Kde kúpim podprsenku na väčšie prsia?

lenocka1988
6. nov 2013

Zeny potrebujem poradit,nevie niektora z vas kde dostanem kupit podprdu na vecsie prsia (80-85 G) 🙂 .V normalnom obchode mam problem kupit 😒 a na internete som nic nenasla ☹ .Budem rada za kazdu odpoved..... 😀

darina1952
6. nov 2013

@lenocka1988 ahoj, skús sa preklikať cez túto stránku http://spodne-pradlo.clematis.sk/sk/podprsenky , keby si nenašla svoju veľkosť, tak sa skús s nimi skontaktovať lebo oni tie podprsenky aj šijú a možno by si sa vedela dohodnúť aby ti ušili tvoju veľkosť.

marcelatje
6. nov 2013

V Bonprix-e majú aj G-čka 😉

darina1952
6. nov 2013

@lenocka1988 ešte som ti cez "uja gúgla" našla: http://www.blacktulip.info/shop/sk/sklep/produk...
zadaj si do vyhľadávača šitie, výroba spodného prádla - určite nájdeš nejakú firmu blízko svojho bydliska a môžu ti ušiť podprdu na mieru 😀

1st_time_mum
7. nov 2013

Ahoj... cely zivot mam rovnaky problemik 🙂)) Ale konecne su obchody na tom lepsie.. super kvalita a teda drahsie su Triumph, vymakane prevedenia, do konca pekne, ziadne babkovske 🙂 ALe das za jednu aj 50 eur... Potom, Marks Spencer maju kolekciu DDplus, tiez velmi pekne kusky, a lacnejsie, a kvalita OK, som spokojna, drzia super..

Bez skusania by som to neobjednavala, vacsinou su to slabe materialy, alebo tenke ramienka.. a povedzme si uprimne, kym ta velkost nie je upravena operaciou, dolezite je, aby to pevne drzalo 🙂) Tak drzim palce 🙂

demo
7. nov 2013

Www.anita.sk mam odskusane, kupovala som cez internet, da sa aj vymenit. Mam nestandardnu velkost 60/E a v obchodoch nenakupim

demo
7. nov 2013

oprava! 70/E 😕

lenocka1988
autor
7. nov 2013

@1st_time_mum
no ja velkost poprsia nemam upravovanu operaciou a ani by som si nedala..... viem ze neni dobre kupovat bez vyskusania ale ked uz nieje ina moznost 🙂

lenocka1988
autor
7. nov 2013

Dakujem vam velmi pekne za kazdu radu,tak hadam nieco najdem... 🙂

klincek
7. nov 2013

@lenocka1988 skus pobehat aj obchody s obleckom pre mamicky-v tvojej velkosti by mohla sadnut niektora z kojeneckych podprseniek, aj ked zrovna nekojis🙂.

demo
7. nov 2013

@klincek kto uz by nosil kojenecku podprdu, ked nemusi. 🙂

klincek
8. nov 2013

@demo ja som nosila, ked som bola tehotna, lebo som mala tiez problem s velkostou a neskor ma tlacili uz aj kostice. ten kojenecky prvok (myslim ten odopinaci hacik vpredu pri ramienkach ci ako to nazvat) mi tam vobec nevadil a ani ho nebolo vidiet. po porode som paradoxne uz taku nepotrebovala 😒