Kde kúpim kvalitný stroj na vianočné oplátky?

alibabka123
28. nov 2016

Zdravim🙂zhanam stroj na pecenie vianocnych oplatok,neviete mi niekto poradit kde by som zohnala kvalitny a za rozumnu cenu? Dakujem

alicam
28. nov 2016

Tiež by som ho rada kúpila, tak sa pripájam 🙂 Stále požičiavam od krstnej starý komunistický, ale požičiava si ho od nej čoraz viac ľudí tak mám strach že sa mi ani neujde :D
Keď som dala do googlu "oplatkovac" pár stránok to našlo ale kvalitu neviem odhadnúť..

mamina291
29. nov 2016

My sme kupovali minuly rok odtial a sme spokojni:o))
http://www.kovopn.sk/stroje-na-kupelne-oblatky/

loldi2
29. nov 2016

@mamina291 Koľko to prosím ťa stojí? Nevidím tam cenu... Ďakujem😉

mamina291
29. nov 2016

@loldi2 skus napisat o cenu priamo do firmy. Nepamatam si presne, nechcem ta zavadzat, ale cena bola myslim najvyhodnejsia na trhu a s kvalitou sme velmi spokojni. Stroj drzi teplotu, cesto sa nelepi. Parada. Doporucujem:o)

duridk
15. feb 2017

Neviem ci uz nie je neskoro ale ja mam 2 stroje z magropomu a zatial som spokojny .cena 1ks cca 220€ záleží od vzoru

katka5584
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jankabacova
13. okt 2018

ahoj aj ja mám stroj s www.magropom.sk stál okolo 250 € ale ešte sa len učím ale je veľmi pekný

katka5584
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petrik580
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petrik580
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pink_lady
23. aug 2020

@duridk
@jankabacova stará diskusia, ale predsa skusim....tie stroje z megapromu - da sa na nich menit hrubka oblatky? Ak nie, ako hrubé obplatky robia?

petrik580
23. aug 2020

@pink_lady ja mám stroj od PekačeOblátok a hrúbku oblátky mám okolo 1.8mm a na ich stroji sa dá prestaviť hrúbka ale treba to presne nastaviť aby to pieklo správne 🙂

pink_lady
23. aug 2020

@petrik580 a ta hrubka je na okraji taka - teda su to take hrubsie oblatky? take mam rada 😝 ale ked som pozerala video tak stroje co vyzerali ako od nich robili oblatky cez ktore sa dalo pozerat do ameriky ...ale teda neviem od akej firmy boli, podobne ma aj megapron na vzhlad

jankabacova
24. aug 2020

@pink_lady ahoj my sme nič nemenili, ale myslím si že sa dá, ale je tam napísané že je to nastavené od výroby dobre, ja na tom nerobím ale ocino nie sú nejaké hrubé tak akurát ale my keď sme objednávali mali dlhú čakaciu dobu asi 6 mesiacov sme čakali na dodanie tak sa skús opýtať lebo to ti už do Vianoc nepríde

pink_lady
24. aug 2020

@jankabacova asi teda objednam od wafee,ti majú dodaciu dobu 2 týždne a meniteknu hrúbku

pink_lady
24. aug 2020

tak sa nakoniec rozhodujem medzi "oblatkovac.sk" - wafee.sk (299€ 😨) a "pekačeoblatok.sk" (210€)...tak by som bola vdacna za skusenosti s tymito dvoma, zaujíma ma hlavne hrúbka (ten drahší ma nastavitelnu) a rýchlosť pečenia. Ako odhodlavam sa na to dlho, oblatky milujem, ale na clatronicu mi jedna trva min 3 minuty aj to je nerovnomerne upecena...aj ked mi hrubka vyhovuje

petrik580
24. aug 2020

@pink_lady ja mam od pekaceoblatok stroj. Pan je tam velmi ustretovy a vedel vo vsetkom poradit. Mam ho aj s uzaverom a to je jahoda malina piect natom. Oblatky stroj pece paradne a chutia celej rodine 😊 aj hrubka je dobra ze niesu ako papier.. rozmyslam ze objednam od nich dalsi stroj na slane oblatky pretoze maju do 2 tyzdnov dodaciu dobu takze sa nemusim bat ze do vianoc nedodaju 🙂

pink_lady
24. aug 2020

@petrik580 nemáš prosim nejaku foto oblatky? ale napisali mi ze hrubku mi vedia vo výrobe nastaviť, no neviem či sa trafím 😎 mna tam laka hlavne cena a krajšie motívy ako inde. 🙂

petrik580
24. aug 2020

@pink_lady posielam fotky 🙂 .. vzor mám OK7 a hrúbka oblátky je asi aj 2mm spolu so vzorom. Tenké určite že nie sú.. mňa k nim tiež cena prilákala a aj tie pekné jemné vzory čo majú 🙂

pink_lady
24. aug 2020

@petrik580 super dakujem za foto, asi si dam este kustik hrubsie a bude to akurat.

