Kedy mi prídu peniaze za dobierku?

30. mar 2021

Ahojte
Chcem sa spýtať ak bol dnes balík prevzatý na poste kedy prídu peniaze za dobierku?
A ešte otazka, pani tvrdí že balík prevzala no keď si to pozriem cez aplikáciu tak mi to ukazuje ze je stále na poste? Nerozumiem tomu...

maca1984
30. mar 2021

Peniaze si si dala poslat na ucet? ak ano-tak to par dni trva.Ak si si ich dala na adresu-tak ti staci podacie cislo a OP a na druhy den od vyzdvihnutia ti peniaze vydaju na ktorejkolvek poste.
Moze byt ze to este nie je v systeme nahodene ,alebo druha moznost-ze druha strana klame a balik neprevzala

autor
30. mar 2021

Na účet, takže skôr po sviatkoch prídu 😒
Pani tvrdí, že mali nejakú chybu v počítačoch a museli všetko ručne vypisovať...
Uvidím skúsim pozrieť neskôr alebo zajtra...

radkasur
30. mar 2021

ak na účet,tak na štvrtý deň od vyzdvihnutia záslieky😊

autor
30. mar 2021

Takže až utorok po sviatkoch.
No uvidím, budem kontrolovať priebežne aj tu aplikáciu a aj účet
Sme v 21 storoci, moderná technika a asi naprd.. No uvidíme
Čo som čítala aj na nete ohľadom tej aplikácií, tak sa to stáva že zásielky sú už prevzaté ale ze systém nestíha 🤣🤣

gemerka17
30. mar 2021

Keď je balík stále na pošte, tak je na pošte. Pani klame a balík neprevzala. Pretože ako náhle to vyzdvihne tak do systému to dajú. Sleduj podľa stránky slovenské pošty a sledovacieho čísla či už je to prevzaté. Pokiaľ tam do večera nebude, pani balík neprevzala. A ak si si dala na účet, tak to najskôr uvidíš až po sviatkoch. Skôr isto nie. Je to Slovenska pošta. Im to tak rýchlo nejde.

weronika171717
30. mar 2021

Nech ti pošle fotku toho co prevzala, aby si jej mohla veriť. Ak neklame nebude mať dôvod neposlat fotku.

veronikaszabova
30. mar 2021

@gemerka17 u nas preberas zasielky u postarky a ona to do systemu nahadzuje, az ked sa vratina postu. Co su niekedy aj 3h. Takze kupujuca vobec nemusi klamat

autor
30. mar 2021

Nemôžem tlačiť na kupujúci nakoľko este ani nevyprsala odberna lehota.
Uvidím, počkám...

gemerka17
30. mar 2021

@veronikaszabova to je ine keď postarka zasielku donesie domov a potom sa to nahodi, ako ked si ide pani priamo sama na postu pre nu (vtedy je to hneď)