Kde kúpim pekný umelý vianočný stromček?

kiqusiq
2. dec 2020

Dobrý deň, neviete mi dať tipy, kde by som vedela kúpiť pekný umelý vianočný stromček?? Aby mi neprišla po objednaní metla, ktorú môžem vyhodiť 😒 Chcem kúpiť až po sezóne k budúcemu roku, ďakujem za rady 😊 Len mi prosím nepíšte o živých stromčekoch, mala som, ale tie už nechcem.

ona303
2. dec 2020

My sme kúpili v obi, máme ho už štvrtý rok, je krásny, hustý..

kitycat
2. dec 2020

Neviem ci kupovat stromcek online je stastna volba. Urcite by som si dala namahu a sla autom osobne pozret Obi, Hornbach, Baumax (alebo ho zrušili?) nakolko ten strom s vami bude par Vianoc a nie je nic horsie ako kupit skaredy strom a nariekat kazde Vianoce, nie je to kolkokrat lacna zalezitost. Moja mama kupila pred asi17 rokmi stromcek a kazde Vianoce ho obdivujeme, ze je stale krasny🤣

Aj Tesco, Kaufland, Albert mavaju obcas na vyber. Ak mas cestu do BA v Poluse (teraz Vivo) mavalu na vyher aj 20 roznych stromcekov

kiqusiq
autor
2. dec 2020

@kitycat Sestra aj rodičia kupovali stromček z internetu a sú husté a veľmi pekné len už nevedia odkiaľ 🙂 Chcem pozrieť aj osobne, ale také ako v Tescu sa mi až tak veľmi nepáčia, minulý rok mali malé a zasnežené, ale ja chcem klasický, nie zasnežený. Keby nemám BA cez 200km, tak zbehnem tam 😁

oomina
2. dec 2020

Všade už na nás vyskočia. Cez net sa dá, však tam ich je milión. Ono ale netreba zabúdať na to, že ak chceš pekný, hustý stromček, budeš musieť čo to aj investovať

bibinka13
2. dec 2020

Juniorpapier.sk aj super ceny maju

danielaviki
2. dec 2020

@bibinka13 pekne maju a mate overene aj osobne alebo niekto znamy?

bibinka13
10. dec 2020

@danielaviki overene, casto tam chodim do predajne

elisabeth_j
Odpoveď bola odstránená
Zobraz