Kde kupujete uteráky?

jessx
2. apr 2023

Dajte tipy, odkiaľ máte osusky a uteráky s ktorými ste spokojne 😊 hlavne aby boli makkucke, hrubšie ( nie tie tenké pomaly ako utierky na riad 😃) a hlavne čo je najviac dolezite, aby nepúšťali chĺpky 🙏
Na cene nezáleží, ak bude nejaká výhodná sada určite sa poteším ale chcem už nejaké kvalitne, ktoré aj po x opratisch budú stále mäkké s dobrou savosťou, lebo som už za roky nakúpila rôzne či z obchodu alebo internetu a zatiaľ mi akosi žiadne nevyhovovali 🥲 .. no z tých čo som mala zatiaľ asi naj boli z tesca myslím nejaká rada luxury

katka164
2. apr 2023

@jessx MK lôžkoviny,bambusové osušky aj uteráky.Trošku drahšie,ale výborne savé a mäkkučké.Samozrejme prané bez aviváže😉

liz_lemon
3. apr 2023

Ikea, jedine uteraky, ktore vyzeraju 10 rokov rovnako, Jysk, HM, Lidl, som uz musela povyhadzovat, zacali sa trhat

katkine_terapie
3. apr 2023

Ikea, ale dobré sú aj z Primark-u (niektoré mám cez 10 rokov a stále vyzerajú super).

malaopicka
3. apr 2023

Gant

jana_eyre_2
3. apr 2023

Ja mám vlastne úplne vsetko z IKEA aj uteráky 😁

marcellka32
3. apr 2023

Hľadaj s gramazou 590 g/M2, čo znamená vysokú hustotu vlákien, tie sú mäkké, prať bez aviváže

bucko555
3. apr 2023

Mám JYSK ale tie lepšie drahšie také hunatejsie a su super

kp7333
3. apr 2023

Slovensky vyrobca praktik.sk. Kupujem od nich uteraky, utierky z egyptskej bavlny, obrusy, paplony aj postelne pradlo. Velka spokojnost.

viestta
3. apr 2023

Pred rokmi som kupila mikrovlaknove uteraky a osusky v Decathlone na dovolenku. Po navrate z dovolenky nahradili vsetky frote co sme pred tym pouzivali a dokupila som len dalsie. Maksie a savejsie uteraky a osusky nepoznam.

jessx
autor
3. apr 2023

@katka164 zrovna tie som včera pozerala a dosť sa mi pozdavali, takze si s nimi spokojná ?😊

katka164
3. apr 2023

@jessx áno som😉

jessx
autor
3. apr 2023

@viestta toto mne vôbec nevyhovuje .. kupovala som ich na dovolenku ale stále som mala pocit ako keby sa zakryjem len nejakou tenuckou utierkou 😁 ja sa musím zababusit do hrubej makkej osusky 😃

jessx
autor
3. apr 2023

@liz_lemon nebola som tam už asi 5 rokov😆 mam ikeu dosť ďaleko nechystáme sa tam na väčší nákup takze len na samotné uteraky isto nie, ako to majú s doručenim? Viem že roky dozadu bolo dorucenie okolo 80€ čiže ozaj hlavne na nábytok atd.. neviem či sa niečo zmenilo a či sa dajú objednať aj takéto maličkosti 😊

simsalabim
3. apr 2023

Jysk ta najdrahsia rada su fajn.

jana_eyre_2
3. apr 2023

@jessx IKEA už má o dosť dostupnejšiu cenu dopravy, plus uz majú tri výdajne miesta, v BB, ZA a KE..

xili99
3. apr 2023

Mne sa páčia z Jysku. Ako pozerám, tak nie som sama. Akurát netreba kupovať tie najlacnejšie, tie sa mi až tak nepáčia :D