Kde kúpim lodičky pre široké chodidlo?

avonka1
9. mar 2020

Dobrý deň, dámy.
Rada by som vás poprosila o radu, kde v Trnave, Senici, Bratislave a okolí sa dajú zohnať lodičky pre široké chodidlo. Nerada chodím po obchodoch, bežné predajne obuvi už mám zmapované, preto by som rada šla na istotu. Potrebujem obyčajné čierne na vysokom opätku, no tak sa mi roztiahli kosti v chodidlách, že neobujem ani svoje staré rozčaptané lodičky. S čižmami a teniskami problém nemám.
Google mi pri vyhľadávaní širokých lodičiek ponúkol modely pre panie v zaslúžilom veku.
Ďakujem za váš čas a dobré rady. 🙂

21karolina
9. mar 2020

@avonka1 Zdravím, ja mám širšiu nohu a lodičky mi sadnú od značky tamaris, ale radšej skúšať. Držím palce.

jana_vaj
10. mar 2020

No neviem či niekde v obchode, kamoška čo má tiež problém si kupuje cez asos tam majú normálne taku radu topánok čo majú aj klasické ale potom aj naschvál čo sú širšie, skús si to pozrieť

oliolijanka
10. mar 2020

Tie od Paulgreen nie su az tak velmi sexi, ale su velmi pohodlne.

machulka1988
11. mar 2020

Skús pozrieť eshop ASOS..tam maju topanky pre siroku nohu a takisto aj pre extra siroku nohu..stači si zadat do filtra > body fit > wide (širokè) a vyhodí ti ponuku len topanok pre sirsiu nohu 😊 a maju tam pekny vyber. Dodaju ti ich max do 3 dní.