Kde zoženiem túto sukňu?

luckaajanko
18. sep 2020

Ahojte kočky kde v za zoženiem túto sukňu? Kľudne aj inú farbu dik pekný deň

amelia000
18. sep 2020

@luckaajanko ved na obrazku mas stranku mia dresses a daj si vyhladat sukne

amelia000
18. sep 2020
luckaajanko
autor
18. sep 2020

@amelia000 ja chcem priamo v za nechcem z Mia dreses lebo tam nemajú moju veľkosť

amelia000
18. sep 2020

@luckaajanko vazne ? Ved maju skladom velkosti az do 2xl. Ale tak v Za nepomozem, mozno niekto iny poradi.

zajacik85
18. sep 2020

Ahoj, mne sa nechcelo za ňu dávať 40 €, ja som kúpila dlhú smaragdovo zelenú v čínskom co je od vlakovej stanice po pravej strane 1vy alebo 2hy. Tam kde majú pokladnu hneď po ľavom strane za vstupnými dverami, neviem názov obchodu lebo nie som priamo zo ZA. Stala ma asi tretinu a je super. Nie je na zips ale vzadu je guma co je ešte praktickejšie ako z Mia dresses kde je myslím iba zips.

luckaajanko
autor
18. sep 2020

@zajacik85
@amelia000 no majú 2xl a nemajú tu dlhú ;( ja zháňam tu dlhu zlatú alebo cyklamenovu

zajacik85
18. sep 2020

@luckaajanko v tom čínskom mali keď som ja bola zelenú, zlatú a bielu. Ja som si tam so sukňou kúpila rovno aj čipkované body a dokopy ma to vyšlo tuším 37 €. Na foto akurát na vešiaku visí aj ta zlata, len fotka ma zle osvetlenie, vyzerá tam skôr do hneda ale naživo tie farby boli úplne iné..

luckaajanko
autor
18. sep 2020

@zajacik85 waw super a v ktorom cinskom

zajacik85
18. sep 2020

@luckaajanko neviem názov, nie som priamo zo ZA ale je po pravej strane smerom od podchodu z vlakovej stanice. Kúsok od schodov. Len tam je tých cinakov asi viac, tento ma pokladnu hneď pri vchode na ľavej strane, kabínky na samom konci predajne vzadu. Inak celkovo je tam výber aj spoločenských šiat perfektný. Aj tieto fialové som tam kúpila za 50€ tuším a napr. v Poľsku také isté mali za 120 €.

gejbrel
18. sep 2020

Nela butik pri tržnici

monillia
20. sep 2020

@luckaajanko ak nezozenies a máš záujem viem ušiť