Kaviareň. Pridajte sa a pokecajme

rikarr
16. sep 2008

Ahojte maminky aj nemaminky

zakladám túto tému aby sme sa mohli stretnúť by obedňajšiej kávičke (ked naše ratolesti možno spia) a pekne si pokecať ako keby sme boli naozaj v kaviarni .....

tak sa pridajte ....

toto počasie je hrozné ..... malú doma nemôžem udržať a tak behá v pršiplášti v polhod. intervaloch po dvore .... ale aspon je vybehaná a dúfam,že aj zaspí

matullienka
4. dec 2008

bre ranko kocky ako?

kocurik16
4. dec 2008

dnes lepšie ako včera.Boli sme na tom očnom,Muro dostal od doktorky dezert za pozdrav z venčeka tak mu žiarili oči ako keby mal v ruke milion.Dnes bude u nás zase zima,včera vyvažovali kúrenie vo vedľajšom vchode dnes im menia regulátor.Iba dúfam,že tie ostatné dva vchody sú napojené na iný ventil lebo ešte dva týždne po dva dni zima v baráku je na mňa veľa. 😝

matullienka
4. dec 2008

no tak to si viem predstavit aj ja som radsej teplomilna

kocurik16
4. dec 2008

ja veľmi teplo nemusím,ale mať v decembri dva dni týždenne úplne studený radiator je na mňa sila! 😠

matullienka
4. dec 2008

no tak to by bolo asi na kazdeho vies.

kocurik16
4. dec 2008

to je pravda.Neviem pochopiť prečo to nrmohli robiť v septembri,ked aj vonku bolo teplo,tu kúrili celé dni sme púšťali teplo von oknom,čo sa nedalo vydržať od tepla.To bol čas na takúto robotu nie ked je naozaj zima.Podstata bola tá aby sa kúrilo nie aby bola aj zima.

matullienka
4. dec 2008

kocurik: to si si este nevsimla ze taketo prace sa vzdy robia zasadne cez sezonu ved inak by si si to nemusela vsimnut no nie? 😖

kocurik16
4. dec 2008

aj to je pravda.Akurát včera som hovorila chalanom,že som čítala na internete,že chcú urobiť prípojku od činžiakov an kruhový objazd ku Kauflandu a iste to budú robiť v zime,lebo aj ten objazd robili v zime 😎

matullienka
4. dec 2008

no aj nam teraz robia pristupovu cestu k bytovke tak ked tam nahodou ideme nieco robit do bytu tak prideme odtial ako prasiatka

kocurik16
4. dec 2008

teraz aspon vieme prečo tie vyššie mocnosti vymysleli zimu 😀 Potom by takéto blbosti museli robiť cez leto ,ešte by sa spotili

titkovamiriam
4. dec 2008

ahojte! na chvilu zasa fungujeme 😠 ,tak mi sme k domu cestu akotaku nemali 8 rokov,teraz tam mame taku drt ze katastrofa-chuda auta 😠 ,no aspon ked prsi tak niesme cely od blata-je to asi 100-120m-8domov tak kto by asfaltoval ked sme slepa ulica.to ze su tan dvaja invalidi na voziku-moja mama a suseda nikoho na obecnom urade netrapi ☹

kocurik16
4. dec 2008

to je také ako čo ukazovali raz v telke,že na každú stranu ulice robili osobite cestu,ale tam to bolo trochu o inom,lebon tam susedia nedovolili susedom chodiť po ceste.No a invalidi žiaľ v tomto štáte nezaujímajú nikoho.To nedomyslí ani jede,že každý z nás môže tak skončiť.Nikto nevie čo ho v živote čaká.

titkovamiriam
4. dec 2008

ani nehovor! a mamou ist do mesta ved tiez si chce obcas pozriet co kde nove - tak to robime strategicke vylety,nastastie tie velke obchodne domy su ok aj co sa tyka wc.-no dostat sa nich jked clovek odparkuje auto je katastrofa,ved ako aj s kocikmi ☹

emily333
4. dec 2008

ahojte babenky ako ste sa tu mali bez mojej pritomnosti? 😉

titkovamiriam
4. dec 2008

ked je nas viac a mne funguje nat tak je lepsie 🙂 vitaj co mas nove?

emily333
4. dec 2008

nic take pomaly zacinam davat vianocnu vyzdobu,pc uz funguje tak uz mozem zavyslacit 😀

titkovamiriam
4. dec 2008

no mne zavislost skonci ked budem od 12-do 12,1 doma 🙂

kocurik16
4. dec 2008

za ten mesiac aj zabudneš na konika 😀 😀

titkovamiriam
4. dec 2008

obcas nakuknem cez mobil 😀 - inak pravdupovediac ani nie budem mat inu zabavu 😅

kocurik16
4. dec 2008

ved práve preto.človek ked chodí do práce tak ani nevie čo skôr ked ostane pár dní doma.Aspon u nás to tak bývalo,lebo robiť 12 hodinové smeny 7 dní do týždňa bolo veľa.Ešte ked bola nočná tak sme doma voľačo urobili,ale po dennej max.utreť prach kde vidno,nejakú rýchlu večeru a odpadneš do postele.

titkovamiriam
4. dec 2008

ja sa tesim ze budem mat klud na prechadzky do mesta a kamosky 😀 ,niake to pecenie a varenie

kocurik16
4. dec 2008

tak nech Ti to vyjde 😀

titkovamiriam
4. dec 2008

DUFAM-zatial ked bolo takto volno tak to bolo fajne-najlepsie bolo na materskej to som mala cas na vsetko 😀

kocurik16
4. dec 2008

😀 jeden známy vravieva,že človek by mal robiť iba v ten deň,ked sa mu chce.Nepovedal akoby nás potom platili,ale tak by bol čas na všetko 😉

matullienka
4. dec 2008

baby plne s vami suhlasim vo vsetkom co ste tu popiskali je to tu strasne v tejto republike

titkovamiriam
4. dec 2008

TAK baby farbu som si na zajtra spravila a aj na zdobenie ihlicia 😀 ,teraz ju chce kazdy kolega tak mam zajtra o zabavu postarane 😀

titkovamiriam
5. dec 2008

Ahojte baby a kraasneho mikulasa 😀 - ja mam v preci frmol no ako vidim bude sa dat odskocit si aj sem-kava vypita a tusim dam dalsiu 😀

emily333
5. dec 2008

ahoj aj tebe krasneho mikulasa 🙂 kavicka vypita pracka ide a co s nacatym dnom? 😉

titkovamiriam
5. dec 2008

ty kokso! ze zavidim ja frmol v praci mame jeden novy stroj-tak sa na nom musim naucit a poobede po praci zacinam pratat detsku a malujem-dufam ze dnes stihnem penetrovat steny a zajtra vymalujem aby som v nedelu upratovala a to este musim chalanov poslat do blavy k sestre aby si vybrali koberec a nabytok. 🙂 som sice od 12 doma no to uz nechcem robit tak spinavu robotu-mozno vymalujem este kupelku a kuchynu. 😀

kocurik16
5. dec 2008

prajem všetkým bohatého mikuláša a krásny deň.aj ja som už vypila kávu dokonca aj povysávala,čo inokedy robím iba po koníkovi 😀 teraz som si uvarila čaj za konvu,tuším som voľačo chytila od mojich ratolestí ☹ a idem kupovať mikulášové 😅 nejaké palice a uhlie 😝