Kde kupujete kvalitné oblečenie?

tajik
24. júl 2022

Žienky kde si kupujete ozaj kvalitné dámske oblečenie?

Žiadne Takko,gate,KiK...ani nič podobne

domiklik
24. júl 2022

@tajik co konkrétne, na akú príležitosť?,šport, do prace, večerná roba, lezerna elegancia??

beataxxx
24. júl 2022

Peek Cloppenburg, tam su zastupene rozne znacky -aj drahe ako maxmara, marccain, Armani, boss, aj hodne ovela lacnejsich, kvalita byva velmi dobra a su tam od sportovych veci po vecerne saty….myslim ze u nas je len v Bratislave ….a ked su zlavy da sa….

tajik
autor
24. júl 2022

@domiklik lezerna elegancia

nika_val
24. júl 2022

@tajik ako čo .. napr mam jedny rifle zo Zary a nedam na ne dopustiť sú lepšie ako rifle od Guess
Ale zase ine rifle zo Zary nie su tak dobre .. treba skúšať a hladať
Nie vždy to musi byt značkove oblečenie
Ale hej obchod Peek&Clopenburg je super na taketo hladania lebo tam najdeš toho kopec ale nevyhla by som sa ani tej zary napr

roxy2015
24. júl 2022

@tajik tak ja napr. mám veľa vecí od bubbe, robia aj pre maminky a navyše je to slovenský výrobca....a ak chcem niečo výlučne značkové, tak priamo z originál stránok ako guess, tommy hilfiger atd.

zuzubb007
24. júl 2022

Je milion obchodov a eshopov, napriklad pre mna su take, kde kupujem iste veci vzdy napriklad calzedonia - rifle a plavky len z tadeto, intimissimi vsetka spodna bielizen, a ked chcem daco znackove tak vacsinou tommy hilfiger, obycko veci bezne h&m, nee yorker a tak

bluka2
24. júl 2022

Ja mám pár kúskov, ktoré držia už roky a stále ich dokola nosím - blúzky americkej značky Loft (z nejakého sekáču, mám asi 3 a sú úžasné, vyzerajú stále ako nové), nohavice väčšinou Massimo dutti, ale človek kúpi niekedy kvalitné, niekedy nie, ťažko to oodhadnút a potom spodné prádlo intimissimi dlho vydrží.

kris_tin257
24. júl 2022

@beataxxx Max Mara marccain áno to si z dámskych vypichla naozaj tie najkvalitnejšie ale Armani a boss sú len značky kvalita je mizerná 😊

tajik
autor
24. júl 2022

Dakujeeeem vám
Idem pogoglit😊

lasona
24. júl 2022

Tommy Hilfiger, skoro celý šatník mám odtiaľ. Ale tiež musíš vyberať, nie vsetko

moin2009
24. júl 2022

www.nila.cz, je tam vylucne europska slow fashion moda

judar
25. júl 2022

Niektori ludia naozaj nerozumia pojmu kvalitne oblecenie a su v domneni ze od Armaniho, Gicciho, Hillfigera,Bossa neviem koho ze to je kvalita 🤦 to su len max najviac spoluparizovane predrazene znacky z celeho sveta vyrabane rovnako niekde v Bangladezi🤦 kvalita je hlavne o materialy a strihu a nie o nasivkach takze tu najdes aj v takom Takku ci Sinsayi....lebo zrovna tricko od Armaniho za dajme tomu 150€ zlozenim materialu napr 70% polyester teda kvalita vobec nieje 😂

lasona
25. júl 2022

@judar ja mám rada Hilfiger...ale tiež nie všetko, Šviky sa nekrutia, netrcia nitky..po oprati to vyzerá dobre, žiadne veľké potlače, nasivky.. takže to je pre mňa kvalita..keď kúpim naprm gate, HM, tak sa mi všetko krúti, je to neforemné

beataxxx
25. júl 2022

Mam take pravidlo, ze ked drahsiu vec, tak sa snazim, aby bola nadcasova, vtedy sa to oplati podla mna, len si treba udrzat figuru- co sa mi v poslednej dobe moc nedari🙂🙂🙂

lubhomira
25. júl 2022

@tajik Gant 😊🤩