Kde nájdem právnika a koľko ma asi vyjde?

ketrinka2017
23. okt 2019

Dobre ráno chcem sa spýtať kde nájdem právnika a ako vôbec ho vybavím nikdy som to nerobila terás prvý krát. A koľko sa asi tak približne platí za právnika. Chcem udať fotra za ublíženia na zdraví. Zničili mi už dosť rokou prežitých aj terás sa nemôžem sústrediť na život na dcéru a tak...... Cítim sa ako v pekle mam ocd neviem sa s toho dostať ani sa nedostanem keď budue foter stále na blízku nám. Potrebujem ho dat do base bil ma dlhé roky od malička týral až do 19 pokým som sa neodstahovala. Dokonca moja dcéra to musela videt. Nenávidím ho. A terás zasa sa chystám neco upratať proste umývať. (ocd) už nevládzem som vyčerpaná. Dcérka takto prichádza o hodiny denne so mnou. Musím umývať umývať 😭😤

salome123
23. okt 2019

Psycholog co hovori na to, ze to chces riesit sudnou cestou? neviem ti pomoct, len ma napadlo, ze tym, ze si odstahovana, ci nechces uzatvorit tu zivotnu kapitolu.... kedze k psychickemu zdraviu ti to asi nepomoze, mozno naopak ak sa nedovolas spravodlivosti ☹

veronikaszabova
23. okt 2019

@ketrinka2017 inak, ak ho chces udat za ublizenie na zdravi -- mas dokazy? Lekarske spravy, udania na policii?
Inak sa do toho ani nepustaj, bude to slovo proti slovu.

joysi
23. okt 2019

@ketrinka2017 uzatvor tu kapitolu ako píše salome123 ja viem, že chceš aby si uvedomil, že ti ublížil a aby bol za to potrestaný, ale myslím si, že "takýto ľudia" si nikdy neuvedomia, že robia niečo zle ☹

petkaaa
23. okt 2019

Nemôžeš niekoho len tak dať zavrieť. Musíš mať dôkazy, lekárske správy o tom, že si mala zranenia zavinené inou osobou... volala si naňho niekedy políciu? Nie sú to už premlčané skutky? To nejde iba tak, že si zmyslíš a súd ho odsúdi.

ketrinka2017
autor
23. okt 2019

@petkaaa ako premlcane