Kde kupujete oblečenie na doma?

zeldia
19. máj 2023

Kde kupujete oblečenie na doma? Nechcem vyťahané tepláky alebo legíny a špinavé deravé tričko ktoré donosím. Chcem pekne slušne a atraktívne oblecenie v ktorom viem otvorit dvere poštárke aj prijať návštevu ale aj varit a pozerať tv. Oblečenie ktoré nosím von do prace v tom byt doma nechcem. Väčšinou som kupovala handry na doma v tchibo ale nic poriadne tam teraz nemaju tak kde a čo? Naj s obrázkom, dakujem😉

zeldia
autor
20. máj 2023

@compra oooo next som úplne zabudla, super ani som nevedela že sa dá objednať, M&S sa dá objednávať na Slovensko? Tam najmä výpredaje boli vzdy veľmi zaujimave.
Aby som uzavrela temu objednala som čosi z astratex aj keď píšete že handry. Ja mám od nich nohavičky giana a sú perfektne ziadne nitky gumicky netrcia ani po x praniach. Uvidím čo príde a ci bude ok velkost. Ak máte nápad na obchod kľudne ešte napíšte na inšpiráciu…

1ryba
20. máj 2023

@zeldia skús Tesco. Donedávna mali kolekcie teplákových resp domácich súprav, vrch a nohavice zvlášť.

mmmonika
20. máj 2023

@zeldia Tchibo

zeldia
autor
23. máj 2023

No prišli súpravy z astratexu a strašne handry. Nadherne pobalené vsetko zvlášť v krabiciach ale skoro priesvitné ani farba nič moc, jedno krátke druhé dlhé. Asi nie je náhoda že je to také lacne☹