Kde a sa dá urobiť pamätná kniha?

mimkao
13. dec 2011

Zdravím baby. Potrebovala by som poradiť, kde dať spraviť, alebo ako spraviť pamätnú knihu pre starú mamu. chcem,a by obsahovala fotky jej detí, vnúčat, pravnúčat, s nejakými komentármi, krátkymi článkami a aby bola v pevnej väzbe.. Vie mi s tým niekto pomôcť? Ďakujem.

sincerity
13. dec 2011

ahoj. Neviem presne, ci som ta pochopila ale najjednoduchsie bude urobit fotoknihu cez niektory z internetovych fotolabov. Existuje cewe, happyfoto... stiahnes program, vyberies druh knihy - vazbu, vkladas fotky, komentare, vyberas pozadia a tak, a cez dany system knihu objednas. Ja som teraz robila starym rodicom k 60. vyrociu svadby nieco podobne.

mimkao
autor
14. dec 2011

@sincerity ahoj, áno, také niečo som myslela. a ako si bola ty spokojná s knihou? Koľko ťa vyšla?

sincerity
14. dec 2011

@mimkao ja som bola spokojna velmi, aj babka s dedkom a celkovo sa pacila celej rodine. Ma 48 stran, pevna vazba, a vysla na 13,91 - to bola ale akcia, tusim za polovicnu cenu. Ono je vzdy dobre sledovat akcie, ja objednavam vzdy na happyfote a tam su aj 50 % zlavy, ked vychytis akciu.