• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kedy sú trhy v Poľskom Krosne?

14. augusta 2016 
Ahojte ,čítam ,že posledne pred dvoma rokmi sa ktosi chystal na trhy do Krosna. Chcela by som vedieť aká je tam situácia dnes, oplatí sa. ešte. chodiť tam?prípadne vie niekto spoj do Krosna z Košíc?
6. okt 2015 o 00:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@neni Ahoj bola si na trhoch v krosne? tiez sa chystame. Ak ano daj mi prosím ta vediet ci sa tam oplatí merat cestu. Dakujem
12. okt 2015 o 14:36  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v novembri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj viktoriavia, nebola som v Krosne, takže zatiaľ nemám žiadne info :frowning2: :frowning2:
12. okt 2015 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@neni
Boli sme v Poľsku, všetko sme kupili okrem postielky. Male veci stoja skoro rovnako ako u nas, oplatil sa hlavne kociar o 115€ lacnejsi. Fusak 24/26 s ovcim runom vo vnutri. Je tam detsky obchod hned pri parkovisku a jeden mimo trhu hned cez cestu. Tam sme nakupili. Usetrili sme okolo 150€ urcite. Saty sa neoplati kupovat. :slight_smile: videla som, ze tam prisiel aj bus - zajazd zo SR.
23. okt 2015 o 10:28  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v novembri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a treba menit peniaze?
19. nov 2015 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viktoriavia. Ďakujem za info viktoriavia, ja by som chcela práve šaty a kožuch.. Uvidim vo februári pôjdem pozrieť to tam.
24. jan 2016 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj ,neviete nahodou ,kedy je v Krosne trh s nabytkom?
11. aug 2016 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nabytok tam predavali aj pocas beznych trhov. Ale ceny neboli nic moc :/ podla mna sa da aj u nas nakupit za dobre ceny a kamarat vravel ze v mercury market pri krosne ma super ceny.
14. aug 2016 o 11:30  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v novembri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok