Kaviareň. Pridajte sa a pokecajme

rikarr
16. sep 2008

Ahojte maminky aj nemaminky

zakladám túto tému aby sme sa mohli stretnúť by obedňajšiej kávičke (ked naše ratolesti možno spia) a pekne si pokecať ako keby sme boli naozaj v kaviarni .....

tak sa pridajte ....

toto počasie je hrozné ..... malú doma nemôžem udržať a tak behá v pršiplášti v polhod. intervaloch po dvore .... ale aspon je vybehaná a dúfam,že aj zaspí

kocurik16
26. nov 2008

matul,to je fakt.Mala som kolegyňu,ona vždy vravela,že iba kedˇmáš deti vidíš ako letí čas.Nikdy som to nekomentovala,ale bolo mi to smiešne.Teraz po rokoch,kedˇ14 ročnému synovi hľadím do očí ako do neba musím povedať,že to je pravda.Iba pri spomienke na to ako ešte nedávno ich nebolo vidno od zeme si lepšie uvedomím ako prešli tie roky. 😅

titkovamiriam
26. nov 2008

mam mareka s babickou! 🙂 ,takze som sa mohla vratit do prace!tak mam aj plat aj matersku-uvidim co bude po januari nemam uz prehlad co ako zrusia kde pridaju a pod.-uvidim na ucte 🙂

kocurik najvyssi cas zarobit na mimi 🙂

matullienka
26. nov 2008

miriam: no aby si babicka po novom nemusela vybavit zivnost ked som to dnes rano pocula skoro ma trafilo

kocurik: miriam ma pravdu 😀

titkovamiriam
26. nov 2008

akurat sa o tom bavime-a ona ani moju matersku nechce - to je na infarkt-vybavit zivnost a potom co?!bude davat nulove danove ved to je chore!!! ☹
dufam ze prezident nepodpise ak hej tak urcite uz na pol roka si zivnost nezalozi ☹

titkovamiriam
26. nov 2008

uz som zalozila na tu temu novu temu v paragrafoch ☹

matullienka
26. nov 2008

no tak to kuknem lebo je to vazne pritiahnute za vlasy a este aby za seba aj odvody platili nie?

titkovamiriam
26. nov 2008

A CO JA VIEM!

emily333
27. nov 2008

ahojte dnes kavicka nebude? 😉

titkovamiriam
27. nov 2008

JASNE !aj kavicka a pretoze okrem syna milana,mam aj dvoch kolegov-bolo aj vinko 😀

kocurik16
27. nov 2008

tak to sa niekomu pracuje pri vínku.teraz by sa zišlo aj mne lebo včera nám vyvažovali kúrenie a dnes menia regulátory na radiatoroch tu a zajtra vedľa tak máme zimu.dúfam,že už iba zajtra lebo skrepenieme. 😅

titkovamiriam
27. nov 2008

a to nevedia robit ,,debili,,v lete?!!!

kocurik16
27. nov 2008

vyvažovať môžu iba ked sa kúri, ale bolo aj teplejšie a teraz prišli.už druhý deň mrzneme a ešte zajtra.

titkovamiriam
27. nov 2008

jaj!-nemam znalosti rodinny dom je rodinny dom 🙂

kocurik16
27. nov 2008

to je fakt.už je všetko vymenené /u nás/ asi o dve hodiny pustia kúrenie to bude fajn po dvoch dňoch.Vymenili aj odvzdušňovače mali sme také čo išli iba na šrobovak a v detskej hasák to čakalo na mužíčka tie tri vypustili aj chalani 😝 .tieto hravo zvládnem aj ja,Idem hľadať majstra,lebo počítač mi preinštalovali,a mail neviem posielať tak ako pred tým akurát mi hodí inú poruchu. 😠

blau
27. nov 2008

Kocurik , to bude parada, ked uz nebudete chodit vo vetrovkach v byte a spat v spacaku, ze? 8-
😎
Ja som rano mala hned 2kavy a teraz volako nemam chut, mozno ik z dostanem´, ked pride muz roboty.
Baby zajtra budu kluciky od bytu a budeme mat aj bufet akoze zoznamko so susedmi, tak som zvedava co to bude zac 😕

kocurik16
27. nov 2008

veľa šťastia do nového bytu.tie vetrovky neboli také súrne ale ešte jeden deň a prišli by na rad. 😀

