Kaviareň. Pridajte sa a pokecajme

rikarr
16. sep 2008

Ahojte maminky aj nemaminky

zakladám túto tému aby sme sa mohli stretnúť by obedňajšiej kávičke (ked naše ratolesti možno spia) a pekne si pokecať ako keby sme boli naozaj v kaviarni .....

tak sa pridajte ....

toto počasie je hrozné ..... malú doma nemôžem udržať a tak behá v pršiplášti v polhod. intervaloch po dvore .... ale aspon je vybehaná a dúfam,že aj zaspí

claudinka
30. sep 2008

aj ja kurim ostosest 😀 tu meltu kolko pijete denne inak? ten liter staci? 😝 😀

blau
30. sep 2008

Ahoj, Dobre ranko...Tak ja pijem normalne presso, ale na meltu si pamatam, ked na nas davala pozor babicka vzdy si ju robievala a aj teraz ju pijava. A teraz je babicka uz aj moja mamina a velky kavickar a po zapale pankreasu tiez nesmela pit kavu tak meltuje 😉
chcem sa spytat: aj vy myslite hned po prebudeni ako si date svoju oblubenu kavicku?
ja sa na to tak tesim ako stlacim pupcek a pozeram ako ta kavicka tecie do mojho oblubeneho hrnceka mnaaam 😵

titkovamiriam
30. sep 2008

JASNE!
A hlavne cez vikend-vstanem navarim,priatel zbehne na nakup a kavicka s cerstvym roztekom,mnam.
v praci len co to tu pozapinam a prezleciem sa uz davam varit vodu nakavu a cajicky pre kolegov. 😀

claudinka
30. sep 2008

ja som pred tehu mala rada kavu a teraz ju nemozem, ako aj cele tehu, ani citit.. 😒

gangulienka
30. sep 2008

ja som pocas tehu tiez nemohla kavu ani citit...a to som predtym vypila aj 3 zalievane kavy denne..a prve rano v porodnici som sa isla zblaznit aku som mala po 9 mesiacoch chut na kavu 🙂 ...tak sa zase nalievam ale teraz uz radsej nescu ako zalievanu

claudinka
30. sep 2008

ja praveze ani teraz stale nie 😀

titkovamiriam
30. sep 2008

A ja kavu kedy kolvek aj cajicky 😀

duskaf
30. sep 2008

Už mi vonia moja meltička, krásny deň všetkým.

titkovamiriam
30. sep 2008

ahoj!ja pojdem za chvilocku na obed doniesla som si klobaskove leco 😀 -milujem leco nemusi byt ani ta klobasa ale paprika a vajicka to je moje a keby boli hribky- 😀 mnaaam

duskaf
30. sep 2008

Miriamka aj ja to mám veľmi rada s paprikou

blau
30. sep 2008

leco mnam. A este mam rada kavicku po obede to sa totalne tesim ako si sadnem, maly spi a ja si to uzivam s kavickou 😀

titkovamiriam
30. sep 2008

uz som spat napapana a vybehla som si este na cernice-tie snad budu dozrievat az do decembra. 😀 a hura do prace-chytil ma pracovny elan 😀 😲

rikarr
autor
30. sep 2008

ja sa hned po prebudení teším na to ako pípne konvica že voda je vrelá a ako ju nalejem do šálky......a na obednajšiu sa tiež teším 😉

ja som kávu nikdy nejak extra nepila,vždy len kapučíno alebo meltu ale ako malá začala rásť a viac a viac vymýšlať v noci som si zvykla ráno na nescu s mliekom 1:1 a na obed meltu 1:1 s mliečkom.

baby vy nemôžete káu cítiť po pôrode?

ja som tak bola s jogurtami....pred tehu som mala aj 3 za den a ako som zostala tehu sa mi žalúdok zdvíhal ked som ich zacítila...a nemôžem ich do dnes

titkovamiriam
30. sep 2008

ja zasa nemusim citit ryby,uz ked ich robim tak pohoda no ked som napr.v metre a citim ich smrad ide ma uchytit 😀

rikarr
autor
1. okt 2008

halo halo nekávičkujeme .......kto si dá so mnou????????????????

titkovamiriam
1. okt 2008

jeje dnes som zabudla je tu toho vela kam chodievam,no ako vidim bolo tu smutno-ja sa tesim na kavicku uz domov a budem robit hruskovy kolacik 😀

rikarr
autor
1. okt 2008

mnam pošli ....

titkovamiriam
1. okt 2008

nestihne ani vychladnut 🙂

claudinka
2. okt 2008

nemam rada hruskovy kolac 😀

matullienka
2. okt 2008

a mozem sa aj ja pripojit? tiez velmi milujem kavu a kaviarne
😅

rikarr
autor
2. okt 2008

bré ránko,
jasné matulienka len sa pridaj čím viac tým lepšie

ja už som svoje kafe dopila [img]http://img1.coolspacetricks.com/images/glitterp...[/img]

matullienka
2. okt 2008

a ja uz mam za sebou dve a teraz som si dala cajik len keby sa mi este pracovat chcelo

renda71
2. okt 2008

tak jsem taky zašla s vámi na kafíčko,je tu někdo se mnou 🙂

matullienka
2. okt 2008

ano ja som tu 😉

renda71
2. okt 2008

maličká mi spinká a já čekám že mi přivezou objednaný golfáček 😵

matullienka
2. okt 2008

tak to by som aj ja brala len ja musim sediet v praci a nic sa mi nechce

renda71
2. okt 2008

tak to já si na práci ještě počkám 😅

emily333
2. okt 2008

ahojte pridavam sa k vam,som doma a nejak my vyslo z roboty 😀

titkovamiriam
2. okt 2008

ja som bola na skoleni o odpadoch-dobra pakarina,tak si teraz vychutnavam cajicek a tesim sa na obed 😀

matullienka
2. okt 2008

baby prestante normalne vam zavidim