2023

3 dávky pernikoveho sirupu , posypka škorica
Áno , mame svoje vlastne sirupy

lneviemmeno
5. nov 2023

pracovala som v minulosti - oni maju sirupy, hlavne taku svoju znacku, neviem uz presne ako sa vola.. ale mozno skusit Monin alebo 1883 Routin ma dobre

janai1
5. nov 2023

@zeldia to máš pravdu, je veľmi dobré. Aj to ich horúce jablko 🤤
Vyskúšaj od monin tento sirup. Za mňa veľmi podobné

zeldia
autor
5. nov 2023

@mackove nie nie, nie škorica. Teraz davaju cokoladovu posypku ak teda človek chce.

micka81
5. nov 2023

@janai1 presne tento perníkový sirup od Monin tam dávame.

zeldia
autor
5. nov 2023

@micka81 vážne??? Idem objednať. A prosim ta ako sa to robi cca koľko sirupu plus cukor? Alebo stačí ten sirup? Dakujem za odpoved !

janai1
5. nov 2023

@micka81 fakt? 😀 tak potom mne už doma chyba len posypka

@zeldia ale že nemáš vôbec za čo 😉

zeldia
autor
5. nov 2023

@janai1 a ešte naslahane mlieko ale to pre mňa nie je až taká nutnosť. Koľko sa dáva toho sirupu? Ja viem že ako chcem ale tak cca koľko?

micka81
5. nov 2023

No čo sa týka sirupu, máme k nemu pumpičku, na 2-decové kapučíno idú 4 stlačenia a na 3- decové 5 stlačení. Plus posypať škoricou. Presný objem sirupu ti neviem povedať 🤷‍♀️. @zeldia

zeldia
autor
5. nov 2023

@micka81 dakujem 😘