Kde predávate oblečenie?

paulinka17
20. mar 2021

Ahojte žienky, prosím vás máte nejaké typy kde predať oblečenie? Mám nejaké veci, niektoré úplne nové a chcem ich posunúť ďalej len neviem kde. Podarilo sa Vám predať veci tu na MK? Ja som raz dala pár inzerátov s detskými hračkami a oblečením no mala som len pár videní čiže sa mi nepodarilo predať ich

suzitok
20. mar 2021

Su tu aj rozne skupiny, v ktorych sa da popredat, alebo aukcie

zuzudrnda
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
euka210
20. mar 2021

@paulinka17 davam tu veci, obcas nieco, ale aj nove veci mi tu stoja

ofzuza
20. mar 2021

V lokalnej skupine napisem, ze darujem a on sa vzdy niekto najde..

111blanka
21. mar 2021

@zuzudrnda su vraj obchody, ktore beru pouzite veci, a dalej ich spracuju alebo niekam posunu

sebastianmichal
24. mar 2021

Odporucam skupinu z tvojho mesta alebo bazar na fb, tu mam nejake veci a vyse roka a nic potom stiahnem a darujem kedze uz ludia ani za 1e nechcu. Alebo skus aukcne skupiny.

dilino
4. sep 2022

Tu je tak obrovská konkurencia že mamičky si vyberajú. A mnoho krát sa ani neoplatí kúpiť ked že pošta drahá išla hore a poriadne. Ked si niektorá mamina premysli že musí dať aj za poštovné tak to radšej oželie a ide kúpiť nove. Mnoho krát veľa mamičiek tu na MK odradí aj pošta. A nehovoriac o tom že nevieš čo TI príde či to bude v dobrom nosenom stave. Nie raz tu bola téma že kúpili oblečenia tu na MK a rovno na handru a zbytočne peniaze a tak si kúpia nove a pozrú si to alebo aj ked použite že v akom to je stave tak kupujú mačku vo vreci.

kozova87
4. sep 2022

Najrozumnejšie urobiť balík a predať tak,nepozerajte na to koľko stála vec vás,bohužiaľ ponuka je neskutočná a už aj napr.v Pepco sa dajú kúpiť krásne veci aj po 2€ čisto nové,ja predávam veci zo zara,h&m,nike,aj handmade plný balík za 10€,ak sú tam bundy,súpravy atď tak po 30€,väčšinou jedna vec vyjde možno 1-2€ a najlepsie FB asi

22abigail22
4. sep 2022

@paulinka17
Ak detské tak radšej si z toho spravte balík aby to bolo výhodnejšie. 🙂
A ak dámske či pánske tak tie sa asi oplatia predávať len ak sa jedná o luxusné značky (čiže žiadne z HM a pod.). 🤷

ajja1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz