Kde nakupujete detské oblečenie?

janulienka1103
22. dec 2019

Ahojte, kde nakupujete detské oblečenie? Môžu byť kamenné obchody aj e-shopy. Ďakujem 🙂

zuzudrnda
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lula313
23. dec 2019

Lindex, next najčastejšie. Väčšinou pockam, keď sú nejaké akcie, ale tá kvalita je uzasna

lululilien
23. dec 2019

H&M, Reserved, lidl, OVS, alebo z bazáru. V obchodoch hľadám recyklované alebo v bio kvalite oblečenie.

lululilien
23. dec 2019

Ešte Benetton, Chicco, niekedy Zara. Botasky Asics. Obuv Chicco, Geox, GMP, niekedy adidas, puma.

ikonica
23. dec 2019

Tesco, lidl, HaM vacsinou

marlent
23. dec 2019

Tesco lidl pepco

jeliz59
23. dec 2019

TESCO, Lidl, Pepco,KiK, motýľ,(detský butik,)

ladyvi
23. dec 2019

Ja next, lindex, nieco z HM, zara. Tesco a lidl sa mi neosvedcili pre tie male deti. Nemam velmi nervy na to oblecenie. Pyzamka z lidlu obleciem vecer, rano ich ma pomaly 2x tak roztahane. Pancuchy zozmolkoveju. Tesco body katastrofa, roztahane. Lindex, next, zara to prezije aj 3 deti. Ale samozrejme zalezi od kuskov. Popravde ja som zainvestovala do bodiciek z lindexu, ma ich 5ks ktore nosi dokola ale posuniem bez hanby pekne ako nove dalej. Ma aj tesco, to po 3tom obleceni uz je suce na kos. Ja radsej menej, pekne a kvalitne. Ako kvantita ale lacna.

moonlight1210
23. dec 2019

@janulienka1103 oblecenie lidl, tesco, takko. Rastu tak rychlo, ze sa to nestihne za tych 6 mesiacov (sezonu) obnosit a uz sa kupuje nove. Potom posuvam dalej, lebo je to skoro ako nove, kolkokrat to vyzera ako jedenkrat oblecene.

Ale vsetky tie obchody vedia mat aj smejdy. Treba si to pred kupou dobre ohmatat, aby clovek citil kvalitu latky a potlace (ak nejaka je).

smile31
23. dec 2019

Next je za mňa top, potom HM, Zara, tesco

zuzuliennka1
23. dec 2019

Lindex, Next, Tesco, Lidl, ale najviac Tchibo a ma aj najkvalitnejsie veci

syvina
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lianika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evaili
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
terka224
23. dec 2019

Pyzamka- lindex, H&M
Body- lindex, H&M, sem tam tesco (moc nam odtial nesedia), aj kik ma fajn bodycka
Nohavice- lindex, H&M, tesco, kludne aj pepco
A sem tam nieco z reserved, C&A, next, zara.
Nebranim sa ani tu bazariku, mam odtialto par super kuskov 😊

saluda
23. dec 2019

@janulienka1103 niečo tu v bazariku, ale vyberám si kvalitné značky, najradšej Lindex. Pre velkacov nove hlavne takko, c&a, h&m, ak sú zľavy, tak aj lindex

leuska0910
23. dec 2019

F&F, Pepco a vela veci sme podostavali

zuzuliennka1
23. dec 2019

este by som dodala, z vlastnej skusenosti - pre uplne najmensie deticky, a tak cca do roka - ma vynikajuce veci tesco, to ma aj vacsina asi viac poruke, ako velke znacky odevov.. ale pre deti starsie ako rok, prip. 2 rocne (syn ma akt. 2r) tam uz podla mna az tolko veci nie je.
Take Tchibo napr. ma ako jedna z mala znaciek bodycka na zapinanie medzi nozickami aj pre 2-3r deti (velkost 98), vacsina znaciek body uz nema. Co je na jednej strane pochopitelne, deti zvyknu byt v tom veku uz odplienkovane. Co ale napr. nie je nas pripad 🙂 takze bodyckam na zimu teraz som velmi rada 😊 a vydrzia aj iks prani na 60st. Na Tchibo nedam dopustit 😊 samozrejme aj pre najmensie deti skvely vyber. (online samozrejme vacsi, ako v outlete)

saskia_98
23. dec 2019

Reserved, hm, next, lindex, c&a podla toho co mi treba. Ale najviac hm a primark. U nas sa aj tak tie veci dlho neohreju, lebo maly rastie bleskovou rýchlostou. A po dome teplaky su najlepsie z tesca 👌🏻

saskia_98
23. dec 2019

@zuzuliennka1 skus c&a body 98, ja som tam kupovala alebo primark. Moj ma rok a nosi 98/104 cize musim uz len hladat body kedze tak skoro ho neodplienkujem a tam sa mi stale podarilo 98 kupit 🙂

janulienka1103
autor
23. dec 2019

Ďakujem baby za odpovede, mám z čoho vyberať ☺️

zuzuliennka1
23. dec 2019

@saskia_98 zatial sa mi podarilo vzdy zohnat Tchibo, ma teraz syn asi 10 bodycok (tiez 98/104), kedze to predavaju v baleni po 4 alebo 3ks, takze sme “zahojení” 😁 a super je, ze to rychlo viem naklikat online cez appku a vyzdvihnut v najblizsom obchode. C&A a pod. mam dost “daleko” a po nakup. centrach sa mi behat nechce, s 2 rocnym vymyselnikom uz vobec 😁😁

gondyo
23. dec 2019

coccodrillo,majú dobré strihy pre väčšie,myslím nie deti chudučké ako palica,ale mohutnejšej postavy,nádherné kolekcie pre dievčence,potom ešte c a a,ale veci sú trochu menšie..vydržia dlho od obidvoch výrobcov...s h a m nemám práve naj skúsenosti

saskia_98
23. dec 2019

@zuzuliennka1 ja online objednavam lebo u nas hmko nema na predajni vacsie cisla ako 74 🤷🏻

iinuska
23. dec 2019

C&A, F&F

evittam
23. dec 2019

@janulienka1103 Kdekoľvek z uvedených. Idem okolo niečo sa mi páči a treba (niekedy ani netreba) a kúpim. Neriešim.

simona1306
Autor odpoveď zmazal
Zobraz