Kedy odchádza pošta?

lenjaaon
1. dec 2017

Ahojte, nevie nahodou niekto kedy odchadza posta, listy a baliky s pošty? Presnejsie v Zlatych Moravciach. Dnes som bola posielat balik prvou triedov a povedali mi ze este dnes bude odchadzat, ale podla vsetkeho este je stale na poste. Dakujem.

lavieenrose
1. dec 2017

@lenjaaon ale balik sa nesnima na kazdom kroku urcite je v preprave po zaverecnej na poste nemoze ostat ani jedna podana zasielka..balik je dva dni v preprave stale bude napisane ze je na poste az kym ju neosnima kurier alebo posta kde dosiel z prepravy

lenjaaon
autor
1. dec 2017

Dakujem za informaciu. To len ten zvyk ze vacsinou som v jeden den poslala a po siestej uz bol v preprave vypisane... Ide o dolezitejsi balik pre prijmatela hlavne tak zato.😉

lenjaaon
autor
1. dec 2017

A ako tak zistujem tak sa tak stalo praave teraz. 🙂

lavieenrose
1. dec 2017

@lenjaaon inac teraz som sa hlbsie zamyslela nad tym ze ak je to balik ten ide samostatne..takze mal by byt v preprave..ak je to listova velka to sa nepise vtedy...ale bol by to pruser keby ho dnes neodoslali..do key je posta otvorena do siedmej ?

lavieenrose
1. dec 2017

su vianoce urcite toho maju vela na vypravu ;)

lenjaaon
autor
1. dec 2017

Hej do siedmej. Zato som bola zvyknuta ze do siedmej to bolo v preprave uz... Hej no posielala som to ako doporuceny list mal okolo 600g prvou triedov. No ved urcite ze toho maju dost teraz. Ide to na postu do zeliezoviec...

lenjaaon
autor
1. dec 2017

Do siestej vraj je...

xjakubikovak
6. dec 2021

Nech nezakladam novú tému, je tu niekto kto pracuje na pošte? Jednu otázku by som mala