Kde sa dať operovať na chronickú pankreatiíidu?

lenuska333
20. sep 2019

Ahoj potrebujem poradit muz ma chronicku pankreatitidu a doktori hovoria ze musi ist na operaciu toho pankreasu ponukli sa nam ze ho operuju v spisskej novej vsi konkretne pan doktor Eduard Huľo chcem sa opytat ci ma niekto skusenosti s timto doktorom kedze operacia pankreasu je dost tazka operacia potrbujem sa dopredu informovat potom je este v kosiciach pan doktor Hulik vobec nevieme kam ho dat operovat ak ma niekto skusenosti s timi doktormi alebo s takou operaciou prosim napiste Ďakujem

anitka63
20. sep 2019

@lenuska333 skúste pozrieť cez google stránku môj lekár či jak sa to volá, bývajú tam recenzie 🙂 Keď zadáte ich mená do vyhľadávania 🙂

deti95060810
20. sep 2019

skús napísať do skupiny Košice, popr. Spišská Nová Ves....tam skôr budú vedieť o koho sa jedná...

miroslavziga7
21. okt 2019

@lenuska333 berie vás manžel nejaké enzýmy ?
Zmeňte lekára v Krompachoch je Gastro lekárka Mudr. Macuchova je to trošku zvláštna povaha ale verte mi že ona by mohla vášmu manželovi pomôcť.
V SNV operáciu neodporúčam v Košiciach v novej nemocnici na SNP operujú pankreas.
Sám som chronicky pankreatik a veľký a trpím tou chorobou už 3 roky je to peklo.
Ale vďaka MUDr.Macuchovej som ako tak v " pohode" .
Skúste ju navštíviť uvidíte že jej liečebný postup vám pomôže a možno ona Vás sama odporučí do Košíc a posunie k lepším lekárom ako sú v SNV .
Mne zachránila život .
https://www.e-vuc.sk/ksk/ambulantne-zdravotnick...
Snáď vám pomôže a pripravte sa na jej povahu berte ju z rezervou je to dobrý človek

tiborko12323
2. feb 2022

@lenuska333 Dobrý večer Prajem chcem sa spýtať ma muž na pankratsi cistu aké kamene ? Čo povedal doktor že po operácii by to malo byť lepšie ? Aj ja mám také problémy ďakujem za každú radu

lenuska333
autor
4. feb 2022

@tiborko12323 no na ultrazvuku mu tam kamene jeho gastro vzdy vidi no manzel bol na ercp vyšetrení a on tam ziadne kamene nevidel mal len zuzene pankraticke cesty tak mu dal stenty ale to bolo uz dávno uz ma aj vybraté operaciu sne nechcely manzel ma problém len keď zje nieco velmi mastné inak mu je dobre