Kniha o výchove dieťaťa

lucia4412
6. jún 2018

Ahojte dievcata, chcela by som nejake rady na dobru knihu ohladne vychovy dietata. Hladala som aj tu na MK ale su to stare temy. Citala som montesori ale chcela by som aj nieco ine. Mam velmi rada casopis Mama a ja lebo su tam pripady, ako sa v konkretnej situacii zachovat. Za mesiac ma caka porod tak by som si chcela este nieco nastudovat 🙂 Dakujem za tipy 🙂

leelloo
6. jún 2018

Marek Herman - Najdete si svého martana. Veľmi dobrá knižka nie len o výchove deti.

jankahraska
6. jún 2018

Kevin Leman - Jak vychovat děti a nepřijít o rozum. Ale vlastne čokoľvek od neho ;)

janci05
6. jún 2018

Ja mám doma túto. https://www.martinus.sk/?uItem=42458#description. Rada som ju čítavala na začiatkoch materstva a aj tehotenstva.

sense
6. jún 2018

Nikdy som ziadnu knizku o vychove al ako vychovavat dieta necitala....staci mi "zdravy sedliacky rozum" a vyhybat sa extremom

zuzka38
6. jún 2018

@lucia4412 rešpektovať a byt respektovan

pugosal
6. jún 2018

Pre mňa bola najlepšia Nicky a Sila Lee kniha o rodicovstve a to som ich prečítala už dosť.

eliska13
6. jún 2018

@lucia4412 Marek Herman hore spomínaný, a Rešpektuj a budeš rešpektovaný, ale to sú knihy už o starších deťoch 2r + ty asi hľadáš o miminach

lucia4412
autor
6. jún 2018

Dievcata,velmi pekne dakujem za tipy, pustim sa do vsetkych a z kazdeho si nieco vyberiem 🙂 Okna sa mi na materskej umyvat nechcu,tak aspon zabijem cas citanim 🙂

montemotherone
24. jún 2018

@lucia4412 píšem správu

vikuska2012
4. júl 2018

táto nieje konkrétne od montessori,ale za mňa veľmi zaujímavá kniha, a odporúčam, i keď stačí asi trochu neskor, keď dieťatko porastie... 😊

jana2014
8. aug 2018

Tajuplne detsvi, Montessori, alebo ak ste citali uz, tak vyborne seminare, resp webinare Nevychova. Mne ta prva kniha natolko pomohla, ze u nas ziadne hadzacky o zem nepozname...vsetko dobre do krasneho obdobia, ktore vas caka 🙂

bambulkax
8. aug 2018

@lucia4412 Deti ako vyzva

bluka2
8. aug 2018

Ja som mala v nemcine knihu Largo - Babyjahre, je to od 0-4 r. Bola super, zodpovedala vsetky moje otazky. Aku by ste poradili na od 4r.?