Kde kúpim kvalitné oblečenie?

17. feb 2022

Ahojte baby. Kde sa dá kúpiť "kvalitnejšie" oblečenie hlavne klasické nohavičky a podprsenky také tie športové alebo ako sa tomu hovorí? A neviete kde by som zohnala takú dlhu mikinu bez zipsu? ( kvalitnejšie je myslene nie z pepca kde sa nohavičky rozparaju ešte skôr ako si ich obleciete) Celkovo zháňam oblečenie na doma teplaky, tričká mam veľkosť xl..kde by som mohla kúpiť?? Ďakujem za rady 🙂

7lenka11
17. feb 2022

neviem presne, o akej cenovej rovine sa bavíme, ale skús Tesco, ja mám odtiaľ niekoľko teplákových vecí, ponožky, spodné prádlo a nemám pocit, že by sa to rozpadalo.. tie veci nosím niekoľko rokov.. alebo potom zamier do športových obchodov, no tam si za to o dosť priplatíš..

zuzubb007
17. feb 2022

Za mna intimissimi mam z tade kopu veci a nohavicky nepovolia ani po 50 vypratiach, sice trochu drahsie ale stoji za to ja inde nekupujem

babulkomale
17. feb 2022

Najlepsie nohavicky ktore vydrzia sto rokov a maju super vlastnosti, su Brubeck 👍
Dlhsie mikiny mam pocit ze su teraz vsade a nikdy sa mi nic nerozpadlo. Jedinou vynimkou je Takko, kde uz som sa zapovedala ze v zivote nic nekupim, bud sa mi to roztrha alebo zdeformuje po prani a to prat viem aj stitky respektujem. Tak nekvalitne veci ako v Takku som nekupila ani na trznici, naopak, od Vietnamcov mam niektore veci roky ( univerzalne veci ako dlhe saty alebo bavlnene sukne, topy) a nic im nie je, len treba dobre vybrat.

enoula
17. feb 2022

Spodna bielizen Tchibo, lindex. Sportove je fajn decathlon sem tam aj tchibo, zalezi ze ako veľmi funkcne potrebujes

marcellka32
17. feb 2022

Tepláky a legíny mám z decathlon, spodné oblečenie a podprsenka tu investujem viac (Triola), priplatim si za spodné prádlo a vydrží podstatne dlhšie ako lacné, tričká na doma mám z mohito (tiež mám xl), reserved, aj Tesco, záleží koľko chces investovať

autor
17. feb 2022

@7lenka11 z tesca som raz kúpila teplaky a vydržali len mesiac začali sa zo spodu parat. Dala som 15€ čo je myslím dosť za teplaky..

autor
17. feb 2022

@babulkomale s takkom mám tiež zlu skúsenosť oblečenie dlho nevydrží..

gabika128
17. feb 2022

Nohavičky v tescu kupujem v takom 4 balení, tepláky v tchibe a tričká v lindexe. Nikdy sa mi nič nerozpadlo len niektoré materiály Sú lepšie a niektoré horšie, treba si to o chytať pri kúpe. Podprsenky z lindexu sú tiež veľmi dobre.
Skôr mi vadí a vidím že je oblečenie menej kvalitné, keď nesedia švy, nohavice a tričká sa točia na spodku.km

7lenka11
17. feb 2022

jasné, to sa ale môže stať hocikde.. raz som si objednala legíny z vychyteného eshopu a po mesiaci a pol išli takisto do koša.. ja mám z Tesca teplákovú súpravu a niekoľko kusov športového oblečenia, no slúžia mi už nejaký čas
ak chceš kvalitu, tak potom šup do športových obchodov, kde nájdeš rôzne materiály a kvalitnejšie veci, no zároveň si priplatíš

eebee
17. feb 2022

Answear.sk zalando.sk aboutyou.. z eshopu máš väčšinou zadarmo a akj si prídu vyzdvihnúť,čo nesedi

autor
17. feb 2022

@7lenka11 nejde mi o top kvalitu ale asi mám smolu na výber oblečenia vždy si kúpim niečo z čoho po praní vyliezaju vlákna a znehodnotím si aj ďalšie oblečenie alebo je to krivo pozasivane (na co prídem až doma) alebo sa to proste rozpara. Asi mám na to smolu ale čo sa týka tesco, pepco, Takko, Kik atď vždy to vydržalo len pár mesiacov a potom som to musela vyhodiť. A objednávať nechcem koli tomu ze nesadne veľkosť a potom sa to musí vrátiť...

danyelia
19. feb 2022

Ahoj, Bonprix napríklad...

kubkovamama
19. feb 2022

Answear,Sportisimo klasické športové značky,za mňa v pomere cena/kvalita naj Willard veci.Ponožky musím mať členkové,kupujem Reserved,po x praniach na horúco sú roky rovnaké.Spodne prádlo už len cez net z astratex zn.Gaia,cena možno trošku viac,ale kvalita naj čo som kedy mala.