Kde v Trnave kúpiť rodinný dom?

karolinka1991
14. okt 2019

Ahojte,

vedeli by ste, prosím, poradiť, v ktorej časti Trnavy je najlepšie bývanie v RD, teda na ktorú čast sa zamerať pri hľadaní bývania a ktorej sa vyhnúť (resp. prečo?). Ideálne niekde, kde priamo pri RD nie sú postavane bytové domy, je tam pekne prostredie, v blízkosti MHD.

Ďakujem veľmi pekne 🙂

petra2019
15. okt 2019

Ja som bývala na Kopanke za mňa veľká spokojnosť... Je to celkovo oblasť domov takže tam nie sú hneď nasekané bytovky, v blízkosti je škola do mesta peši je to cca pol hodinka do tesca asi 15 minút... Samozrejme je tam pripoj MHD ja som ho mala cca na 3 min. od domu 🙂

0silvia0
15. okt 2019

@karolinka1991 ak sa sťahujete z BA, tak pozor, MHD v TT chodí tak raz za hodinu, toto je voči BA veľký rozdiel. Trnava je napchatá a zabetónovaná, pekné prostredie na RD nájdeš akurát tak pri Kamennom mlyne, tam je možnosť prechádzok v blíkosti rybníkov, kúpalisko. Možno ešte časť Modranka, pri kraji pri potoku je to ok, zvyšok tiež zabetónovaný. Hore spomínaná Kopánka je staršia časť TT, na môj vkus tiež zabetónovaná a prepchatá domami, ale najlepšia dostupnosť do mesta určite. Vyhnúť sa treba okoliu sídliska Linčianska.
Idete dom stavať alebo kúpiť už hotový dom?

karolinka1991
autor
15. okt 2019

@petra2019
@0silvia0 a časť Tulipán?

0silvia0
15. okt 2019

@karolinka1991 Je to blízko železničnej stanice, centra, je tam Lidl, škola. Ale pre mňa spleť uličiek a domy natlačené na sebe, taká vybetónovaná klasika. Niektoré uličky pokojné, niektoré rušnejšie... mne osobne nie príliš sympatická časť, ale každému vyhovuje niečo iné.

karolinka1991
autor
15. okt 2019

Ešte niekto, prosím?