• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočky z Mireny

7. februára 2015 
autor
som tu, ale mam velmi vela práce. Konečne som si sadla, čo malý zaspinkal. som dokonca na otcovom PC.
Prerábame byt, tak cele dni som s malým, hlavne vonku, nech nezavadziame :unamused:
Heni je v Tunise s našimi na 15 dní, tak kym sa vratia, chceme to stihnút.
15. aug 2008 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aháááá už si spomínam, že prerábate. Tak sa nenechaj rušiť a keď budete hotový tak daj vedieť a budeme znova písmenkovať. papa :grinning:
15. aug 2008 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja sa sem občas kuknem :wink: ked mamchvilku tak závisláááčíííím, ale škoda že tu nie si večer :rolling_eyes:
15. aug 2008 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to máš svätú pravdu. Lenže keby mám net doma tak by som asi nič nespravila lebo mňa nenormálne baví loziť po témach na MK a čítať niekedy doslova kraviny. Ale sa nasmejem. No keby som išla náhodou na MD tak to by som istotne musela poriešiť net domov bo by som sa zbláznila. :slight_smile: Ako vravíš. záVISLáčKA. PAPA
15. aug 2008 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako pokračujú prerábky??? :grinning: :grinning: :grinning:
22. aug 2008 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no centimetrovými krokmi :confounded: Muž robí všetko sám, takže sa to vlečie... aj volal muurárov,a le všetci majú robotu... Alex dostal v noci horúčku, neviem inak sa mi chorý nezdá, takže 2x spinká a manžel nemože robiť, aby ho nezobudil. Dennodenné prechádzkové vyhnanstvo mi lezie na nervy, ešte aspon že počasie praje :wink:
Ja som viac na stráne mamaaja.sk tam sme celkom dobrý závislácky kolektív :grinning: Tam si píšem aj s maminkami rovnako starých detí aj s okolia, tu si mamy s Kysúc nepíšu a do febrzároviek som ani nepísala, ked to tam už je také rozbehnuté...
22. aug 2008 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby,
Chcela som sa opýtať ohľadne mireny, či niektorá ma z vás skúsenosť
So založením mireny aj pri otocenej maternici, či je to pre takýto stav vobec vhodne,
Poprípade použiť niečo iné. Ďakujem
7. feb 2015 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok