Kde sú momentálne v Bratislave funkčné mliekomaty?

kvetinka211
3. jún 2013

Viete mi prosím napísať, kde v BA fungujú mliekomaty (na kravské mlieko) - všetky mapy a zoznamy čo som našla na internete sú už zúfalo neaktuálne ...
Funguje ešte ten na Kramároch?
Ďakujem 🙂

marylis
3. jún 2013

No u nas v Karlovke je jeden. Ako je Centrum, tak v tom komplexe je posta a oproti nej. A funguje 😉

amadea3
4. jún 2013

aj v Rači funguje, je v tržnici na križovatke Detvianska - Čachtická 🙂

kubkatka
4. jún 2013

v Ružinove vo Farmárskej tržnici (bývalá IKEA) na Tomášikovej pri Centrále Sl.sporiteľne tiež funguje 🙂

kate2412
10. apr 2014

Jeden funguje aj v Dubravke na Homolovej pri predajni Coop.
Ako je to s tym na Mileticke? Je tam este? Stahujeme sa na Jegeho a neviem ci tam budeme mat nieco v dosahu "pešo kočíkom"...=/

bibi78
13. aug 2014

@kate2412, ja na mileticku chodim dost casto a vobec netusim, kde by tam mohol byt mliekomat. su tam rozne stanky s predajom rozneho mlieka a mliecnych vyrobkov, ale samotny automat asi najblizsie budes mat v starej ikee, vid prispevok vyssie. 🙂

fbx
24. dec 2014

fbx Momentálne poznám 3 mliečne automaty v Bratislave a okolí: Petržalka, Bratska ul, pri TERNE, Dúbravka, Homolova ul., pri predajni COOP Jednota a Svätý Jur, pri zástavke SAD mna hlavnej ceste cez Jur

keta14
7. jan 2015

ahojte, ja velmi dobre poznam toto mliecko a davam ho mojmu drobcovi od 16teho mesiaca. Chodim ho kupovat do Petrzalky na Bratsku. Tato fira ma automomaty tam kde pise fbx, robia aj rozvoz. 🙂

stjuly
18. mar 2019

ahojte otvaram otazku o aktualnych mliekomatoch. viete niekto o mieste v ruzinove, novom meste, raca?

ande83
2. feb 2021

Dobry den, vie mi niekto poradit funkcny mliecny automat v Bratislave? Vopred dakujem