Kde zoženiem takýto náhrdelník?

zuzanaf
4. okt 2016

Kde zoženiem takýto náhrdelník, ale v bielom alebo žltom zlate, prípadne striebre? Nechcem, aby to bol prívesok, ale aby tá gulička bola súčasťou retiazky. https://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-I...
Ďakujem za tipy

hettinka
4. okt 2016

však objednaj z Ali ... ak kupiš tu, bude t to isté, len 5x také drahé

lorela
4. okt 2016

@zuzanaf Tak, že pochodíš po zlatníctvach a popýtaš sa na podobný náhrdelník.
Podľa môjho názoru ho aj zoženieš, je to pomerne častý vzor.

myskahryzka
4. okt 2016

@zuzanaf Ak mas konkretnu predstavu, daj si vyrobit. Zlomkove zlato napr v zalozni nieje draha zalezitost.

zuzanaf
autor
4. okt 2016

@hettinka Chcem ho nosiť stále, aj do sprchy atď..., tak preto nie z alie... 😉

zuzanaf
autor
4. okt 2016

@lorela Už som sa pýtala vo viacerých, ale všade majú len osobitné prívesky a retiazky a to sa mi už nepáči, lebo tam vidno to uško, ale ďakujem za odpoveď 🙂

zuzanaf
autor
4. okt 2016

@myskahryzka Toto mi nenapadlo-v každom zlatníctve by mali vedieť vyrobiť?

myskahryzka
4. okt 2016

@zuzanaf V kazdom nie. V nakupnych centrach len predavaju a ak vyrobia, tak velmi draho. Neviem z akeho mesta ste. Ak by ste chceli, v Nitre mam osvedceneho zlatnika a lacneho. Pred rokom mi robil obrucky a za super cenu. Oproti inym zlatnictvam za patinovu cenu. Ak nemate blizko do Nitry, urcite je v kazdom meste zlatnik. Treba sa popytat vo viacerych. Ja som bola prekvapena z rozdielu v cenach v ramci jedneho mesta.

zuzanaf
autor
5. okt 2016

@myskahryzka Jááááááj, ja som zo SNV, takže nič, skúsim pobehať po zlatníctvach u nás, ďakujem ešte raz za radu 😉

tiwyna
5. okt 2016

V zlatnictve normalne bezne sa s tymto tipom nahrdelnika,stretavam,ja mam podobny a ked som svoj kupovala,tak mali tam aj taky,ako chces ty,dokonca viac druhov,s gulickou,srdieckom,stvorlistkom...,cena okolo 200€

tiwyna
5. okt 2016
lennaa
5. okt 2016

@zuzanaf myslim ze ta retiazka nie je niecim az tak specialna ze by si ju nevedela zohnat v nejako zlatnictve..treba pobehat viacej obchodov a ked taku nezozenies tak objednaj