pink_lady
24. aug 2020

@petrik580 inak mne sa paci OK4 ten stromcek s anjelikmi ale v odporucaniach na pecenie slanych ho nemaju uvedeni. No uvidim, musim sa na to vyspať 🙂

petrik580
24. aug 2020

@pink_lady ten sa mi tiez paci od nich..maju velmi pekne vzory . Skus sa ich spytat mozno by vedeli upravit ich vzor na slane 🙂 pisu tam ze robia aj stroje s vlastnym vzorom a takato uprava ich vzoru na slane by mozno vysla lacnejsie ako vlastny vzor nakolko vzor uz je len by sa zmensil 🙂

jantato
24. aug 2020

@petrik580 ide to pečenie rychlo? my objednávame dost vela každy rok, tak som rozmyslala ze by som taky stroj objednala a robila si ich doma aj pre rodinu. Vyzeraju pekne aj tie vzory, mne sa páčia tie oválne aj.

pink_lady
24. aug 2020

@petrik580 zas ono je to v podstate jedno, ako velka oblatka bude - bude veeelka slana :D pozerala som aj tie ovalne, na tých ovalnych od wafee sa daju piect dve slane naraz ale tuto su tie vzory dost blizko...uz som nenapadne aj muzovi naznacila čo zvažujem 😝 teda nezvažujem, ja som rozhodnuta 😂 len sa rozhodnut 😉

petrik580
24. aug 2020

@jantato Hej hej celkom rýchlo ide to pečenie už na týchto moderných strojoch. Mne to trvá jedna oblátka ja nvm 20 sekund plus mínus 🙂 Kupoval som oblátky aj ja ale predsa domáce sú domáce nato sa nič nevyrovná :D
@pink_lady Tak ano aj veľká slaná môže byť :D aspoň sa nespapá tak rýchlo ako malé :D podľa mňa je jedno či blízko alebo daleko od seba, závisí koľko cesta sa naleje 🙂 majú v ponuke aj 3 slané na okruhlej forme takže sa dá na tých strojoch piecť aj 3 naraz čo je podľa mňa super ale asi budú o trošku menšie ako na oválnych. Asi pre nič za nič by to tak nespravili ak by sa nedali piecť malé slané

solemami
27. aug 2020

@pink_lady ja mam od megapromu a mam aj s uzaverom aj bez uzaveru. ak nemas uzaver tak si vlastne aj sama mozes regulovat aka hruba bude oblatka. ak stlacis silno bude tenka, ak len trochu bude hrubsia. da sa nastavit aj hrubka ale s tym som sa este nikdy nehrala. ked pozeram na pekace oblatok stranku tak tie stroje su velmi podobne, len nastavenie teploty maju na inom mieste. ja ked robim na dvoch strojoch tak len dam oblatku a medzitym vyberam druhy. takze som stale pri nalievani a vyberani

pink_lady
27. aug 2020

@solemami ďakujem všetkým za skúsenosti, nakoniec som objednala od oblatkovac.sk. Je síce drahší ale ma nastaviteľnu hrúbku a daju sa na ňom piecť 2 slané oblátky tej standardnej veľkosti naraz. Tak uz sa teším, v polke septembri vraj bude🙂

petrik580
28. aug 2020

@pink_lady 👍super potom daj vediet ako pecie od nich stroj a ci je lahka manipulacia s nim lebo pisu ze ma 10kg co asi aj vrchna cast bude mat dobru vahu ze ci to nieje tazke na otvaranie 🙂 a inak ake velke su tie slane oblatky od nich? nepytala si sa ich? Viem ze od Pekaceoblatok.sk maju pri ovalnej forme 9cm a pri okruhlej tie 3 slane 8 cm priemer

pink_lady
29. aug 2020

@petrik580 no, par dni mam pocit ze nieco s tou firmou mas - a mal(a) si pred par dnami v pase Nove zamky- Dvory nad Zitvaou ak sa nemylim, teraz je tam Nitra 🙂 Hm? Ak sa mylim s tym bdliskom, ze som si ta s niekym pomylila, omluvam sa 🙂 Ale teda majitel ci zastupca pre komunikaciu firmy je mily a ustretovy clovek podla komuinikacie ;)

No a co sa tyka stroja, ano, vybrala som 10kg, stabilny stroj /nase babky prababky piekli tiez na tazkych liatinovych platniach a manipulacia s nimi v tej dobe bola isto tazsia/. Pozerala som xy videí s tym co som si objednala a nemala som pocit zeby sa otvaralo tazko, zato video so strojom od "pekaceoblatok.sk" som nenasla ani jedno. A teda aj ked maju pekace nadherne vzory, tak nemaju take univerzalne platne, kde by sa dali piect aj sladke aj slane, na tych ovalnych su tie kruzky prilis blizko na to aby sa dali upiect dve bez toho ze by sa lepili o seba a boli aj s okrajom...a na tych urcene na slane oblatky su tiez prilis blizko k sebe a neupecem na nich sladke. Tie stroje s menitelnymi platnami vyjdu este drahsie ako ten co som si objednala. A tiez maju uz zabudovany uzaver, a menitelnu hrubku oblatky - no tak vyhral oblatkovac nie pekac /aj jked teda v pripade pekaca mi je luto tych peknych vzorov/.

petrik580
Autor odpoveď zmazal
Zobraz