Kde zoženiem parfum Michael Schumacher?

moon123
15. okt 2015

Ahojte..prosim Vas...tento parfem si kupoval manžel este ked sme spolu chodili...je nenormalny...a uz sa neda na Slovensku zohnat :( nepoznate niekoho kto by mi ho vedel zohnat/objednat? Chcela by som ho potesit je to Michael Schumacher...dakujem

speederko
4. máj 2019

@deriggl Aha tebe som ani nestihol odpísať, takže čítam diskusiu od začiatku a tá najlepšia cena je taká že za takú by si to nebola ochotná ani ty predávať keďže predpokladam ze si dievčina ktorá robí biznis s týmito produktami 😉

novana
18. máj 2019

@speederko , jasné, špeciálne pre dealerky tvojho kalibru ho vyrábajú ďalej, len so zmeneným názvom. 😂 Táraš piate cez deviate a vyznievaš spamovaním a vnucovaním sa naozaj trápne. Ty top cena!

speederko
18. máj 2019

@novana Ty si pozri moja milá čo si napísala v minulosti:
,,Ak sa prestal vyrábať, tak už zoženieš jediné starý pokazený alebo fake. Na Tvojom mieste by som do tejto značky už neinvestovala, a to radím na základe vlastnej skúsenosti." Do tejto značky už neivestovala : ))) ty si pozri stránku LR a tak isto ako tento výrobok predávali pod menom M. Schu. tak sa predáva tá istá vôňa pod iným názvom. Ja to ako spam neberiem. Ľudia si majú pomáhať a ak niekto chce ten parfum tak by som ho zobral aj ja a tým pádom by sme to mali za najlepšiu cenu za akú sa to zohnať dá. Takže asi tak :-*

novana
22. máj 2019

@speederko, áno, čo som napísala, za tým si stojím. Nepísala som o napodobeninách vôní, ktorými tu otravuješ (tie nekupujem), ale o originálnych parfémoch značky Ralph Lauren, a táto firma nepredáva staré vôňe pod novým názvom. Takže si tak.

speederko
13. sep 2019

Novana, je veľa hodín a som tu po strašne dlhej dobe, opäť mi neprišiel email že si reagovala na mňa, škoda aj by som ti odpísal ale je veľa hodín a ja netuším o čom píšeš, ak budeš chcieť dám číslo na seba zavoláme si a vysvetlím pretože viem že mám na 100% pravdu a neviem o akom RL parfume tu píšeš keď my sa bavíme o Eau de Parfum od firmy LR ktorá predávala Schumachera ale tým že je v kóme tak tomu dali asi iný názov ale vôňa zostala.

POINTA mám tie Eau de Parfumy aj I aj II. Oba voňajú krásne. Mám ich po 20€ je to naozaj pecka, pokojne pošlem alebo prinesiem na trase BA -ZA nebuďte ľutovať pokojne môžete mať Lacoste, Ralph lauren, Burberry pánske toaletne vody ale ani jedna z nich nebude voňať tak silne a intenzívne ako tento Schumacher. Nepotrebujem na Vás zarábať, iba chcem aby sa k Vám opäť dostala táto nádherná vôňa. Ak s parfumom nebudete spokojne vrátim.Vam bez problémov peniaze. Ahojte

marguay
14. sep 2019

@speederko ja by som mala zaujem ale uz davno som ho nevonala neviem ktory vybrat

speederko
15. sep 2019

@marguay vymazala sa mi dosť dlhá správa (porazí ma) Zober oba, voňajú fantasticky : )) 20€ dať za 50ml Eau de Parfum je podľa mňa pecka cena. Nechcem ťa na nič nahovárať. Mne sa viac páčil ten druhý (moon123 sem dala fotku na začiatku) ten ktorý má čiernu flašku. Včera večer som si raz strekol na seba práve tento moon123 a naozaj som nechápal ako môže Tak silno voňať. Mám DOSŤ veľa toaletných vôd svetoznámych značiek, Versace, Lacoste, Ralph Lauren = voňajú krásne, ale treba si uvedomiť že to všetko sú iba toaletné vody (Eau de toilette (EDT) 4 až 8% vonnej kompozície v koncentrovanom liehu) tieto o ktorých sa bavíme sú parfumované vody (Eau de parfum (EDP), 8 (10) až 15% vonnej kompozície.) A ak sa pánovi nebude páčiť, posunieš ďalej. Je to na Vás dievčatá, rozmyslite si. 😉

marguay
15. sep 2019

Tak vezmem oba teda idu Vianoce miesto budu mat

speederko
18. sep 2019

Neviem či som tu na seba nechal kontakt, p.prazno@gmail.com napíšte, uvidíte... radosť so mnou komunikovať : )))) všetci v robote mi rozprávajú že čo to mám na sebe.... ako krásne to je cítiť

sheilina
5. dec 2022

@moon123 on je len premenovany 🙂 stale sa predava

speederko
5. dec 2022

@sheilina ty čo si sa teraz zobudila? 🙊🤣😂

bohumil64
14. jan 2024

Parfum Michael Schumacher sa už nedá kúpiť.A tí čo ponúkajú a oblbujú ,že Racing je to isté,tak klamú.

speederko
14. jan 2024

@bohumil64 ty si chlapče pekne mimo!!! Na základe čoho si presvedčený, že to čo si teraz napísal, je pravda???