Kde si nakupujete oblečenie?

gina17
18. sep 2021

Prosím Vás, kde nakupujete oblečenie pre seba? Ja lietam po Avione, Eurovei a zbytočne, nič pekné som nenašla, zdá sa mi, že na eshope toho nájdem viac ako v kamenných predajniach. Pozerám sa po cenovo dostupných ako napr. H&M, C&A, Mango, Pull&Bear, Promod, Mojito, Reserved a ďalšie, ale vždy odídem naprázdno. Navyše kvalitou mi prídu hrozné a predražené.
Kde nakupujete Vy? Poradíte? Kľudne aj internetové stránky. Ďakujem 🙂

ivkazba
18. sep 2021

Chantall, v Peek& Cloppenburgu kupujem značky Taifun, Montego, Jack's, Oliver, v Rakúsku nakupujem Comma a Hallhuber a v rakúskom Peeku v akcii Boss a MK. Cez internet nekupujem, potrebujem si vyskúšať a vidieť a cítiť kvalitu a materiál.

pribinak
18. sep 2021

Zimné? Napr alpin pro, ale to je športové.

gina17
autor
18. sep 2021

@pribinak Tam majú pekné, športové veci, ja myslím skôr niečo elegantné do práce, napríklad blúzky, košele alebo tak celkovo na bežné nosenie.

zuvelyn
18. sep 2021

On-line HM, je to jediný obchod kde viem ze mi dana veľkosť sadne na moje divné telo. Plus ako píšeš, ten výber je neporovnateľný s kamenným obchodom

lula3108
18. sep 2021

Ja som zacala objednavat zo shein a teda maju tam velmi pekne veci. Treba vzdy pozerat realne fotky v recenziach a zatial mi prislo vzdy vsetko pekne a dobre sadnuce. V obchodoch sa mi nic nepaci. Potom maju krasne veci v polskych eshopoch ako varlesca, raz za cas sa s kamoskami dame dokopy a objedname (postovne je dost drahe)

alexas56
18. sep 2021

@gina17 ja si často kupujem na e-shope www.janckulikfashion.sk tovar , ktorý majú na iných eshopov majú na tomto eshope ovela,ovela lacnejsie..casto maju zlavy ( aj teraz napríklad) ..bezproblemov vymenia tovar, ked mi nieco nesedi,rychla komunikacia...samozrejme doklad je samozrejmost..objednavala som zo shein..polovica veci mi nesedela a samozrejme ziadny doklad nic, nemala som to ani kde vratit..a ešte rada nakupujem v zare

hablko2
18. sep 2021

@gina17 ja osobne si kupujem oblečenie do prace výlučne v Orsay. Podľa mna cenovo dostupné, časté výpredaje, zľavy. Oblečenie sa tam vyborne kombinuje. Majú eShop aj kamenné predajne

ivkazba
18. sep 2021

@gina17 elegantné do práce sú všetky značky čo som písala v Peeku či Chantall. Teda ak chceš niečo lepšie ako Mohito, Reserved či niečo z Číny.

myela
18. sep 2021

napr. bonprix.sk, pepco,reserved, gate, c&a, orsay, hm, sinsay

adik64
18. sep 2021

Oblecenie do prace kupujem najcastejsie v Orsay, sem tam HM, Mohito, obcas ak ma nieco zaujme, objednam z Bonprixu alebo z About You. Byvam v mensom meste a znacky ako Promod, Peek a pod. u nas nie su dostupne. Uplne suhlasim s tym, ze vyber v obchodoch je otras, vsetko ako pre teenagerov a elegantne business oblecenie slabota 🙁

simsalabim
18. sep 2021

Vacsinu objednavam online. Do prace hlavne Orsay a Lindex, ale aj Bonprix (saty). Aj v Tchibo obcas daco vhodne najdem.

eskop
18. sep 2021

@gina17 zaru mam najradšej a sem tam v New yorkeri natragim na pekne kusky

matovicova
18. sep 2021

@gina17 about you - zadarmo doručenie aj vrátenie

nikita606nns
25. sep 2021

@gina17 zara

donna15821
Odpoveď bola odstránená
Zobraz