Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kde zoženiem biolit?

vitold
30. dec 2015

Ahojte, poradíte mi, prosím?

nikawero12
30. dec 2015

Ale áno, poradím ti - zoženieš ho u nás doma, máme ho na hornej poličke v garáži 😀 ... a inak dá sa kúpiť bežne v kníhkupectve 😀

vitold
autor
30. dec 2015

@nikawero12 Predsilvestrovský žart?

nikawero12
30. dec 2015

@vitold nie, vážna odpoveď na rovnako vážnu otázku! 😝

monicm
30. dec 2015

@vitold Predpokladám, že v každej drogérii, myslím, že som ho videla aj v Tescu, ale možno sa mýlim, a na internete určite, tam si už len vybrať, ktoré poštovné ti viac vyhovuje, či akú majú dodaciu lehotu.

vitold
autor
30. dec 2015

@nikawero12 Nemali ho ani v lekárni ani v drogerii.

vitold
autor
30. dec 2015

@monicm Díky, skúsim tera v TESCU.

monicm
30. dec 2015

@vitold Ak pochádzaš z mesta, kde je počet drogérií a lekárni minimálny, tak potom skús cez internet, napr. aj tu majú http://www.bugy.sk/static/produkt/12065/Biolit-... a keď si dáš do googla biolit, nájde kopec firiem, ktoré ho majú v ponuke. Len ho asi nebudeš mať zajtra. Prípadne skús zistiť v skupine podľa mesta bydliska, či ho niekto nemá doma a nepožičia, keď kúpiš nový, vrátiš.

mata1001
31. dec 2015

to nemyslis vazne s touto otazkou!!!!! No ked logicky rozmyslas tak kde asi by sa dal kupit biolit...no v pekarni a ani v obchode so zaclonami to nebude....kurnik ze uz druhy den tu citam take nezmysli ze az....

mikys1
31. dec 2015

dievčatá , nepíšte ak neviete mne napríklad v dm aj v Tescu povedali, že je to sezónny produkt , áno vidíte správne, ako keby hmyz v zime nebol 😉

mata1001
31. dec 2015

@mikys1 ano mas pravdu.je to sezonny produkt,ale tak snad pobeham vsetky hyper a supermarkety a male drogerie.myslim ze v dnesnej dobe je tolko obchodov ze az a nebudem kvoli tomu zakladat temu na mamickovskom fore.na co jej bude odpoved ked jej niektora z nas napise ze maju v lidlu v trencine ked ona je z kosic...to je len priklad...(dufam ze chapes co som tym myslela) 🙂

mikys1
31. dec 2015

@mata1001 jasne, že chápem 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli