Kde si kupujete šperky?

8. apr 2022

Kde si radi kupujete šperky alebo aké sa vám páčia, aké nosíte?

petamich
8. apr 2022

najviac sperkov mam od Petry Toth, Rydl zlatnictva, Pandoru zo Sofie, k narodeniu dietata a prve vyrocie Alove a tiez nejake hand made zo Sashe, to skor ucelovo k nejakej prilezitosti a ked raz budem velka, tak si doprajem od Adore

a kedze mam teraz 8M syna nenosim vlastne nic okrem hodiniek, obrucky, malych napichovaciek nausnic 🤷‍♀️ ale raz snad este vynosim 😂

mirage
8. apr 2022

mam rada Spells of love a Monicu Vinader

kajakamura26
8. apr 2022

📌

luccija
8. apr 2022

Najviac mám z Pandorfu z Fossilu, niečo z Moloko Thomas Sabo a Ti sento, páčia sa mi kamienkove a väčšie prstene.Neulietavam na kozmetike, topánkach, ale nausniciach, náramkoch to má vždy poteší, keď si kúp niečo nove

lucijalucy
8. apr 2022

Mám rada stránku izlato.sk
Nosím minimalistické šperky. Som spokojná aj s kvalitou aj s cenou 👌🏼

svetlana16
8. apr 2022

Petra Toth, Katarína Žiak
Ale inak mam rada žlté zlato...a skor minimalistické 🙂 sem-tam sa objaví niečo výrazne (kedsi to bolo opak ale popri deturencoch sa to zmenilo aby som neprišla o uši 😅)

eviku777
9. apr 2022

v zlatnictve pracuje moja najblizsia kamaratka takze tam… vzdy vieme dopredu co prinesu aku cenu kde vie urobit a tak… a plus si objednavam Guess

simdob
9. apr 2022

ako čo, mám rada Pandoru, mám jedny náušnice aj od Linda´s Dream, mám niečo aj od Alove vybraté, ale teda prichádzam na to, že mám toho dosť a máločo nosím, preto to nechcem hrotiť 🙂