• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kde nájdem inšpiráciu na účesy?

3. januára 2015 
baby,ja som si dala robiť učes cez www.happyhair.sk stoji to nejakych 50sk a 30učesov, som aj tak nakoniec ostrihana.vid male foto v mojom niku,to je cez ich softwer robene :slight_smile:
26. máj 2008 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka, presne toto som chcela ja
26. máj 2008 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
su super učesy ale akosi maloktora kadernička dokaže podla toho ostrihať.
26. máj 2008 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certica ... ked sa mi narodil samko, mala som uplne kratke. no a postupne som si nechavala rast zadne vlasy .... no az teraz mam ten uces taky aky som ho chela mat :grinning: /skoro po 2 rokoch :stuck_out_tongue_closed_eyes: /
inak nechodim kadernicke, od malicka ma striha sestra mojej tety :grinning:
a obcas si to ostrihnem sama a vtedy som uplne najspokojnejsia - i ked mam kazdy vlas inej dlzky ale prave preto sa mi to paci :dizzy_face:
26. máj 2008 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. máj 2008 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to ale nie je tvoj štýl,či hej ? ja mám teraz pankáča a purpurove pruhy v dlhej ofine :grinning:
26. máj 2008 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moj styl .... ked som bola "mladsia" nosila som aj dvojfarebne vlasy :grinning: a rozne strihy ale teraz mam uz dlho rovnaku farbu aj strih, teda vzadu si nechavam dlhsie a dlhsie, len vrch si striham :slight_smile:
len premyslam ako sa tej ciernej zbavim, ze si asi korienky budem farbit na cerveno.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. máj 2008 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kamoška ta´k robila,že davala na odrast červenu,velmi zaujímavo to vyzeralo.ja mám tiež teraz tiež 1x čiernu a 1,5 cm odrast a už dumem čo s nou. (ináč sorry za riadky vyššie denisocka • 1d • Dnes o 10:39

Ktoré pravidlá porušuje: | Zrušno tak to ale nie je tvoj štýl,či hej ? ja mám teraz pankáča a purpurove pruhy v dlhej ofine ) ja som si ťa zmýlila so zuzitkou z babetka.sk,preto som ti písala že to neni tvoj štýl :grinning:
26. máj 2008 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denisocka ... v pohode :grinning: inak uz sa ma jedna kocka pytala ci chodim aj na babetko.sk, ze tam je tiez zuzitka :slight_smile:

s tou farbou... uz mam kupenu zase ciernu :sunglasses: takze cervena pocka asi tak mesiac :dizzy_face:
26. máj 2008 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamoska si dala tiez urobit na svetucesu.com tie ucesy, ze dala tam svoju fotku a vybrala sa si tam asi 20 ucesov, ze ktory sa jej najviac hodi. ale tusim platila za to 200sk :confused:
26. máj 2008 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidíš, a na tej happyhair len 50sk :grinning:
26. máj 2008 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. máj 2008 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hani super stranka :grinning: len si vybrat :confounded: :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2008 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata poradte ako sa zbavim cervenej dala som si uz dva melire a musela som sa dat ostrihat lebo mi spalilo vlasy totalne :wink:
27. máj 2008 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
JA som uz ostrihana :slight_smile:
27. máj 2008 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loren ja ked som bola u kadernicky tak povedala ža červena ide zle z vlasov a nikdy viac červenu. ja mam rada bordo a take odtiene :grinning:

vavka super :wink:
27. máj 2008 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved ja tapa som sa dala zlakat a teraz pykam :slight_smile:
27. máj 2008 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby čo poviete chcela by som trvalu ale nie moc kučerave ale tak jemne. mate niekto take čosi, ako sa treba o vlasy starať, a hlavne o kolko sa vlasy skratia, :slight_smile:
27. máj 2008 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som nabehla ku kadernicke len raz v zivote, ze idem si dat trvalu - ale len velke vlny - presvedcila ma ze to je onicom ta studena trvala, tak mi dala normalny... no vyzerala som jak pudliiik :confused:

a preco ide cervena farba zle z vlasov? cervenu som mala a ved ta sa da lahsie prefarbit ako cierna..... ja neviem ako dat dole ciernu. ale davam si len palette trvacny sampon a nicim sa neda prekryt :angry:
27. máj 2008 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved prave nerada by som vyzerala ako pudlik :unamused:

neviem prečo ta červena tak drži ale ta mi vždy vydrži najdlhšie na vlasoch :sweat_smile:
27. máj 2008 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...ja som mala čierne vlasy,nie šampón,ale farbu...zosvetlovačmi som ju postupne dala dole.bola som síce viecfarebná,ale vyzeralo to zaujímavo.čiernu už nikdy.
27. máj 2008 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nech sa lubi, tu je moja cerstva fotka :grinning: .... asi teda zacnem davat cervenu na vyrastene vlasy a potom uvidim....

http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=1464768&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
28. máj 2008 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super.uz som ti pisala ip.paci sa mi to
29. máj 2008 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co, ziadne nove ucesy? :sunglasses:
11. jún 2008 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat tuho rozmyšlam že sa dam ostrihat ale kde a ako som nevymyslela :frowning2: :angry:
12. jún 2008 o 06:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja absolutne neviem co so svojimi vlasmi.....som kuceravka ale kazdu kuceru mam inu :confounded: cize mi nic neostava len zehlit zehlit zehlit....len uz lutujem svoje vlasy a novy strih neviem vymysliet
12. jún 2008 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niekde tu bol link na rozne ucesy... pozri, mozno nieco zaujimave najdes :slight_smile:
12. jún 2008 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no lenu mna je to o to tazsie ze potrebujem nieco ozaj vhodne na rychlu upravu....a stale ked si najdem nieco co je rychlo upravitelne a dam sa ostrihat tak vyzeram priserne......
12. jún 2008 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Davidko, dlhsie som sem nenakukla prepac. Na tej stranke je presny postup vysvetleny, tusim sa najprv musis zaregistrovat, a potom treba poslat na uvedene cislo, ktore tam bude, sms-ku, za ktoru ti strhnu 48 Sk a uz to bude.
12. jún 2008 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne by sa pačilo niečo take ale nemam rovne vlasy a každy den zehlit to nie
www.ucesy.com/displayimage.php?album=2&pos=18
15. jún 2008 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok