Kočík Baby Desing Smart. Má naozaj preklápaciu rúčkou?

bubatinko
26. aug 2008

babenky mate niektora tento kocik da sa vam na nom preklapat rucka ?? uvazujem nad jeho kupou ale na obrazkoch na nete som ho s preklopenou ruckou nevidela ale ked sa pri nom pise ze je s preklapacou tak sa asi bude dat :oD

dakujem za postrehy

galmar
27. dec 2008

mna by tiez zaujimali vase skusenosti s tymto kocikom. mate ho niekto ???

luciar79
27. dec 2008

Preklápacia rúčka je určite fajn ale baby design neodporúčam. Ja som si cez net objednala Sprint. Farby neboli vôbec ako na obrázku. A v koliesku niečo hrkotalo. Kvalita pochybná už od pohľadu. Hneď som ho vrátila.

zuzkagu
27. dec 2008

Tak ja som mala zase baby design travel a ten bol superný, ale otáčaciu rúčku velmi neodporúčam, zle sa to potom kočíkuje ked je to prevráteneé tak že pri nohách máte tie pretáčacie kolieska. ☹

janajanajana
27. dec 2008

Bola som s nim spokojna, ale ta preklapacia rukovat nie je vymyslena velmi stastne, stale som zakopavala do kolies, vobec som to nevyuzila a prave z toho dovodu som si ho vybrala, ale inac OK za tu cenu.

katuscakzms
11. jan 2011

ja mam tiez baby design smart a bola som spokojna teraz ho predavam ale koli tomu ze sme potrebovali specialny kocik pre dcerku ale na kociku bolo vsetko perfektne a ta preklapatelna rucka my velmi pomohla