• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kde sa robí a koľko trvá pedagogické minimum?

19. septembra 2016 
@bounties fuha, tak to mi je luto :frowning2:
A co takto manazment na katolickej univerzite v Ruzomberku? Podla informacii na webe maju detasovane pracovisko aj v Poprade, a externu formu mgr. studia.
http://www.pf.ku.sk/images/stories/download/dokumenty_studium/prijimacie_konanie/Prijmacie_konanie__Mgr._2013_2014-1.pdf
Informacie o prijimacom konani su sice pre tento rok, zatial nove nie su zverejnene, ale co keby si sa skusila informovat?
30. jan 2014 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@grettka super, dik, toto vyskusam zajtra, lebo dnes som uz volala do troch skol, tak si to necham radsej na zajtra a dam potom vediet :slight_smile: dakujem velmi pekne za info, ste velmi zlata :slight_smile:
30. jan 2014 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@grettka a to by som snad mohla absolvovat aj ako denne ked tak pozeram na to, lebo to mam blizko :slight_smile: tak dufam, ze to vyjde :slight_smile:
30. jan 2014 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bounties super, naozaj drzim palce, nech to vyjde :wink:
30. jan 2014 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@grettka ahojky chcem poprosit o radu ak som skoncila VS ekonomika a manazment podniku magisterskou skuskou a este si urobila v tom istom odbore PhDr. ako mam postupovat ak by som chcela ucit? tiez len predmety z ktorych mam statnu skusku? a ak...tak sa da pedagogicke minimum spravit aj pocas zamestnania? nemam konkretnu pracu len pri dvoch mlinkych detickach je ucitelstvo asi najidealnejsie nakolko prazdninujeme spolu :slight_smile: dakujem za odpoved
25. feb 2014 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emka13 pedagogicke minimum by sa malo dat urobit aj dialkovou formou popri zamestnani, treba sa len informovat na prislusnej skole/fakulte, ktora DPS poskytuje a da sa urobit len k predmetom, z ktorych mas statnu skusku.
27. feb 2014 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mam vyštudovanú Andragogiku v Prešove. Je tu niekto kto si s tymto odborom robil ped.minimum ? poradíte? dakujem
13. mar 2014 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby idem k vam po radu. Mam ukonceny 2stupen Mgr. socialnu pracu - manzel ma "dokopava" nech si spravim pedag. minimum, kedze starsi od septembra pojde do skolky a pri malickom by sa to dalo aj zvladnut. V ramci Presova - neviete ktora fakulta to robi (nasla som Presovsku univerzitu) a pribuzny odbor k socialnej praci asi nie je ziadne ci???
24. mar 2014 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím Vas, studoval niekto, alebo viete o niekom, rozsirujuce studium slovensky jazyk v Ziline na IPV? Je to tam tazke? Da sa to zvladnut? DAKUJEM za odpoved.
8. apr 2014 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! :slight_smile:
Viete mi poradiť kde sa dá spraviť v Bratislave pedagogické minimum a koľko to trvá? Momentálne študujem v 4. ročníku na VŠ odbor prekladateľstvo a tlmočníctvo, ale popri tom, by som si rada spravila pedagogické minimum, keďže by som veľmi chcela učit v materskej škôlke. :slight_smile:

Vopre ďakujeem! :wink:
2. jún 2014 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je tu niekto, kto si urobil DPŠ v IPV v ZA alebo UMB BB? Potrebujem jednu info. Ďakujem.
20. jún 2014 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimca20 ved PM sa robí aj na SP...
21. jún 2014 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diablica697 to este neznamena, ze ked si urobis pedagogicke minimum, tak mozes automaticky ucit v materskej skole. Kedze studujes prekladatelstvo-tlmocnictvo, tak asi na filozofickej fakulte, tam predsa musi existovat moznost DPS. Ale , ak chces ucit v MS, tak ti neostane nic ine, len si urobit dvojrocne pomaturitne studium na pedagogickej a socialnej akademii. A kliiidek, studuju tam aj zeny, ktore uz maju VS :wink: . http://www.psabuba.sk/index.php?&dd=1&do=content.pages.homepage&zx_cs=1
22. jún 2014 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mariabilla prosim ta a co sa ta tam pytali na tom pohovore? Ake otazky alebo co si tam rozpravala na pohovore na skolu? Dik
25. jún 2014 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babule nedá sa mi to tu celé citat, mam ukončenú obchodnú akadémiu, co všetko mi treba absolvovať aby som mohla byt učiteľkou v materskej skole?
25. jún 2014 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkakostkova
nehnevaj sa, ale trosku citaj, neustale sa tu tie informacie opakuju :wink:

