Poradíš športový kočík s preklápacou rúčkou?

Zodpovedané
26. okt 2023

Ahoj,

hľadám športový kočík s preklápacou rúčkou tak, aby som nemusela otáčať celé sedadlo. Ďalšia podmienka je XXL strieška. Musí byť široký, aby sa dieťa necítilo v ňom stiesnené.

Vieš mi poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

kočíky s preklápacou rukoväťou sa pomaličky z trhu vytrácajú, nakoľko táto funkcia pri nesprávnom odladení dizajnu spôsobuje oslabenie a lámanie konštrukcie.

Preklápateľnou rukoväťou a vyššou kvalitou sú povestné modely značky Gesslein. Pozri si napríklad kočíky Gesslein F10 Air+ alebo Gesslein F6 Air+. Konštrukcia F10 v tvare X je veľmi kvalitne odpružená. Brzda je pre jednoduchšiu manipuláciu umiestnená na boku rodičovskej rukoväte. Priestranné športové sedadlo s XXL strieškou môžeš otáčať a polohovať až do ľahu.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally