Kde kupujete oblečenie na doma?

zeldia
19. máj 2023

Kde kupujete oblečenie na doma? Nechcem vyťahané tepláky alebo legíny a špinavé deravé tričko ktoré donosím. Chcem pekne slušne a atraktívne oblecenie v ktorom viem otvorit dvere poštárke aj prijať návštevu ale aj varit a pozerať tv. Oblečenie ktoré nosím von do prace v tom byt doma nechcem. Väčšinou som kupovala handry na doma v tchibo ale nic poriadne tam teraz nemaju tak kde a čo? Naj s obrázkom, dakujem😉

123kika1234
19. máj 2023

Ja nosím na doma oblečenie ktoré už tak často nenosím bežne a stale vyzera dobre a nemusí byť ani deravé a roztahane..takže kľudne aj ZARA, ale kupovať špeciálne na doma oblečenie mi príde dosť neekonomicke pokiaľ nemáš doma vyslovene home office a pod

ruzovakobyla1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lusinda1989
19. máj 2023

@zeldia skús pozrieť shein ja som si tam teraz zopár veci objednala samozrejme pozor na recenzie ale na doma fajn veci

zeldia
autor
19. máj 2023

@123kika1234 nosím bisnis oblečenie a v puzdrovej sukni utierať prach sa mi fakt nechce takze to čo nosím do prace nie. Ale sú aj domáce komplety kupovala som športové veci nie tie drahe so špeciálnou úpravou ale také jednoduché také nieco co vyzerá skôr ako nohavice nie ako tepláky a s vrchom k tomu aby to bolo zladené a chcem aby to bolo pekne a nebolo to pyzamo.

zeldia
autor
19. máj 2023

@lusinda1989 idem pozriet Dakujem,

lusinda1989
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lusinda1989
19. máj 2023

@zeldia neni zac

sense
19. máj 2023

Nosím oblečenie z tchibo hlavne tepláky. A nosím aj leginy. A nemám problém otvoriť poštárovi. Nie som ani vo výťah anom, deravom ci flakatom

dizajnerka
19. máj 2023

Mne sa páči lull. Ale sú dosť drahí.

zeldia
autor
19. máj 2023

@sense aj ja mám tie iste sú trocha pevnejšie nevytahaju sa hneď.

huxy
19. máj 2023

Vyťahané tepláky či legíny, špinavé či deravé tričko doma vôbec nemám. Kľudne pekne legíny, tričko s potlačou (Minnie alebo aj farebné). A nemusím sa hanbiť, keď niekomu v Tom otvorím dvere.

zeldia
autor
19. máj 2023

@dizajnerka idem pozriet, pozrela som shein nadherne obrázky ale za tak nízke ceny nemam odvahu objednať

sense
19. máj 2023

@zeldia presne. Nosím Ich rada, nevytahaju sa, nesperu sa, ne trhajú sa, dlho vydržia v peknom stave a nevyzerajú na prvý pohľad ako tepláky

zeldia
autor
19. máj 2023

@zeldia baby ja chcem komplet nie tepláky a tričko zvlášť ale nechcem pyzamo

kik2022
19. máj 2023

@zeldia Na doma by som nič drahé nekupovala. Nejaké obyčajné tričká napr. z C&A, Reserved alebo Gate. Legíny milujem Lelosi. Neskutočne pohodlné. A tepláky nosím len občas. Tie mám z Tezenisu.

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simca06022011
19. máj 2023

to ze mas teplaky neznamena ze musia byt vytahane, a rovnako nemusis mat roztrhane tricko. Nosim bezne kupitelne tricka a tuniky a k tomu nohavice/leginy, podla toho co robim.. ci mam nohavice odolnejsie, lebo aj von beham, albeo si dam nieco "na veget". Dostala som "vraj pyzamo" z Palmers a tiez si to viem predstavit ako tuniku na doma (ja ho nenosim, ja neznasam vystrihy po krk). A vlastne hocijaky kvalitny obchod ma veci, ktore vies nosit na doma. Zalezi co uprednostnujes ci sportove, ci elegantnejsie... aj pyzamy su dnes take, ze su ako "na doma oblecenie". Na leto mam normalne nohavice do mesta, na doma... do prace by som si ich nedala :D take skor "turecky strih" :D a k tomu tielko.. napr tchibo ma vela sportoveho oblecenia, napr na jogu, ktore si ja kupujem ako domace :D teda aspon malo, lebo teraz je to bieda a kvalita ani nehovorim.. vracala som pred 2 mesiacmi asi vsetko,lebo sa mi 10rocne nohavice porozpadavali od nich:DD
(ja osobne som "teplaky" nemala na sebe asi nikdy od detstva.. vtedy to bolo povinne)

simca06022011
19. máj 2023

A ked pises ze i ba komplet, tak to jedine sportove supravy hladat... teraz teplaky nosia ludia vsade a vsetky znacky kam som vliezla cez tyzden do obchodu mali supravy..

zeldia
autor
19. máj 2023

Nemusí to byt drahe vid foto sle nechcem legíny (a niesom moletka, majú z toho S, to by bolo ok)

zeldia
autor
19. máj 2023

@simca06022011 tak tak tiež iba tchibo mám trička na jogu aj tie tepláky/nohavice čo bol obrazok. To deravé tričko som myslela obrazne že chcem si kupit dve súpravy na doma na dva roky zas len obrazne a také že keď sa ofrkam cviklou tak mi to nebude ľúto. Ale chcem niečo pekne a mám narodeniny 🙂

simca06022011
19. máj 2023

no len vybrat si musis.. :D tchibo ma aj teraz domace nohavice od vymyslu sveta a k tomu tricka si vies kupit hocijake jednofarebne a nemusis sa bat cvikle. Ak chces nieco extra, tak potom musis hladat. A zase daju sa vybrat aj supravy, ale tam su ceny take ze bude ti to luto zatentovat...:DDD ja som po prestahovani do domu rezignovala, ked som neviem kolke leginy drahe hadzala do kosa, lebo SAVO... :DDD a odvtedy mam domaceho oblecenia asi tak cely regal, nieco na upratovanie nieco na vegetenie.. :DDD a postuvam, to na veget, na tu kopu na upratovanie.. :D ak ide kurier a ja som v upratovacom, hodim na to bundu/zupan :DDD

zeldia
autor
19. máj 2023

@simca06022011 Savo tiež dôverne poznám😉 Palmers veľmi pekne veci len mimo moj rozpočet (nohavice 70e a vrch za 50e až tak draho krasna byt nemusím).

jana_eyre_2
19. máj 2023

Ja doma rada nosím fitnes legíny alebo tepláky z decathlonu.. tričko normálne bavlnené a čisté.. 😉

simca06022011
19. máj 2023

@zeldia aj ja si myslim... :DD mne ten palmers trci v skrini.. :D

heidy222
19. máj 2023

Ja nosím na doma bavlnené šaty alebo teplákove šaty buď len s ponožkami alebo s legínami alebo s hrubými pančuchami, v lete letné šaty.

jaskolka
19. máj 2023

Ja v jeseni a zime, alebo na začiatku jari, kým je chladnejšie, nosím legíny a tuniky alebo dlhšie tričká, a v lete bavlnené šaty, alebo 3/4 legíny s tričkom na široké ramienka. Nikdy to nemám vytahane, zničené, väčšinou sú to veci, ktoré už nenosím von (napríklad sú už trochu vyblednute, chýba pár korálikov na aplikácii) alebo normálne kúpim v second hande a nosím len doma.

sonula
19. máj 2023

Lull napriklad, slovenska znacka a velmi pohodlne veci. Nosim aj do prace.

compra
19. máj 2023

@zeldia Skus pozriet Next a MarkSpencer. Tam som kupovala ja. Ten Astratex som tiez kupovala, ale vsetko som vratila. Take.predrazene conske/polske handry to.boli. Velakrat si na doma kupim v letnom vypredaji nejake saty alebo pallazo nohavice s koselou.

viera27
19. máj 2023

Lull,Oysho, Intimissimi,tie mam rada,pekne,kvalitne,pohodlne veci. Alebo nosim lelosi leginy,tie su tiez fajn a to uz kombinujem s vyssie uvedenymi znackami,kardigany,tricka.

leskovael
19. máj 2023

Ja mam rada rebrovane upletove veci z hmka. Vieš si časti samostatne vysladat - nohavice, vrch na ramienka, alebo iný top, sveter a pod keď chceš iba ako komplet.