Bud si urobis dvojrocne pomaturitne studium na pedagogickej a socialnej akademii, nepises z akeho si regionu (v BA sa da urcite dialkovo) alebo si hodis VS Predskolsku a elementarnu pedagogiku, alebo ucitelstvo pre predprimarne vzdelavanie (kazda skola to ma inak nazvane), externe pokial viem je moznost na UK v BA, UKF v NR, myslim, ze aj v TT) ostatne si musis vygooglit.
25. jún 2014 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@modra islo len o to aby ta poculi rozpravat totiz ludia ktori maju recovu chybu rackuju alebo zle vyslovuju niektore pismenka by pedagogiku studovat nemali a pytali sa preco chces ist studovat pedagogiku?
bolo to velmi kratko a islo to ako na beziacom pase.....
25. jún 2014 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimca20 ahoj,prosím ťa ako si sa rozhodla? aj ja študujem soc. prácu a neviem čo ďalej :-/
18. júl 2014 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janussa69 Ahoj - situacia doma mi nedovolila si tento rok dat prihlasku. a skusim o rok
18. júl 2014 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môžem si ho urobiť a učiť v materskej skôlke aj ked mám vyštudovanú informatiku?
12. aug 2014 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkakostkova presne toto potrebujem vedieť .... aj ja mám OA a chcem učiť v škôlke.... externe a ak sa dá ešte to stihnúť tento rok
12. aug 2014 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte... neviem, či mi budete vedieť poradiť, ale ja študujem piaty ročník žurnalistiky a tiež by som chcela minimum, aby som mohla učiť na stredných školách.. Kade sa mám, prosím, uberať? ďakujem
28. sep 2014 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@badgirlwamp na svojej domovskej katedre alebo fakulte sa obratit najlepsie na studijne odd. Tam by mali vediet podat info, ci dana skola DPS ponuka
28. sep 2014 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby,oplati sa aj so soc.pracou robit ped.minimum?co vlastne potom mozem robit?ucit?ci co?
8. okt 2014 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@graceful9, socialna praca plus DPS mozes ucit na strednej skole (napriklad pedagogicka a socialna akademia), alebo ale to som si nie na 100% ista, mozes robit vychovavatelku v detskom domove.
Treba radsej pozriet vyhlasku o kvalifikacnych predpokladoch pedagogickych zamestnancov. Viac momentalne poradit neviem.
8. okt 2014 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@grettka dakujem pekne :slight_smile:
8. okt 2014 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
švagrina je vyučená zdravotná sestra a teraz si robiminimum aby mohla robit v školke, v modre, 2 roky a chodí tuším kazdý druhý piatok a sobotu
9. okt 2014 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2danculik ahoj, chcem sa opýtať na školu kde študuje švagriná ako prebiehal prijímací pohovor, na zvládanie školy a hlavne koľko stojí štúdium. Končí mi materská s tretím dieťaťom a moja povôdná práca (banka) mi nevyhovuje, takže by som chcela trochu zmenu a prax s deťmi už mám 16 ročnú :wink: . Veľmi pekne ďakujem za odpoveď.
20. okt 2014 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elrasima joj tak na toto neviem odpovedať, som so švagrinou velmi malo. Popýtam sa, ked tam pojdeme najbližsie:slight_smile: Viem len že je to v Modre a bude tam chodit 2roky každý druhý piatok a sobotu, a bude nekvalifikovaná učitelka, ale začína už teraz v novembri...to je asi na dohode so zamestnávateľom
20. okt 2014 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@2danculik a preco jej povedali, ze bude nekvalifikovana? Asi ti nepovedala, no nevadi. To som prekvapena. Citam vyhlasku https://www.minedu.sk/data/att/651.pdf, a je tam spomenute aj studium na pedagogickej SŠ sice nie je vyslovene uvedene, ze v pomaturitnom kvalifikacnom studiu.

@elrasima tu su info z Pedagogickej a socialnej akademia v Bratislave:
korpiruje zo stranky "štúdium nie je spoplatnené, žiaci prispievajú iba do Comenium, n. f. (=50,- € na šk. rok)"
Prijimacky su, kopirujem zo stranky "Vstupný pohovor zameraný na jazykový prejav, čistotu reči, úroveň komunikácie, záujem o prácu s deťmi, skúsenosti z práce s deťmi, overenie práce s deťmi"
Vyucovanie maju v piatok popoludni.
20. okt 2014 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok