Kde ste kúpili vak na sedenie?

tinulka33
24. apr 2016

Kočky,prosim poradiť kdeste kupili vak na sedenie,kolko litrov ma objem? Nemam kde vidieť naživo pre sa pytam ak mate doma,či ste spokojne...

svetluska82
24. apr 2016

no ja by som v zivote to nekupila. decembri sme synovi kupili v tvare futbalovej lopty, syn ho zboznoval no po mesiaci splasol ...Teraz kupujem nahradne gulicky do toho, esteze sa da pekne naplnit, no tiez to vydrzi cca mesiac...Takze u mna totalna nespokojnost a aj kamosky pokupili kadejake vaky a tiez podobna skusenost

sissy27
24. apr 2016

@svetluska82
@tinulka33 asi sa oplatí investovať viac do kvality, nemá ti tam čo spľasnúť nie je to nafukovačka... My máme tulivak už pár rokov a bez problémov, nič som nemusela dopĺňať... Veľkosť presne neviem, skúsim pohľadať. Vybrala som si prevedenie, kde sa dá obal zvliecť a prať prípadne kúpiť iný.

svetluska82
24. apr 2016

@sissy27 je to dost mozne, ale zas 200 e sme odmietli dat za vak...

sissy27
24. apr 2016

@svetluska82 no náš stál 110€ a ešte bola akcia cez zľavomat a vyšiel na polovicu 🙂 takže zrejme ešte menej ako teba alebo tvoje kamošky a hlavne teda ozaj spokojnosť bez problémov
@tinulka33 tulivak - minisofa www.tuli.sk

svetluska82
24. apr 2016

@sissy27 som nevedela ze cez zlavomaty sa da kupit...MOj normalne v nabytku stal 50e a nechcu to vyreklamovat ani za svet...plus nahradne gulicky co kazde 3 mes. kupujem...nejako sme to vtedy v tom zhone nedomysleli

sissy27
24. apr 2016

@svetluska82 párkrát už bol na zľavomate kupón na 50% zľavu na tulivak, ak zvažuješ výmenu, tak si to odsleduj 🙂 buď zľavomat alebo zľavadňa, na jednom z týchto dvoch to býva. Je pravda, že tie tulivaky sú drahšie, ale kvalitou sú super.

tinulka33
autor
24. apr 2016

@sissy27 to mi je jasne ze cena=kvalita.preto sa pytam na skusenosti.viem akurat ze tie futbalove vaky z dekodomu su onicom.inak dik za radu