Kaviareň. Pridajte sa a pokecajme

rikarr
16. sep 2008

Ahojte maminky aj nemaminky

zakladám túto tému aby sme sa mohli stretnúť by obedňajšiej kávičke (ked naše ratolesti možno spia) a pekne si pokecať ako keby sme boli naozaj v kaviarni .....

tak sa pridajte ....

toto počasie je hrozné ..... malú doma nemôžem udržať a tak behá v pršiplášti v polhod. intervaloch po dvore .... ale aspon je vybehaná a dúfam,že aj zaspí

matullienka
10. dec 2008

bre ranko prajem vsetkym. tak co mate nove kocky? 😀

titkovamiriam
10. dec 2008

nove ani tak nic no uz len dva dni v praci 😀 a doma mam uz plan co budem robit-cez vikend okrem pecenia si s mamou nafarbime vlasy,v pondelok pojdem do tesca minut poukazky z prace a vecer na vianocne trhy-19 ideme na vikend k babke do medera -okupat sa v termalnej vode-deti budu happy-niaketo pecenie minimum nakupov a cakania na jeziska-niake navstevy pridu na niake pojdeme -cakanie na silvester-polnocny ohnostroj-doma keby horelo vyleti do vzduchu pol ivanky aky mame doma arzeńal 😀 😅 .vitanie noveho roka a EURA 😀

A oddychovanie ,spanie a rozpravky-mam este asi 30 nepozretych dvd co mi syn doniesol ,,normalne,,filmy to nehovorim ze tie jeho krvaky nestiham vobec 😠

emily333
10. dec 2008

ahojte no my sme vceta davali nove dvere do izby na sposob rodor tak idem upratovat. 🙂

matullienka
10. dec 2008

miriamka: ty uz mas normalne bojovy plan pripraveny

titkovamiriam
10. dec 2008

emily vidim ze aj pred sviatkami sa doma maka a to nehovorim kolko objednavok na farby mame 😀

bojovy plan maju chalani 😀 ,suseda zasa zinfarktuje 😀

matullienka
10. dec 2008

miriamka: to myslis vazne? hadam to nebude az take hrozne

emily333
10. dec 2008

teraz uz len po hlahko mensie kozmeticke upravy 😉 velke budu az na jar a to na dore 😀

matullienka
10. dec 2008

a co vtedy planujes?

emily333
10. dec 2008

budeme davat zamkovu dlazbu cez cely dvor aby nam tam nestrasil drveny asvalt.

matullienka
10. dec 2008

jaj no tak aspon to budes mat pekne 😀

titkovamiriam
10. dec 2008

nie neboj infarkt nemala len mala strach aby jej rakety nepodpalili dom 😅

zamkova dlazba by sa zisla aj nam na terasu,beton uz nieje taky pekny ☹ ,mozno na jar urobime aby sme mohli v peknom grilovat 😀 -inak u nas na malom dvore je tolko roboty-zfunkcnit studnu,ta dlazba ,ponatierat zabradlia-mame ich okolo celeho dvora aby sa mame lepsie chodilo/je po porazke/,vymenit skalky a potom jazierko,travnik...... 😝

emily333
10. dec 2008

no dufam ,na chodniku uz mam dlazbu 12 rokov a taku uz nevyrabaju tak davame iny tvar.

matullienka
10. dec 2008

baby tak to normalny pracanti z vas

titkovamiriam
10. dec 2008

ja rada robim doma nove veci-je horsie k tomu prehovorit otca alebo priatela,strasne by som chcela bytovy krb 😀 no nieje toho kto by sa to toho nahrnul

matullienka
10. dec 2008

no tak to velmi dobre poznam miriamka lenze proti mne sa potom postavi este aj buduca svokra a v nasom novom byte si nemozem presadit vobec nic 😖

titkovamiriam
10. dec 2008

matu tak to je mrzute 😠 ,ja som tvrdohlavec asi by ma nemala rada-nieje mozna ani diskusia 😠

biela.pani
10. dec 2008

aj ja rada doma mením veci, ale teraz nám popukala v obývačke dlažba, tak sme sa rozhodli, že keď to tam je rozobraté, tak sa prerobí aj krb. ale keby to nebolo dva týždne pred Vianocami, tak sa teším, no takto len dúfam, že to stihnú dovtedy urobiť

titkovamiriam
10. dec 2008

no to zalezi od majstrov,nieje nad to ked si to clovek dokaze spravit sam,otec vie vselico len uz je lenivy,alebo zeby stary/58r./-to by mi dal 😀

matullienka
10. dec 2008

no s nou a nejaka debata nie je mozna lebo ja som zla a zakerna podla nej a s nicim nie som spokojna ale minule som jej uz povedala ze ja tam idem byvat a nie ona tak nech sa mi do toho nestara. tak sa urazila ze ona ku nam ani chodit nemusi. a som jej odvrkla ze ked nechce nemusi 😠

titkovamiriam
10. dec 2008

matu dobre !!!! nech vidi ze sa nedas ,lebo potom by ti chcela dirigovat vsetko aj kedy mas mat deti 😠 -ja som si prvu svokru moc neuzila ona po nas netuzila ja po nej este menej a priatelova mama je super no kedze niesme zobraty vlastne svokra nieje no je super moderna babka/70r/

matullienka
10. dec 2008

no tak to mas stastie my tiez este nie sme zobraty ale nech si nemysli ze mi moze rozkazovat a urcovat co mam ako robit to sa nedam. si zober ze ma chcela ucit ako mam okna umyvat 😠

titkovamiriam
10. dec 2008

matu tak to musi byt prisna ,lebo ta bude ucit aj to ako jest 😠 -nieje priatel jedinacik?

matullienka
10. dec 2008

nie je ma este aj brata a sestru, ona je dokonca starsia a nevie nic spravit tak to asi preto ale mne ide s tym pekne na nervy

titkovamiriam
10. dec 2008

no asi to budes mat v manzelstve tazke 😒 svokrine rady 😒

matullienka
10. dec 2008

no asi ano uz teraz mi je z toho zle 😠

emily333
11. dec 2008

dobre rano babenky.

titkovamiriam
11. dec 2008

dobre ranko!

matullienka
11. dec 2008

bre ranko uz som tu aj ja

titkovamiriam
11. dec 2008

no asi toho moc nemame dnes na pokec 😀 -inak ja zajtra koncim a babenky ak by nesiel net tak vam prajem kraaaaasne Vianoce,plne stasia,pohody a hlavne zdravia a v novom roku nech sa vam splni vsetko po com tuzite a znova to zdravicko!!!!!!!! 😀 😀 😀

matullienka
11. dec 2008

aj tebe miriamka a este si poriadne oddychni cez tu dovolenku a pekne vianoce a krasne oslav silvestra a do noveho roku nech sa ti splnie vsetky este nesplnené sny 😉 🙂