Kaviareň. Pridajte sa a pokecajme

rikarr
16. sep 2008

Ahojte maminky aj nemaminky

zakladám túto tému aby sme sa mohli stretnúť by obedňajšiej kávičke (ked naše ratolesti možno spia) a pekne si pokecať ako keby sme boli naozaj v kaviarni .....

tak sa pridajte ....

toto počasie je hrozné ..... malú doma nemôžem udržať a tak behá v pršiplášti v polhod. intervaloch po dvore .... ale aspon je vybehaná a dúfam,že aj zaspí

titkovamiriam
13. jan 2009

dobre ranko !!!! kava uvarena aj cajik pre kolegov a idem pracovat 😀

matullienka
13. jan 2009

bre ranko

kocurik16
13. jan 2009

dobré ráno a všetkým pracujúcim dobrú robotu! Ku káve dobrú chuť!!!!!!!!!!!

matullienka
13. jan 2009

dakujeme aj tebe kocurik 😉

kocurik16
13. jan 2009

dakujem ,ja som kávu stihla vypiť kým sa páni pobrali do školy.

lindda
13. jan 2009

titko kde robi idem tam maly uz nespi 3 noc som na umretie kava ide prudom 😖 😀

matullienka
13. jan 2009

linda: tak to ti nezavidim pevne nervy prajem lebo ani ty si toho moc nenaspala co?

titkovamiriam
13. jan 2009

linda to bola otazka kde robim?nedaleko bratislavy 🙂 a preco maly nespi?

titkovamiriam
14. jan 2009

dobre ranko?ako kde sa uz kavickuje ja dnes len jednu kavu a kolegovi caj,dalsi kolega ma lekarsky den ☹

kocurik16
14. jan 2009

dobré ráno!Káva vypitá, čaká ma prach a žehlička 😝

matullienka
14. jan 2009

bre ranko aj som uz kavu vypila aj caj.

kocurik: kde mas fotku?

kocurik16
14. jan 2009

moje drahé deti mi stiahli také fotky do pc,že ked som to videla od samej radosti som vymazala aj to,čo som nechcela 😅 😖 Musím vydolovať niečo svetlejšie bola dosť tmavá tak somju chcela vymeniť ale prešla ma chuť. Potom som robila prievan ked prišli domov a Dodo chcel dať druhú ale som ho vyrazila od zlosti 😝

matullienka
14. jan 2009

a to uz preco?

titkovamiriam
14. jan 2009

ahoj bola som bez netu tak prijemnu poobednajsiu kavicku 🙂

matullienka
14. jan 2009

dakujem ja mam cajik

kocurik16
15. jan 2009

ahojte! Matull v pc som mala samé holé baby,tak ma vytočili že som bola ako reklama na jar. 😀 Ani tam neni tiľko peny 😀 😀
dnes kávu napijete???????

matullienka
15. jan 2009

ale ano pijem ju uz ju mam aj studenu

titkovamiriam
15. jan 2009

ja som aj po caji a tesim sa obed vcra ma decka ukecali na plnene morcacie rezne,vecer som nemala chut tak si to dnes vychutnam

matullienka
15. jan 2009

no ja uz som po obede a teraz by som aj pospala

emily333
15. jan 2009

ahojte babenky an mi nehovorte o spani vcera som bola zo znamim na pohotovostnej bo spadol zo schodov a od pol desiatej vecer som prisla rano o jednej z nemocnice a uz o pol siedmej som vs´tavala a poobede maly ma rodicko tak duufam z tam nezaspiim 😉

matullienka
15. jan 2009

emily: a to co ste tam boli tak strasne dlho?

emily333
15. jan 2009

no neboli sme tam sami a kolega ostal v nemocnici tak som musela este nosit krv na dve miesta a kym sa dozvonis na transfusku tak to trva dost dlho. ☹ ale boli tam aj romovia a ty nikdy niesu spokojny a uz chceli volat markizu ze mu lekar zle zasadroval nohu tak sme sa tam aj pobavili 🙂

matullienka
15. jan 2009

no tak to verim ze ste sa aj pobavili

titkovamiriam
15. jan 2009

ze dlho to si nebola na kramaroch ked kamoska prisla s malou v horuckach o desiatej a prisli domov o svrtej!!!to je jedina pohotovost pre celu blavu a okolie ☹ a nebodaj ked mas nieco urazova tak ta tam nehaju aj zgegnut a to nehovorim este pohotovost pre dospalych v ruzinove ked kamoska dostala zachvat od ladvin-odvtedy ked tam bola bez pomoci 6h-tak si vola sanitku a ty ju beru na prijem a hotovo

matullienka
15. jan 2009

tak to ti je potom ina sila esteze nie som v blave

kocurik16
15. jan 2009

hlavne že zdravotníctvo šetrí kde môže,že pri tom zatrepe niekto krpcami to im je asi jedno. ☹

titkovamiriam
15. jan 2009

ved prave je to horor ked ochories

matullienka
15. jan 2009

baby je to teda hrozne

titkovamiriam
15. jan 2009

my doma to mame vesele bracho diabetik-tak je u lekarov min 2 krat za mesiac aj dnes isiel lebo sa mu zhorsuje jedna ladvina a oci ☹

matullienka
15. jan 2009

tak to mu chudakovi nezavidim