Kávovar Delicio

janulli2
18. jan 2018

Nevie mi niekto poradiť aké idú kapsule do tohto kávovaru?Je to kávovar zo zahraničia a nemôžem nájsť u nás takú značku kapsulí neviem či tam môžu ísť aj iné.Ďakujem

anjelik1678
20. okt 2019
Používateľ anjelik1678 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anjelik1678.

baby poradte prosim nejaky kvalitny kavovar, manzel je celkom kavickar, chcem mu urobit radost

gab_riella
24. okt 2019
Používateľ gab_riella je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od gab_riella.

@anjelik1678 ja za seba doporučujem kavovar Jura, to je za mňa najlepšia značka na trhu 🙂 kvalitná švajčiarská

anjelik1678
25. okt 2019
Používateľ anjelik1678 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anjelik1678.

@gab_riella ďakujem, ja sa v tom práve nevyznám 🙂 to skôr manžel, ale dúfam že bude spokojný