Kde môžem darovať detské oblečenie?

majkaadka
20. okt 2023

Ahojte, mam 3rocku dcerku a asi 5velkych vriec oblecenia od narodenia do cca 3rokov. Oblecenie je pouzite, niektore velmi malo nosene, ale v dobrom stave, ciste. je to vsak nepretriedene a ooozaj sa mi to nechce skladat/triedit. Rada by som posunula ludom ktori to naozaj potrebuju, pripadne charite ktora to pretriedi a rozdeli. nie spekulantom co beru darovane a predavaju! Kto vie poradit kam s tym? Dakujem.

kacena4
20. okt 2023

detsky domov, nam vzdy dobre padlo ked sme dostali nositelne oblecenie pre deti, kedze v profi sa striedaju často takze to co som mala doma islo s dietatom

majkaadka
autor
20. okt 2023

@kacena4 a nebude im vadit ze je to pomixovane velkostne, potriedia si?

dagmarovita
20. okt 2023

Daj inzerat, alebo do charity

majkaadka
autor
20. okt 2023

@dagmarovita inzerat nedam, nepotrebujem nejaku mamicku prespekulovanu co to vezme a bude predavat. bohuzial mam taku skusenost s vecami co som darovala.

viestta
20. okt 2023

Ja som to v mechoch odniesla do krizoveho centra pre matky a deti. Oni maju kapacity aj si to potriedit aj maju vela klientov aj mimo domova, ktorym to vedia posunut.

majkaadka
autor
20. okt 2023

@viestta kde v ke ich najdem prosim?

viestta
20. okt 2023

@majkaadka v Kosickej Novej Vsi je najvacsie, v byvalej ZDS. Tam sme viezli aj postielku, odrazadlo, stolicku na krmenie. Dalsie je na KVP, Dorka, to je v byvalej skolke asi na Janigovej

elinka1051
20. okt 2023

@kacena4 mna trebars v detskom domove odmietli, ze vsetci im len obnosene handry davaju. a ja som mala pekne veci

majkaadka
autor
20. okt 2023

@viestta toto presne aj postielku, vanicku mam a podobne. dakujem napisem im.

majkaadka
autor
20. okt 2023

@viestta volala som im do KNV a vezmu vsetko a budu radi 🙂 tak idem balit. dakujem za tip

viestta
20. okt 2023

@majkaadka ked sme viezli postielku, ani sme ju nevykladali, mali mamicku, ktora potrebovala postielku, tak sme ju rovno odviezli na jej adresu

viestta
20. okt 2023

@majkaadka som rada, ze som pomohla. Ty pomozes mnohym mamickam.

vkatush
20. okt 2023

@majkaadka super, a náhodou nevraveli, čo všetko im treba ? Akurát som cez víkend triedila malého veci.

hedviga2
20. okt 2023

@majkaadka nakontaktuj sa na “Cesta von”

kacena4
20. okt 2023

@majkaadka potriedia budu radi

kacena4
20. okt 2023

@elinka1051 no u nas v ba prijimali bez problemov. ake ano 1/2 boli obnosene handry ani nie na dvor. takze sme museli triediť a hlavne bol potom problem s odpadom