blau
27. nov 2008

Dakujeme, som si spomenula, ked som bola v Irsku u brata na dovolenke bolo to vo februari a riadna kosa a tie ich strasne papierove domy otras kurenie vlhko no hroza, tak ja som bola cely cas vnutri v lyziarskej vetrovke a spavala som v pyzame a na tom som mala teplaky 😀
Ja by som tam proste zit nemohla. Aj ked tu zijem v horach v alpach, ale da sa nam zakurit aby som nebola nutena byt vo vetrovke vnutri 🙂

kocurik16
27. nov 2008

ja nemusím mať veľmi teplo v spálni akurát trocha vlažný radiátor,ale toto bolo aj na mňa veľa a čo ešte tí,čo majú malé deti. 😖 Ale už je teplo nastavila som radiatory a uvidím ako doregulujem potom

kocurik16
28. nov 2008

ahojte!Dnes sa káva nepije?Moja je už studená lebo uvarila som ju ráno,potom moje drahé dieťa objavilo ameriku a zistilo,že potrebuje okrem sušeného pomaranča aj spodok na adventný venček.Obišli sme celé mesto všetky obchody kde predávajú otvoria najskôr o 9.00 tak káva vychladla 😖 aspon budem krajšia 😉 ale to by bolo treba vypiť za vedro 😀

titkovamiriam
28. nov 2008

ahojte! pijem a robim si vianocnu vyzdobu!som tu zasa sama,jeden kolega pride az o 11 a druhy konecne v pondelok! 🙂
som trosku v depke lebo taky maly stromcek som doniesla na stol kolegovi /sefovi a dobremu kamaratovi/ktory v lete zomrel ☹ -zapalila som aj sviecku-je mi z toho zasa na nic 😢 .

no trochu veselsie-19.12.mame rozlucku bude husacina a lokse! 🙂 ,vcera som prezila aj michalove rodicko-ma sa viac ucit a menej rozpravat-z dejepisu a fyziky bude mat trojec 😒 -no ale co uz 😅

kocurik16
28. nov 2008

miriam,spomienky na niekoho koho sme mali radi sú vždy smutné.Moja svokra /niežeby sme sa mali rady/mala narodky v sobotu kedže bol venček tak som pálila sviečku v nedeľu.Mňa lapla depka na všechsvätých,ked som po rokoch zapálila sviečku na hrobe môjho kolegu,priateľa spolužiaka zo zš...mal 20 ked ho skolila rakovina. smutné je to,že nás opúšťajú ľudia v ktorých mal človek oporu.

Rodičko čaká aj mňa pondelok 😠 malo by isť o vyučtovanie za venček som zvedavá o koľko nás ešte oberú ☹ .Marekovi tiež poslali papier,že sa má viacej snažiť na matike a nemčine.Vlani mal z nemčiny 1,teraz ak nepridá hrozí mu 4 🙄

matullienka
28. nov 2008

bre ranko kocky ako sa mate?

titkovamiriam
28. nov 2008

caf! upratujem-este aj v praaaci 😲 😅

matullienka
28. nov 2008

ahoj: mne sa dnes vobec nic nechce som tu zo vsetkeho akasi znechutena

titkovamiriam
28. nov 2008

upratala som si aj album a nasla marekove mimi fotecky zo 6m-bola to seria rychle fotenych fotiek celkovo ich je 40 a tieto su najlepsie ak chcete kuknite 🙂

kocurik16
28. nov 2008

jeden Marek mi pripomína druhého.Môj Marek tiež palec do pusy to mal miesto cumľa 😀

titkovamiriam
28. nov 2008

aj moj,po roku s tym prestal 🙂
nechces dat niake fotky do albumu?

matullienka
28. nov 2008

miriam: ten je ale podareny 😀

titkovamiriam
28. nov 2008

on bol taky benjaminko 😀 ,inak na cd nemam uplne male fotky,lebo co cert nechcel vo fotaku sa vymazali a mobil kde som mala snimky z nemocky mi ukradli,no mame papierove tak to musim niekedy naskenovat a nahrat 🙂

kocurik16
28. nov 2008

z detských čias majú len obyčajné,tie neviem či sa dajú,ja sa do toho nerozumiem.Terajšie dáme,teraz Marekovým mobilom budú fotiť tie dáme aj z venčeka ked bude cd. 😅