• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kde sa robí a koľko trvá pedagogické minimum?

10. februára 2017 
@katkaaa74 vyberali sme si medzi anglictinou a nemcinou polka triedy mala AJ a druha polovica NJ a dalo sato zvladnut testy sme mali vzdy pisomne....
16. júl 2016 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte nastupuje niekto 9.9. Na pedagogicku akademiu na bullovej 2 v blave? Ako mam.vediet do akej triedy patrim? Nevietr nahodou

Dik
2. sep 2016 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliskakubko Ja tam idem uz do druhaku Viem ze na dverach som si to ja precitala ked som prisla prvy den A na vratnici ta nasmeruju kde mas ist A hlavne neboj bude tam dost ludi aby si sa opytala ked budem mat cas pozriem ti na stranke skoly ci tam neni rozpis
3. sep 2016 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. sep 2016 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliskakubko je tam iba rozvrh pre všetky triedy a kde budes zaradena sa dozvies az v piatok
3. sep 2016 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliskakubko na stranke su uz vypisane aj triedy a zoznamy
5. sep 2016 o 22:58  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá, prosím vás mám VŠ Ekonomickú univerzitu v Ba odbor uctovnictvo a auditorstvo (Ing.) a chcela by som velmi ucit ucto a ekonomiku na sš, nejakej obchodnej akadémii a pod... neviete kde by som si vedela spraviť učiteľské minimum? Ďakujem
6. sep 2016 o 10:56  •  čaká bábätko, termín má v januári 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ena to je super lebo mi sme sa minuly rok dozvedeli az priamo tam A je dobre ked si aj pozriete co mate V ROZVRHU aby ste si vytlacili uciva co budete v piatok brat
6. sep 2016 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maca283 aha a tie uciva sa daju vytlacit na stranke ci? Musim to teda popozerat:relaxed:
7. sep 2016 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliskakubko ano na strane pod nazvom vyucujuce predmety ale nie vzdy tam všetko a niekedy az ucitel posle na vas mail ked si ho ako trieda zalozite
7. sep 2016 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maca283 ty si tam teraz druhacka spz?
8. sep 2016 o 12:05  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. sep 2016 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravím všetky učiteľky a budúce učiteľky MŠ, chcem sa spýtať seriózne otázku....chcem pracovať ako Učiteľka MŠ, pričom mám vyštudovaný 1.stupeň VŠ v odbore vychovávateľstvo pre ŠKD ale chcela by som sa obrátiť a nájsť si prácu v škôlke...vedel/li by ste mi poradiť kde alebo čo sa dá študovať..doplniť nejaké štúdium na túto pozíciu?? viem, že sa dá predškolská a elementárna študovať, primárne vzdelávanie, učiteľstvo pre MŠ....ale či je aj niečo iné?? Budem rada za všetky Vaše odpovede a pomoc!!! Ďakujem vaša sis.:slight_smile:
19. sep 2016 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte žienky, chcela by som sa spýtať, že sa nechystá niekto na Súkromnú pedagogickú a socialnu akadamiu do Košíc? Aké boli príjmacie skusky, kolko sa platí? dakujem za kazdu odpoved :slight_smile:
25. jan o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte:slight_smile: chcela by som sa poradit kocky. Mam strednu hotelovu akademiu a vysoku polno univerzitu v Nitre s odborom vidiecky turizmus- regionalny rozvoj. Rozmyslam nad pedag.minimom avsak ak by som mala ucit na strednej bavili by ma predmety CR alebo potom z hotelky ako su vyziva,hygiena atd. Viete mi poradit kde sa da urobit minimum s tymto zameranim a ako to vlastne je na zš ked chcem ucit musim mat minimum a na odbornej skole? Dakujem krasne za kazdu radu:wink:
10. feb o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok