Kde nájdem inšpiráciu na účesy?

mirka414
18. máj 2008

ahoj idem sa dat zajtra ostrihat,neporadite mi nejaky link,kde sa nachadzaju ucesy,inspiracie.dakujem

pacna
26. aug 2008

lulik poradi ti kadernicka ale mozno by to vyzeralo dobre aj na takych 🙂

marse
26. aug 2008

pacna pekny strih, paci sa mi to , je to sik a vyzera to byt lahke na upravu 😉

ja si idem dat predlzit vlasky, konecne opat poriadna zmena 🙂

zuzitka
15. sep 2008

lulik .... uz si ostrihana podla toho obrazku? 😀

ja vam idem ukazat, ako vyzera, ked si dam na cierne odrastene vlasy cervenu farbu....... paci sa mi to 😵 😵

pacna
15. sep 2008

zuzi je to pekne 🙂 🙂 🙂

vilca
15. sep 2008

AHoj holky, taky zrovna zvažuju změnu účesu. Mám delší rovné blond asi tak po lopatky, vpředu trochu sestříhaný. Mám je docela hustý, ale musím je min. obden mýt, abych je trošku upravila. Tak pořád pátrám po něčem, co mi pomůže s objemem... Mám kamaráda kadeřníka z nějakýho dobrýho kadeřnickýho salonu, který pořád chce, abych se od něj nechala ostříhat, ale já na to nemám odvahu. Pořád mi říká, že když si ještě žádná modelka na přehlídkách nestěžovala, tak se nemám bát. Ale já se nějakých radikálních změn bojím... Tak nevím... Co myslíte vy?

pacna
15. sep 2008

vilca neboj sa určite ti to vlasy oživi a aj teba.no videla si niečo z jeho tvorby? 🙂

vilca
15. sep 2008

Právě že jsem nic neviděla...ale je to dobrej nápad...řeknu mu, ať mi ukáže nějaký fotky🙂

pacna
15. sep 2008

vyskušaj a potom sa ukaž 😀

sylviabab
15. sep 2008

Ahojte. Ja som vcera pristupila k radikalnej zmene, z polodlhych vlasov, takmer na"boy look". Trochu narocnejsie na styling, ale som na materskej, tak tych 10minut si najdem. Navstivila som Kerastase salon v Auparku. S vysledkom som spokojna, aj moja najvacsia porota - manzel 😉 Maju trochu nadsadene ceny, ale vedia, co robia. Baby, do toho! 🙂

vilca
15. sep 2008

sylviabab, tak na to já právě nemám odvahu... A navíc se mi líbí dlouhý vlasy... No ale když jsi spokojená, tak ti tu odvahu jen závidím 😉

zuzitka
15. sep 2008

sylvia .... nehodis foto? 😎

vilca
16. sep 2008

Holky, co děláte pro objem? Takový ty rady, že se mají vlasy vysušit v předklonu, zvedat a fénovat přes velký kartáč, vitaminové doplňky apod. už mám samozřejmě vyzkoušené. Dokonce si kupuju různé přípravky - pěnová tužidla od Londy atd... Vždycky to mám potom krásně bohaté, ale po několika hodinách to musím dát do gumičky, protože už to není ono. Co používáte vy? Existuje nějaký zaručený fígl pro udržení objemu po co nejdelší dobu? Pomůže, když si koupím nějaký drahý přípravek, nebo je to jen vyhození peněz?

nenka
26. sep 2008

ahojte potrebujem poradiť...chcem sa dať ostrihať, ale u mňa to je troška problém mám kučeravé vlasy po plecia a chcela by som nejaký taký strih aby aj bolo vidieť že som ostrihaná a že to má nejaký tvar, moja kaderníčka ma väčšinou striháva do postupna ale to nie je ono, lebo ani to nie je vidno...
ma niekto typ ako ostrihať kučeravé vlasy aby to malo aj nejakú formu? dík

frog
26. sep 2008

vilca já mám taky tenhle problém,mám děsně jemné a tenké vlasy a i když udělám vše od šamponu přes tužidla i foukání,tak mi to vydrží taky jen pár hodin a je po..mám pocit,že at udělám cokoli tak mi to zpline,takže podle mého nic zaručeného neexistuje.

ka4
26. sep 2008

vilca skús pivom si opláchnúť vlasy to je ako prirodzené tužidlo,mám to vyskúšané,vydrží niekolko dní

neeve
26. sep 2008

Vilca mně pomáhají ty tužidla ve spreji pro objem. Ale musí se to dát fakt jen ke kořínkům. Uděláš pěšinku, stříkneš, další, střikneš... a tak po celé hlavě 🙂
Třeba Loreal to má v nabídce i v běžné drogerii, jinak jsou samo profi v kadeřnictví nebo na netu 🙂

petka_s
27. sep 2008

baby,viete mi poradit,mam hnede vlasy,ale rozmyslala som ze by som sla trosku do blond,
myslite ze postupne by to mohlo dobre vyzerat??bojim sa ze na zaciatku ked mi
zacnu vyrastat tak to bude vyzerat hrozne...myslite mam to skusit??

pacna
28. sep 2008

tak skus melir na začiatok 🙂

zuzitka
29. sep 2008

petka .... uz si nieco vymyslela? 🙂

lucxy
29. sep 2008

petka, tak ja mam tiez hnede ale si ich melirujem na blond a vyzera to dobre 🙂

petka_s
29. sep 2008

no este somnic nevymyslelabosedim doma,musim saobjednat,ale dufam zeto bude dobre vyzerat...
lucxy,amastam viacej toho meliru ze to vyzera skor ako blond?🙂

lucxy
29. sep 2008

petka, tak ja som bola teraz 4ty krat na blond melire,,,a uz to mam dost vytiahnute,,,urcite hned po prvom raze to nebude uplne blond,,,,chodim raz za 3 mesiace a vyhovuje mi to,,, uz som mala vsetky farby na sebe,,,,ty chces mat uplne blond vlasy? pozri tak si ich daj najprv stiahnut takou farbou a potom nech ti daju blond melir 🙂

polarka
5. okt 2008

Ahojte,
prosim nepomôzete mi s linkom ci ukazkou o viazani satky na hlavu
(potrebujem schovat akutne psoriaticke lupy na kutoch,neviem najst nic dobre na nete a neviem anglicky - tak neviem supnut vyhladavanie na youtube),
nieco take ako maju onkologicki pacienti...nie moslimske pod krk... 😢
Dakujem

etnicka
5. okt 2008

najlepsie su dredy 😀

kristi
5. okt 2008

si to zkuste na www.taaz.com 🙂

vachovka
5. okt 2008

Kristi a ako sa mam zaregistrovat ked mi tam nejde napisat @ ked pisem emailovu adresu? 😅 😕

kristi
5. okt 2008

mne to taky neslo, tak jsem si napsala we wordu adresu, a pak prekopirovala, CTRL+C a CTRL+V funguji 🙂

vachovka
5. okt 2008

No dik ja som to tiez skusala prekopirovat ale inak a neslo mi to tak to este skusim tak jak mi radis.Inak pozerala som na tvoje vytvory a moc ti to slusi tie dlhe vlasy. 😉